روسای دوباره به دست 49ers خرد کردن سوپر باول از دست دادن

میامی — The 49ers فشرد. هیچ راه خوبی برای آن قرار داده است.

آنها تا به حال 10 نقطه برتری 6:23 چپ در سه ماهه چهارم سوپر باول لیو و سقوط از دست 31-20 به ستاد. کنترل بازی برای 54 دقیقه و هنوز هم از دست داد با 11 امتیاز.

چه یک راه برای پایان دادن به یک جادویی فصل است که در آن 49ers هرگز از دست داده و بیش از سه امتیاز تا سوپر باول.

آنها فشرد.

“آنها بهتر از ما امروز” سر مربی Kyle Shanahan گفت: از ستاد.

به جز اشراف نبودند بهتر از 49ers یکشنبه شب. The 49ers ضرب و شتم خود را. آنها به طور متوسط عظیم 6.4 متری در حمل و هنوز هم از دست داد. ره روسای کارفرمایی پاتریک Mahomes دو بار و هنوز هم از دست داد.

تکان دهنده از سقوط آغاز شد در سه ماهه چهارم اما چیزی عجیب و غریب اتفاق افتاده است در پایان نیمه اول که پیش بینی پایان دادن به. با 1:53 باقی مانده در سه ماهه دوم و نمره در 10 49ers دفاع متوقف ستاد در سوم و 14 اما Shanahan نمی استفاده از هر یک از سه وقفه. او اجازه دهید ساعت اجرا کردن.

پس از زدن توپ به 49ers کردم توپ به عقب و Shanahan به نام یک اجرا در اما نمی استفاده از یک فاصله بعد از این بازی ، او اجازه دهید ساعت اجرا کردن برخی بیشتر. تلویزیون دوربین مخفی مدیر جان لینچ به شدت سیگنالینگ برای یک فاصله از یک مجموعه لوکس. Shanahan فوق العاده محافظه کار بازی-تماس منجر به امتیاز برای 49ers خود را در درایو نهایی از نیمه اول.

“ما خوب بودند با این وضعیت” Shanahan گفت. “ما انجام می دهد که در هر زمان تنها.”

خفه.

The 49ers کردم توپ به شروع نیمه دوم و در راند برای یک هدف زمینه. آنها به رهبری 13-10. سپس روسای کردم توپ و 49ers linebacker فرد وارنر ره پاتریک Mahomes. The 49ers کردم توپ برگشت و این بار سوار 55 متری برای touchdown — در حال اجرا پشت Raheem eagles report زد توپ به منطقه پایان از 1 حیاط و 49ers led 20-10.

بعدی سریال the 49ers برداشت Mahomes دوباره — پشتیبان ایمنی Tarvarius مور ره او را با 12:05 چپ. و بازی به نظر می رسید بیش از. The 49ers دفاع بازی کرده بود خوب به اندازه کافی برای برنده شدن — آن را به سادگی مورد نیاز این جرم به اجرای توپ را زمان خاموش ساعت و نزدیک کردن بازی.

اما آن را فشرد.

با فصل در خط Shanahan را فراموش کرده در مورد در حال اجرا بازی که انجام 49ers به سوپر باول در وهله اول. در دوم و 9 با 9:52 چپ او به نام یک پاس به جای اجرا است که باید مورد استفاده قرار گیرد ، پاس کاهش یافت و ناقص ساعت متوقف شد و 49ers punted دو نمایشنامه بعد.

“ما فقط به انجام آنچه ما انجام می دهیم” Shanahan توضیح داد. “ما سعی کردیم برای اجرای توپ.”

سعی ؟

در این مرحله 49ers دفاع بود خسته است. آن را تا به حال به خوبی در بسیاری از بازی, اما 49ers جرم نمی تواند باقی بماند در این زمینه پس از دفاع عینک پایین. آن را داد تا 44-حیاط گرفتن به گیرنده گسترده Tyreek هیل بود که باز. هیچ کس تحت پوشش او. اشراف به ثمر رساند touchdown سه نمایشنامه بعد وقتی Mahomes به اتمام 1-حیاط تصویب به تنگ پایان تراویس Kelce و نمره 20-17 49ers.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>