پژوهشگر چینی به اتهام ویزای ایالات متحده تقلب در بازداشت

  • JUSTICE DEPARTMENT VIA ASSOCIATED PRESS Juan Tang in her China People’s Liberation Army military uniform. The Justice Department, Thursday, said the Chinese consulate in San Francisco is harboring a Chinese researcher who lied about her military background.

    وزارت دادگستری از طریق آسوشیتد پرس

    ژوئن تانگ در چین مردم را ارتش آزادی ، وزارت دادگستری روز شنبه گفت: این کنسولگری در سان فرانسیسکو است پناه دادن به یک پژوهشگر چینی است که دروغ در مورد او نظامی پس زمینه.

سان فرانسیسکو >> یک پژوهشگر چینی متهم به پنهان کردن خود روابط نظامی چینی در یک درخواست ویزای او را مشاهده کنید به طوری که او می تواند کار در ایالات متحده رزرو شده بود امروز به شمال کالیفرنیا زندان شد و انتظار می رود به نظر می رسد در دادگاه فدرال دوشنبه.

Sacramento County jail سوابق نشان می دهد Juan تنگ, 37, برگزار می شد از طرف مقامات فدرال پس از او بازداشت شد ایالات متحده خدمات مارشال. معلوم بود اگر او تا به حال یک وکیل است که می تواند نظر او را به نمایندگی.

وزارت دادگستری روز پنج شنبه اعلام کرد اتهامات علیه تانگ و دانشمندان, زندگی در آمریکا گفت: آنها به دروغ در مورد وضعیت خود را به عنوان اعضای آزادی بخش خلق چین است ، همه بودند به اتهام تقلب ویزا.

تانگ از گذشته چهار نفر دستگیر و پس از وزارت دادگستری متهم به چینی کنسولگری در سان فرانسیسکو از پناه دادن به یک فراری شناخته شده. کنسولگری بلافاصله پاسخ به ایمیل و Facebook messages به دنبال نظر و این امکان پذیر نخواهد بود به ترک یک پیام تلفن.

وزارت دادگستری گفت: Tang دروغ در مورد روابط نظامی در درخواست ویزا در ماه اکتبر گذشته به عنوان او ساخته شده برنامه ای برای کار در دانشگاه کالیفرنیا در دیویس و دوباره در طول یک FBI مصاحبه ماه بعد. عوامل پیدا کردم عکس از تنگ لباس پوشیدن و در لباس نظامی و بررسی مقالات در چین شناسایی او نظامی وابستگی.

UC Davis گفت: Tang ترک شغل خود به عنوان یک پژوهشگر مهمان در بخش انکولوژی تشعشع در ماه ژوئن. کار خود را تامین شد با یک مطالعه مبتنی بر تبادل برنامه با وابسته چین, وزارت آموزش و پرورش دانشگاه در بیانیه ای گفت.

عوامل گفته اند آنها بر این باورند تنگ پناه در کنسولگری پس از مصاحبه او در خانه اش در دیویس در ژوئن 20. اف بی آی بوده است در مصاحبه با دارندگان ویزای در بیش از 25 شهرهای آمریکا مظنون به پنهان کردن روابط خود را به چینی.

اتهامات آمد و به عنوان ایالات متحده-چین روابط رو به وخامت گذاشته به خصوص بیش از اتهامات چینی سرقت از ایالات متحده مالکیت معنوی.

چین کنسولگری در هوستون برنامه ریزی شده بود را تعطیل امروز در منظور از مقامات ایالات متحده پس از, واشنگتن را متهم کرد, چینی, عوامل از تلاش برای سرقت پزشکی و تحقیقات دیگر در تگزاس است.

در پاسخ چین امروز دستور داد که ایالات متحده برای بستن کنسولگری خود را در شهر چنگدو.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>