چینی استفاده می شود برای مشاهده coronavirus تماس فرو می ریزد

  • CHINATOPIX VIA AP Rescuers work at the site of a collapsed five-story hotel building in Quanzhou city in southeast China’s Fujian province. The hotel used for medical observation of people who had contact with coronavirus patients collapsed in southeastern China on Saturday, trapping dozens, state media reported.

    CHINATOPIX از طریق AP

    امدادگران در محل سقوط پنج داستان ساختمان هتل در گوانجو شهرستان در جنوب شرقی استان فوجیان چین. هتل های پزشکی استفاده مشاهده افرادی که در تماس با کروناویروس بیماران سقوط در جنوب شرق چین در روز شنبه به دام انداختن ده ها و رسانه های دولتی گزارش شده است.

  • CHINATOPIX VIA AP A man is assisted out from the rubble of a collapsed hotel building in Quanzhou city in southeast China’s Fujian province. The hotel used for medical observation of people who had contact with coronavirus patients collapsed in southeastern China on Saturday, trapping dozens, state media reported.

    CHINATOPIX از طریق AP

    یک مرد در حال کمک کردن از قلوه سنگ از سقوط ساختمان هتل در گوانجو شهرستان در جنوب شرقی استان فوجیان چین. هتل های پزشکی استفاده مشاهده افرادی که در تماس با کروناویروس بیماران سقوط در جنوب شرق چین در روز شنبه به دام انداختن ده ها و رسانه های دولتی گزارش شده است.

پکن >> یک هتل استفاده می شود برای پزشکی مشاهده افرادی که در تماس با کروناویروس بیماران سقوط در جنوب شرقی چین امروز به دام انداختن برخی از 70 نفر از رسانه های دولتی گزارش شده است. وجود دارد هیچ گزارش فوری مرگ و میر.

حداقل 33 نفر نجات داده شدند از خرابه های Xinjia اکسپرس هتل در گوانجو یک شهرستان در استان فوجیان ، Xinhua News Agency, حزب کمونیست, روزنامه, روزانه مردم و رسانه های دیگر گزارش شده است.

80-اتاق هتل تبدیل شده بود توسط دولت در شهرستان در صورت مشاهده افرادی که در تماس با بیماران مبتلا به ویروس, با توجه به روزانه مردم.

هتل سقوط کرد و در حدود 7:30 p. m., گزارش های خبری گفت: با استناد به دولت شهرستان.

عکس ها در وب سایت های خبری نشان داد نجات کارگران با چراغ قوه بالا رفتن بیش از باقی مانده است. قلوه سنگ انباشته شد در اتومبیل در مقابل ساختمان.

به هتل باز در ژوئن 2018 با اتاق های چهارم تا هفتم طبقه از ساختمان روزنامه پکن جوانان روزانه گفت.

ناشناس کارمند هتل ذکر شده توسط پکن جوانان روزانه گفت: مالک انجام شده “بنیاد مربوط به ساخت و ساز” قبل از فاجعه است. آن را به جزئیات.

چین که در آن ویروس های دولتی در ماه دسامبر تایید کرده است بیش از 80 ، 000 موارد دور ترین در جهان است. این گزارش 99 موارد جدید در روز شنبه اول خود را روزانه افزایش کمتر از 100 پس Jan. 20. دولت همچنین گزارش 28 جدید مرگ و میر بالا بردن سرزمین اصلی مرگ و میر به 3,070.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im