چین اندازه گیری یک “ناقوس مرگ” برای هنگ کنگ استقلال Pompeo می گوید

واشنگتن >> وزیر امور خارجه مایک Pompeo امروز را محکوم کرد چین در تلاش برای گرفتن بیش از امنیت ملی قانون در هنگ کنگ خواستار آن را “یک ناقوس مرگ برای درجه بالایی از خودمختاری” که پکن قول داده بود این سرزمین است.

Pompeo به نام برای Beiing به تجدید نظر حرکت می کند و هشدار داد نامشخص آمریکا پاسخ اگر درآمد حاصل از آن را. در همین حال کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett گفت: چین در معرض خطر عمده فرار سرمایه از هنگ کنگ است که در پایان این سرزمین وضع مالی توپی از آسیا است. مدت کوتاهی پس از آن وزارت بازرگانی اعلام محدودیت های جدید در حساس-صادرات به چین.

ستیز و اندازه گیری فرستاده شده امروز در افتتاحیه روز ملی چین جلسه قانونی است که به شدت به مخالفت با دموکراسی قانونگذاران در نیمه خودمختار هنگ کنگ.

Pompeo به نام این پیشنهاد تلاش برای “یک جانبه و خودسرانه اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است.”

“هنگ کنگ رونق گرفت به عنوان یک سنگر و استحکامات از آزادی. ایالات متحده به شدت خواستار پکن به تجدید نظر در آن فاجعه پیشنهاد رعایت تعهدات بین المللی و احترام هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال نهادهای دموکراتیک و آزادی های مدنی است که کلید برای حفظ آن وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده” Pompeo در بیانیه ای گفت.

او گفت: این تصمیم به نادیده گرفتن اراده مردم هنگ کنگ خواهد بود “ناقوس مرگ برای درجه بالایی از استقلال پکن وعده داده شده برای هنگ کنگ” در یک دهه-ایران شناخته شده به عنوان چین و بریتانیا اعلامیه مشترک.

ایالات متحده محدود اهرم با چین بیش از هنگ کنگ اما آن می تواند در نهایت ترجیح امتیازات اقتصادی که دلار هنگ کنگ در حال حاضر برخوردار است و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعیین کننده است که اعلام شده و قرار بود به قلمرو 50 سال از وضعیت ویژه پس از آن بازگشته و به قانون در سال 1997 نقض شده است.

این لایحه پیشنهاد شده است با هدف منع secessionist و فعالیت های خرابکارانه و همچنین دخالت خارجی و تروریسم است. می آید پس از ماه از دموکراسی تظاهرات سال گذشته که در زمان فرود به خشونت میان پلیس و معترضان.

صحبت در مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار امروز Hassett پیشنهاد آسیب است که خواهد آمد از پیشنهاد چین خواهد بود بیشتر خود وارد.

“آنها در حال رفتن برای دیدن بسیاری از اقتصادی آسیب از آنچه آنها در حال انجام,” او گفت:, و اضافه کرد که کسب و کار نمی خواهد می خواهید به سرمایه گذاری و یا نگه داشتن پول “در یک محل که در آن آنها اساسا sneering در حکومت قانون است.”

“و من انتظار می رود که آنها در حال رفتن به باید جدی فرار سرمایه مشکلات” Hassett گفت. “هنگ کنگ و اگر آنها به دنبال از طریق این دیگر نمی خواهد در این مرکز مالی آسیا و آنها خود را خواهد شد بسیار سنگین هزینه ها.”

بعد امروز وزارت بازرگانی زده و در عین حال یکی دیگر از ضربه به صنعت چین اعلام کرد قصد دارد به نوار صادرات فناوری آمریکا بدون مجوز به 33 شرکت ها و موسسات دولتی از جمله عمده تحقیقات آزمایشگاه.

این متهم دو دوجین از سازمان هدفمند از تهدید آمریکا و امنیت ملی آنجا که آنها می تواند کمک به چین توسعه سلاح. آنها عبارتند از چین بالا امنیت سایبر شرکت Qihoo 360 های رباتیک و هوش مصنوعی شرکت Cloudminds Inc., و پژوهش های مختلف isntitutes درگیر در لیزر و دیگر فن آوری های پیشرفته.

از دیگر اهداف در نامگذاری جداگانه انتشار اخبار شامل موسسه علم پزشکی قانونی در چین وزارت امنیت عمومی و شرکت های که صورت به رسمیت شناختن محصولات. تجارت آنها را متهم به همدستی در نقض حقوق بشر هدف قرار دادن Uighurs و دیگر اقلیت های قومی.

محدودیت ترکیب قبلی تحریم تهمت و مدیریت اعمال شده در ایالات متحده فروش تکنولوژی به شرکت های چینی درگیر در ابر رایانه ها توسعه, تشخیص چهره و مناطق دیگر کاخ سفید تلقی یک تهدید برای امنیت ملی است. که شامل فن آوری های غول پیکر, Huawei.

یک هفته پیش, تجارت, صدور قانون جدید طراحی شده و به نوار های خارجی نیمه هادی سازندگان از ساخت تراشه برای Huawei است که آن را طراحی کرده است.

چین معتقد واشنگتن با استفاده از امنیت ملی به عنوان بهانه ای برای سعی کنید برای درهم شکستن ظهور آن به عنوان یک رقیب جهانی در بخش تکنولوژی.

کارشناس فنی پل Triolo از گروه اوراسیا خطر سیاسی شرکت تحقیقات گفت: این به نظر می رسد از لیست اهداف جدید است که وزارت بازرگانی اعمال شد و نه فراگیر تعریف نظامی پایان استفاده کنید.

“آن را تشدید فشار” Triolo گفت: از جدیدترین تحریم. “من در حفظ و تفکر” چه نی که می شکند پشت شتر در اینجا” و باعث اقدامات تلافی جویانه از پکن در برابر آمریکا شرکت هایی که انجام کسب و کار در چین است.

چین تهدید کرده است که اقدامات متقابل در برابر ایالات متحده کسب و کار — که بسیاری از آنها را عمده ساخت عملیات در آن مناطق— اما تا کنون برگزار کرده است ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de