چین پس از ایالات متحده بیش از 1 میلیارد دلار بدهکار به سازمان ملل متحد

سازمان ملل متحد >> چین پس از ایالات متحده بیش از 1 میلیارد دلار است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدیون سازمان ملل متحد در عدم پرداخت حق عضویت خود به طور منظم بودجه عملیاتی و عقب افتادگی برای بودجه جداگانه برای U. N. را پرت و دور افتاده عملیات حفظ صلح.

غیر معمول singling خارج از ایالات متحده عدم پرداخت توسط چین U. N. ماموریت می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به متهم پکن از باز بودن در مورد کوروناویروس که موارد در ابتدا گزارش شده در ماه دسامبر و اوایل ژانویه.

ایالات متحده ماموریت سخنگو گفت: چین “مشتاق است برای منحرف کردن توجه از آن پوشش و سوء مدیریت از COVID-19 بحران این است که در عین حال یک مثال دیگر.”

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در اوایل ماه آوریل است که سازمان ملل در مواجه با بحران نقدی به دلیل عدم پرداخت حق عضویت توسط کشورهای عضو است که تشدید این بیماری همه گیر کوروناویروس.

او گفت: در نامه ای به سازمان ملل را 193 عضو سازمان ملل است که “غیر قابل پیش بینی جریان نقدی تشدید بحران جهانی مطرح شده توسط COVID-19 همه گیر به طور جدی تهدید می کند” U. N. توانایی برای انجام کار خود را. او اعلام کرد به طور موقت استخدام یخ و خواست همه کشورها به پرداخت خود را در گذشته و حال حق.

چین U. N. گفت: ماموریت آن اقدام معاون سفیر یائو Shaojun صحبت در U. N. مجمع عمومی کمیته بودجه در جلسه روز شنبه با عنوان “بهبود وضعیت مالی سازمان ملل متحد” و با تاکید بر اهمیت تمام U. N. عضو سازمان ملل انجام تعهدات مالی خود را با استناد به آمریکا عقب افتادگی.

“رو فوق العاده ای اقتصادی و فشار مالی از COVID-19 شیوع چین دومین عامل به سازمان ملل متحد به طور منظم بودجه و حافظ صلح بودجه موفق به پرداخت تمام کمک های مورد بررسی در” ماموریت به نقل از یائو عنوان کرد و گفت. “این نشان می دهد که چین حمایت های بتنی به علت ملل و دبیر کل.”

ایالات متحده صندوق 25 درصد از منظم U. N. بودجه, در حالی که چین می پردازد 12%.

U. N. سخنگوی استفان نواز گفت: امروز هنوز هم وجود دارد $1.62 میلیارد پرداخت نشده برای سازمان ملل را در سال 2020 به طور منظم بودجه و $2.12 میلیارد برجسته برای حفظ صلح و بودجه. او به ایالات متحده در عقب افتادگی.

چین یائو به نام ایالات متحده “بزرگترین بدهکار” گفت: آن بدهکار حدود 1.16 میلیارد دلار به طور منظم بودجه و 1.3 میلیارد دلار به بودجه حافظ صلح.

ایالات متحده در ماموریت سخنگو بود که مجاز به صحبت علنی گفت: ایالات متحده به تازگی ساخته شده یک پرداخت $726 میلیون نسبت به آن حفظ صلح ارزیابی “و در هر تمرین خواهد پرداخت بخش عمده ای از آن ارزیابی در پایان سال تقویم.”

از آنجا که ایالات متحده در سال مالی اجرا می شود از جولای تا ژوئن نمی ژانویه تا دسامبر آن را همیشه پرداخت U. N. حق عضویت در اواخر سال.

ایالات متحده-چین اختلاف شده است افزایش بیش از این بیماری همه گیر است که دور جهان باعث بیش از 300 ، 000 مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق در ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی در اوایل ماه مارس متهم U. N. آژانس بهداشت از عدم توقف این ویروس از زمانی که آن را برای اولین بار ظاهر در چین است. او گفت که آژانس “باید پاسخگو باشند” متهم که از تکرار طوطی وار پکن.

ایالات متحده-چین اختلاف بر سر چه کسی را مسدود کرده است شورای امنیت سازمان ملل از سازمان های جهانی قدرتمند ترین بدن از اتخاذ هر گونه قطعنامه ای در این بیماری همه گیر.

چین به شدت از این که و اصرار این سازمان نقش مهمی در مقابله با این بیماری همه گیر را شامل می شود در هر قطعنامه. آمریکا اصرار دارد در ساخت هیچ اشاره ای به این که چه کسی و از جمله با اشاره به “شفافیت” در شیوع کروناویروس که چین مخالف.

چین U. N. ماموریت گفت: پکن تصمیم به اهدای 30 میلیون دلار بیشتر برای این است که در علاوه بر این به $20 میلیون آن در حال حاضر به این سازمان برای حمایت از کار خود را در COVID-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de