چین تعداد coronavirus عفونت قطره به تک رقمی برای اولین بار

  • ASSOCIATED PRESS / FEB. 25 A resident wearing mask walks her dogs in Beijing. New infections of the coronavirus in China dropped to single digits for the first time since the country began reporting daily numbers in mid-January.

    اسوشیتد پرس / FEB. 25

    ساکن پوشیدن ماسک پیاده روی سگ او را در پکن. جدید عفونت کروناویروس در چین کاهش یافته و به تک رقمی برای اولین بار از این کشور آغاز شد گزارش روزانه تعداد در اواسط ژانویه.

جدید عفونت کروناویروس در چین کاهش یافته و به تک رقمی برای اولین بار از این کشور آغاز شد گزارش روزانه تعداد در اواسط ژانویه.

از مارس 12, چین هشت نفر و هفت اضافی مرگ و میر گفت: ملی کمیسیون بهداشت امروز. چشمگیر شیرجه رفتن به یک تک رقمی افزایش می دهد — از ارتفاع نزدیک به 15,000 موارد اضافه شده در یک روز در فوریه. 13 — یکی دیگر از نشانه آن است که شیوع ویروسی تحت کنترل در آن مرکز در حال حاضر با وجود شتاب گسترش آن در اروپا و آمریکا

>> اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

هنوز هم با مردم بازگشت به کار به عنوان پکن تلاش می کند به راه اندازی مجدد آن بحرانزده اقتصاد و ویروس در حال حاضر تعبیه شده در بیش از 100 کشور دیگر چین است که به احتمال زیاد برای دیدار با بیشتر امواج از موارد.

افزایش هشت مورد جدید است که کمترین میزان از ژانویه. 16 وقتی ووهان شهر در مرکز چین که در آن ویروس اولین ظهور, گزارش چهار مورد جدید از آنچه بوده است به تازگی به عنوان “ناشناس پنومونی ویروسی”. یک هفته بعد در چین برقرار جهان بزرگترین توده قرنطینه بیش از هوبئی استان که در ووهان واقع شده است که تا امروز ادامه دارد.

در حالی که شده است وجود دارد بسیار زیاد اجتماعی و اقتصادی هزینه برای این مستند به خصوص برای 60 میلیون نفر در هوبئی استان کارشناسان می گویند که آن را کمک کند گسترش پاتوژن از طریق سایر نقاط کشور و جهان است.

هنوز هم وجود دارد بیش از 13000 چینی بیماران بیمار با این ویروس از جمله بیش از 4000 نفر در شرایط بحرانی گفت: ملی کمیسیون بهداشت امروز. بیش از 64000 نفر بهبود یافته اند.

در سطح جهان بیش از 130,000 مردم آلوده شده اند از جمله تام هنکس در حالی که وجود دارد تقریبا 5,000 مرگ و میر.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>