چین چرخش داستان که ارتش ایالات متحده آغاز شده coronavirus اپیدمی

پکن >> چین هل دادن یک نظریه جدید در مورد ریشه های coronavirus: این آمریکا است بیماری که ممکن است معرفی شده توسط اعضای ارتش ایالات متحده که بازدید ووهان در ماه اکتبر.

است وجود دارد یک پاره از شواهد برای حمایت از این, اما مفهوم دریافت به طور رسمی تایید شده از چین, وزارت امور خارجه, که سخنگوی متهم کرد مقامات آمریکایی از آینده نه پاک کردن در مورد آنچه که آنها در مورد این بیماری است.

عمدی گسترش یک بی اساس تئوری توطئه — که recirculated در چین را شدیدا کنترل اینترنت امروز — مربوط یک مارپیچ رو به پایین در روابط بین دو کشور شده است که سوخت basest غرایز از مقامات در هر دو طرف.

به اشاره آمد در یک سری از پست در توییتر توسط ژائو Lijian یک سخنگوی وزارت ساخته شده است که استفاده از پلت فرم است که مسدود شده در چین برای فشار به عنوان یک خانواده پرخاشگر و متهاجم دیپلماتیک استراتژی است. آن است که به احتمال زیاد در نظر گرفته شده برای منحرف کردن توجه از چین اشتباه خود در اوایل هفته از این بیماری همه گیر توسط کاشت سردرگمی و یا حداقل عدم قطعیت در خانه و خارج از کشور.

ژائو پست ها به نظر می رسد به عنوان یک تلافی به طور مشابه بی اساس نظریه ها در مورد ریشه های وقوع است که گسترش در ایالات متحده است. مقامات ارشد وجود دارد که به نام بیماری همه گیر “ووهان ویروس” و حداقل یک سناتور اشاره darkly که این بیماری همه گیر آغاز شد و با نشت از یک سلاح بیولوژیکی.

“تئوری های توطئه جدید پایین جلو در آنچه به وضوح درک به عنوان یک رقابت جهانی بیش روایت از این بحران گفت:” جولیان B. Gewirtz یک محقق در هاروارد مرکز امور بین المللی در دانشگاه هاروارد.

“وجود دارد چند مقامات چینی که به نظر می رسد رفته اند به Donald J. Trump مدرسه دیپلماسی” اضافه شده Gewirtz که به تازگی منتشر شده یک مقاله در چین دست زدن به ایدز پس از یک شبیه کمپین دروغ. “این کادر از بالا و حجم مقامات چینی به نظر نمی رسد به درک که واسطه تئوری های توطئه است کاملا خود شکست چین در لحظه ای که می خواهد آن را به عنوان یک مثبت مشارکت کننده در سراسر جهان است.”

گردش دروغ است و نه یک تاکتیک جدید برای حزب کمونیست دولت است. ایالات متحده به طور خاص است که اغلب یک فویل چینی تبلیغ تلاش. در سال گذشته پکن به صراحت متهم به دولت ایالات متحده در حمایت از تظاهرات عمومی در هنگ کنگ در تلاش برای تضعیف حزب قانون است.

قدیمی تاکتیک شده و تقویت شده توسط مبارز دیپلماسی عمومی و جدید آغوش از یک پلت فرم رسانه های اجتماعی است که مسدود شده در چین برای گسترش پیام در خارج از کشور.

ویکتور Shih استادیار در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو که مطالعات سیاست چین گفت که در حالی که مبارزات انتخاباتی شد به احتمال بسیار زیاد تلاش برای منحرف کردن اذهان و منحرف کردن سرزنش بیشتر نگران کننده امکان این بود که برخی از مقامات ساخته شده ایده و متقاعد رهبران به آن اعتقاد دارند.

“اگر رهبری واقعا معتقد است که در رفتار دولت آمریکا” او هشدار میدهد: “ممکن است آن رفتار در راه است که به طور چشمگیری بدتر شدن روابط دو جانبه.”

چین رهبر Xi Jinping مواجه شده است به انتقاد شدید از دولت های اولیه دست زدن به شیوع بیماری حتی در خانه. فوران خشم عمومی در ماه فوریه هنگامی که یک دکتر که برای اخطار همکاران خود را در مورد کوروناویروس درگذشت باعث بازرسان به کوشش های خود را برای سرکوب انتقاد.

مقامات چینی بارها و بارها مقامات در کشورهای دیگر به سیاسی چه اضطراری برای بهداشت عمومی. محافظه کاران در ایالات متحده به ویژه در ضامندار به لود شرایط که مورد انتقاد قرار گرفته stigmatizing مردم چین. وزیر امور خارجه مایک Pompeo با اشاره به “ووهان ویروس” در حالی که کنگره Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا آن را به نام “چینی coronavirus.”

در پاسخ به چینی مقامات دولتی و رسانه های خبری را به شدت از خود انتقاد از مقامات آمریکایی’ نظرات.

تنها چند روز قبل از ژائو آخرین ارسال, Xinhua news agency منتشر تفسیر افشاگری “واشنگتن سمی coronavirus سیاست” و هشدار داد که پخش شایعات به سادگی تشویق “ترس را بدست آورد و نفرت است.”

“خود خطرناکی اظهارات غیر مسئولانه بسیار تاثیرگذار در این drastic ساعت است که نیازمند همبستگی و همکاری” تفسیر نوشته شده توسط گائو Wencheng گفت: “و می تواند بسیار شوم تر از ویروس خود را.”

Coronavirus با توجه به تمام شواهد ناشى از ووهان چین در اواخر ماه دسامبر. دانشمندان هنوز شناسایی یک “بیمار صفر” یا دقیق منبع این ویروس هر چند مطالعات اولیه در ارتباط اند آن را به یک ویروس در خفاش ها که از طریق یکی دیگر از پستانداران قبل از آلوده کردن انسان است.

یک مقام ارشد چین ملی سلامت کمیسیون لیانگ Wannian گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در پکن در ماه گذشته که به احتمال زیاد حامل بود pangolin یک گونه در معرض خطر است که قاچاق تقریبا به طور انحصاری به چین گوشت آن و برای آن ترازو که باارزش برای استفاده در طب سنتی.

اولین خوشه از بيماران گزارش شد در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی و مطالعات پس از پیشنهاد کرد که این ویروس می تواند معرفی شده اند وجود دارد با کسی که در حال حاضر آلوده. ووهان و اطراف آن در استان هوبئی حساب برای مقدار قریب به اتفاق موارد و مرگ و میر بنابراین هیچ علمی وجود دارد دلیلی برای باور کردن این ویروس شروع به جاهای دیگر.

ژائو ادعای آغاز شد و با ارسال لینک به یک ویدیو از مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری, Robert R. Redfield, شهادت قبل از خانه در روز چهارشنبه و نشان می دهد که برخی از مرگ و میر آنفولانزا ممکن است ناشی از کوروناویروس.

“هنگامی که بیمار صفر شروع در ما؟” ژائو در توییتر نوشت برای اولین بار به زبان انگلیسی و به طور جداگانه در چینی. “چگونه بسیاری از مردم آلوده هستند. چه هستند نام بيمارستان? ممکن است ارتش آمریکا آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان. شفاف باشد! را تاریخ خود را! ما مدیون ما توضیح.”

ژائو به نظر می رسد به مراجعه به نظامی جهانی که برگزار شد در ووهان در ماه اکتبر. پنتاگون فرستاده 17 تیم با بیش از 280 ورزشکاران و دیگر اعضای هیات به این رویداد قبل از هر گزارش شیوع بیماری. پنتاگون تا به حال موارد تایید شده در کره جنوبی و ایتالیا و نیروبخش است برای اطلاعات بیشتر به ظهور اما هیچ بیماری شده اند به آمریکا خدمات اعضا از ماه اکتبر.

ژائو سخنان پخش شد در چین برجسته ترین پلت فرم رسانه های اجتماعی Weibo تحت هشتگ: #ZhaoLijianPostedFiveTweetsinaRowquestioningamerica. اواخر بعد از ظهر روز جمعه, که برچسب شده است بازدید بیش از 160 میلیون بار همراه با تصاویر اصلی توییتر در پست.

وزارت امور خارجه از احضار سفیر چین مقیم کابل روز جمعه در اعتراض به ژائو نظرات مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت.

در به طور منظم جلسه مطبوعاتی در وزارت امور خارجه روز جمعه یکی دیگر از سخنگوی Geng Shuang, sidestepped سه سوال در مورد اینکه آیا ژائو را پیشنهاد کرده بود سیاسی بحران و منعکس رسمی چینی سیاست.

او به جای اشاره به اظهارات مقامات آمریکایی و نمایندگان مجلس به “لام و حمله” چین است.

“ما به شدت مخالف این” او گفت:. “در واقع جامعه بین المللی از جمله ایالات متحده در خانه باید دیدگاه های مختلف در منبع ویروس است. من چه بوده است گفت: در روزهای اخیر این است که طرف چینی همیشه اعتقاد بر این است که علمی موضوع و نیاز علمی و نظرات حرفه ای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im