چینی, دکتر, که در تلاش به منظور بالا بردن زنگ در coronavirus در شرایط بحرانی

پکن — یک دکتر چینی که در مشکل با مقامات این کشور کمونیستی برای صدایی هشدار اولیه در مورد کشنده coronavirus شیوع وضع در شرایط بحرانی با بیماری روز جمعه در بیمارستان گفت: در میان گزارش های ضد و نقیضی در مورد سرنوشت خود را.

“در مبارزه با این بیماری همه گیر جدید کروناویروس پنومونی Li Wenliang یک چشم پزشک از بیمارستان ما بود که متاسفانه آلوده. او در حال حاضر در وضعیت بحرانی است و ما در حال تلاش ما بهترین را برای نجات او” ووهان بیمارستان مرکزی گفت: در پست های رسانه های اجتماعی فقط بعد از نیمه شب.

اواخر روز شنبه, چینی, گزارش های رسانه ها گفت: 34 سال از لی فوت کرده است. و سازمان بهداشت جهانی در توئیتر خود نوشت: “ما عمیقا غمگین عبور از Dr Li Wenliang. همه ما نیاز به شادی دارند کار می کنند که او” در ویروس.

Li تنبیه شد توسط پلیس محلی برای “پخش شایعات” درباره این بیماری در اواخر ماه دسامبر با توجه به گزارش های خبری. شیوع محور در ووهان در حال حاضر بیش از آلوده 28,200 مردم در سطح جهان و کشته شدن بیش از 560.

بیمارستان پست های رسانه های اجتماعی دریافت حدود 500000 نظرات در نیم ساعت اول پس از آن با بسیاری از مردم امیدوار Li خواهد جلو و از طریق. یکی نوشت: “ما در حال رفتن به رختخواب ما در اینجا در حال انتظار برای یک معجزه است.”

در ضمن یک نوزاد جوانترین فرد شناخته شده با این ویروس آلوده. چین به پایان رسید ساختمان دوم بیمارستان جدید پنج شنبه برای منزوی کردن و درمان بیماران و نقل مکان افراد با علائم خفیف به موقت قرنطینه مراکز در عرصه ورزش سالن های نمایشگاه و دیگر فضاهای عمومی. و آزمایش یک داروی ضد ویروس راه اندازی شد برای شروع روی بیماران است.

نگاهی به آخرین تحولات در شیوع:

افزایش تلفات و جوانترین قربانی

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر و عفونت هاون شده در چین بیش از 200 نفر با این بیماری گزارش شده است در بیش از ده کشور دیگر از جمله ژاپن و سنگاپور و تایلند و کره جنوبی و ایالات متحده است.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: تعداد بیماران آلوده بودند که “مرخص و درمان” در ایستاده بود 1,153. هیچ جزئیات داده شد اما موارد خفیف دیده شده است در جوانتر و سالم مردم است.

جوانترین بیمار یک کودک متولد شنبه در ووهان و تایید مثبت فقط 36 ساعت پس از تولد, مقامات گفت.

“نوزاد بلافاصله جدا از مادر پس از تولد و تحت مصنوعی تغذیه. هیچ تماس نزدیک با پدر و مادر و در عین حال آن را مبتلا به این بیماری” Zeng Lingkong مدیر نوزادان بیماری در ووهان بیمارستان کودکان گفت: چینی تلویزیون.

Zeng گفت: دیگر از مادران آلوده با توجه به تولد به بچه ها که تست منفی پس از آن شناخته نشده است اگر این ویروس میتواند در رحم مادر است. که “نیاز به مطالعه بیشتر,” او گفت:.

این ویروس جدید است که در coronavirus خانواده که شامل ابتال به بیماری مرس و سارس و باعث تب و سرفه و تنگی نفس و در موارد شدید ذات الریه.

بیشتر تخت بیمارستان

1500 تخت بیمارستان به ویژه ساخته شده برای مقابله با شیوع تکمیل شد در ووهان روز پس از 1000 تخت بیمارستان با پیش ساخته بخش و جداسازی اتاق شروع به مصرف بیماران.

ووهان نیز عامل اضافی 132 قرنطینه سایت با بیش از 12,500 تخت با توجه به رسمی, Xinhua News Agency.

مقامات در حال مسابقه برای افزایش تعداد تخت در ووهان و بقیه سخت ضربه هوبئی استان که در آن نظام سلامت شده است ضعف است که برخی از افراد بیمار تبدیل شده است که به دور از بیمارستان ها و خانه فرستاد بالا بردن خطر از گسترش این ویروس به دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>