CHP دستگیری مظنون پس از ماشین با سرعت بالا چیس از سونوما کانتی به Contra Costa County

یک شهرستان سانتا کلارا مرد دستگیر شد صبح روز سه شنبه پس از پیشرو مقامات در یک تعقیب و گریز خودرو که در سرعت های نزدیک 130 مایل در ساعت از سونوما کانتی به Contra Costa County است.

مورگان هیل ساکن آنتونی Cardenas, 23 دستگیر شد ظن بی پروا فرار و در اختیار داشتن ماری جوانا گفت CHP سخنگوی افسر دیوید deRutte یک ایمیل به در.

این حادثه آغاز شد و درست پس از نیمه شب جمعه وقتی که CHP افسران نظارت بر ترافیک همراه عازم جنوب بزرگراه 101 نزدیکی تاد جاده ها است. ماموران مشاهده شد یک تویوتا کمری که آنها بعدها متوجه شد که رانده شده توسط Cardenas سرعت در 85 مایل در ساعت CHP گفت: در Facebook post.

افسران ساخته شده یک تویوتا و Cardenas به همراه داشت و کشیده بر روی شانه راست در زمین گلف رانندگی در رونرت پارک CHP گفت. اما به عنوان دو افسر با نزدیک شدن به ماشین Cardenas سرعت شتاب و سوار دور باعث CHP به آغاز پیگیری همراه عازم جنوب بزرگراه 101 رسیده است که سرعت بین 115-130 mph, CHP گفت.

پیگیری ادامه داد: به مارین کانتی و CHP این هلیکوپتر پس از بالا اجازه می دهد زمین افسران برای پایان دادن به تعقیب خود را. Cardenas سوار در سراسر سان رافائل-پل ریچموند به ریچموند که در آن نقطه او پارک خودرو و او و خود را مسافر شروع به راه رفتن پایین خیابان. CHP را هلیکوپتر واحد هر چند ادامه داد: به دنبال این دو نفر به عنوان آنها راه می رفت دور و مردان شد و سپس دستگیر شده توسط Richmond, اداره پلیس, CHP گفت.

Cardenas منتقل شد به سونوما کانتی به رزرو و فرآوری اما deRutte مطمئن بود اگر مسافر دستگیر شد به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net