چین تهدیدی برای جهان: ما دفاع رئیس

رابرت برنز و متی لیAAP

US Defence Secretary Mark Esper says the rest of the world must wake up to the threat posed by China
آیکون دوربینوزیر دفاع آمریکا علامت Esper می گوید بقیه جهان باید از خواب بیدار به تهدید ناشی از چین

وزیر دفاع آمریکا علامت Esper کرده چین به عنوان یک تهدید رو به افزایش به نظم جهانی گفت: جهان در پرجمعیت ترین کشور دزد غربی دانش و intimidates کوچکتر همسایه است.

مکرر منتقد چین Esper استفاده از یک آدرس به یک بین المللی کنفرانس امنیتی مونیخ به خود جامع ترین محکومیت در عین حال از این کشور کمونیستی.

Esper گفت: چین در صدر پنتاگون لیست احتمالی دشمنان به دنبال روسیه “دولتهای سرکش” مانند کره شمالی و ایران و ادامه تهدیدات گروه های افراطی.

“حزب کمونیست چین عنوان شده است و حتی سریع تر و بیشتر در جهت اشتباه – بیشتر سرکوب داخلی بیشتر درنده اقتصادی شیوه های سنگین تر-handedness و بیشتر مربوط برای من بیشتر تهاجمی نظامی استقرار” او گفت:.

Esper تاکید کرد که ما نمی خواهند درگیری با چین و اشاره کرد که دولت آمریکا ارائه تجهیزات پزشکی برای کمک به مبارزه با چین یک coronavirus شیوع است که بیش از آلوده 67,000 مردم است.

او گفت: پکن ساخته شده است روشن دراز مدت آن نیت و گفت: اروپا و بقیه جهان باید “بیدار” به تهدیدات که چین به شمار.

“حزب کمونیست و مرتبط با آن اندام از جمله افراد ارتش آزادیبخش به طور فزاینده ای فعال در تئاتر در خارج از مرزهای خود از جمله اروپا و به دنبال استفاده از هر وسیله و به هر قیمتی” او گفت:.

“… آنها گفته اند که تا 2035, PRC در نظر دارد برای تکمیل نظامی خود را نوسازی و 2049 آن به دنبال تسلط بر آسیا به عنوان برجسته جهانی قدرت نظامی.”

وزیر امور خارجه چین وانگ یی گفت: فروم که Esper و وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo “می گویند همان چیزی که در هر کجا که بروید در مورد چین” و رد سخنان خود به عنوان نهفته است.

“علت ریشه تمام این مشکلات و مسائل این است که ما نمی خواهند به توسعه سریع و جوانسازی چین و هنوز هم کمتر خواهد آنها می خواهند به شرایط موفقیت یک کشور سوسیالیستی” وانگ گفت: از طریق یک مترجم.

او گفت که چین را یک “حق توسعه” و اگر پکن و واشنگتن با هم کار می کرد آن را به نفع کل جهان است.

همچنین در مونیخ, کنفرانس Pompeo رد اظهارات که آمریکا تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود رد سنتی خود را بین المللی نقش رهبری.

“من خوشحالم که به گزارش این مرگ اطلس داد که به شدت بیش اغراق آمیز” Pompeo گفت.

“غرب برنده است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de