چین وعده بودجه برای کمک به اقتصاد مجموعه هیچ رشد هدف

پکن — چین بالای اقتصادی رسمی در روز جمعه قول داد هزینه های بالاتر برای احیای آن coronavirus-کتک اقتصاد و جلوگیری از افزایش ضرر و زیان کار و گفت: پکن خواهد جست و خیز تنظیم رشد هدف به منظور تمرکز بر روی مبارزه با این بیماری است.

نبرد در برابر ویروس “هنوز به پایان رسیده است” هشدار داد نخست وزیر لی کچیانگ در یک گزارش به چین تشریفاتی قوه مقننه. او به نام این کشور به “دو چندان کردن تلاش های ما” برای احیای مبارزه اقتصادی.

چین که در آن همه گیر آغاز شد و در ماه دسامبر برای اولین بار بود اقتصاد برای بازگشایی اما تلاش برای احیای فعالیت است. بخش خصوصی تحلیلگران می گویند به عنوان بسیاری که 30 درصد از این کشور 442 شهری کارگران — و یا به عنوان بسیاری از 130 میلیون نفر — مشاغل از دست رفته حداقل به طور موقت در زمانی که اقتصاد تعطیل برای مبارزه با ویروس و به عنوان بسیاری از 25 میلیون شغل ممکن است از دست رفته برای همیشه در این سال است.

دولت کسری بودجه تورم خواهد شد توسط 1 تریلیون یوان ($140 میلیارد دلار) در سال جاری برای کمک به دیدار با اهداف از جمله ایجاد 9 میلیون شهری جدید مشاغل Li گفت. است که در خط با انتظارات از هزینه های بالاتر اما کسری از 1 تریلیون دلار به علاوه اقتصادی امداد بسته های راه اندازی و یا مورد بحث توسط ایالات متحده آمریکا و ژاپن و اروپا است.

“این اقدامات فوق العاده برای زمان غیر معمول” برتر گفت: در سراسر کشور سخنرانی تلویزیونی.

لی گفت: حزب حاکم کمونیست مجموعه هیچ رشد هدف معمولا از نزدیک به تماشای یکی از ویژگی های دولت قصد دارد به دلیل “عدم اطمینان” این بیماری همه گیر.

جهان و دومین اقتصاد قرارداد با 6.8 درصد بیش از یک سال پیش از آن در سه ماه منتهی به مارس پس از کارخانه ها و دفاتر سفر و کسب و کارهای دیگر تعطیل شد, برای مبارزه با ویروس.

کارخانه ها و مغازه ها دوباره باز شده اند اما هزینه های مصرف کننده اصلی موتور رشد اقتصادی ضعیف است. پیش بینی می گویند چین است که به احتمال زیاد به صورت یک موج سیاسی, فرار از دست دادن شغل بعد از آن در سال به دلیل ضعف آمریکا و اروپا تقاضا برای صادرات است.

لی به نام مقامات دولتی برای پیشرفت در آرایه ای از مناطق از جمله اشتغال, تجارت, جذب سرمایه گذاری خارجی جلسه عمومی اولیه زندگی نیاز و حصول اطمینان از ثبات صنعتی زنجیره تامین.

Li هشدار داد که حصول اطمینان از رشد اقتصادی بود “از اهمیت حیاتی” حتی اگر پکن مجموعه ای رسمی هدف است. او گفت فشار بر اشتغال است “به طور قابل توجهی افزایش یافته است.”

پکن را به دولت های محلی 2 تریلیون یوان ($280 میلیارد دلار) را صرف جلوگیری از ضرر و زیان کار مطمئن شوید عمومی نیازهای اساسی برآورده و کمک به شرکت های خصوصی برای زنده ماندن Li گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de