بیمارستان شیکاگو تست مواد مخدر برای کمک به درمان ‘طوفان’ در داخل بدن ناشی از کوروناویروس

شیکاگو — برخی از بیماران مبتلا به رمان coronavirus شدید رنج می برند پاسخ ایمنی بدن است که باعث برنامه به طور بالقوه کشنده hyperinflammation مطالعات نشان داده شده است. واکنش به نام پروتئین بدن است که حمله به بافت ریه شناخته شده است به عنوان یک “cytokine طوفان است.”

“طوفان است یک راه خوب برای توصیف آن” نورث وسترن پزشکی دکتر ریچارد Wunderink گفت. “این می تواند باعث سندرم زجر تنفسی حاد, … اساسا سیل ریه ها.”

در پاسخ محققان مانند Wunderink در حال مسابقه برای دیدن اگر آنها می توانید پیدا کردن یک راه برای جلوگیری از چنین فاجعه بار زنجیره ای از حوادث است. نورث وسترن پزشکی در شیکاگو تست مواد مخدر به نام sarilumab است که در غیر این صورت استفاده می شود برای کاهش التهاب در آرتریت روماتوئید.

به عنوان مدیر پزشکی بخش مراقبت ويژه Wunderink و همکاران خود کمک کرده اند درمان بیش از 100 بيمار در تهویه مکانیکی. نتایج اولیه در جای دیگر نشان می دهد که بسیاری از بیماران به خوبی انجام نمی روی هواکش و درمان مواد مخدر است و تلاش برای جلوگیری از که آخرین رفت و آمد مکرر.

“ما هیچ درمانی برای COVID-19 نفسه” Wunderink توضیح داد. “ما در حال مدیریت این بیماران با استفاده از آنچه تحقیقات نشان داده است که بهترین مدیریت برای سندرم زجر تنفسی حاد, به طوری که ما باید ارائه دهد.”

این تحقیق بخشی از یک جهانی کارآزمایی بالینی بیش از 1000 بيمار حمایت شده توسط دارو ساز Regeneron داروسازی.

این دارو داده شده به بیماران بسیار شدید COVID-19 عفونت که به احتمال زیاد در حال مرگ و یا طولانی مدت مراقبت ويژه است.

Sarilumab با این نسخهها کار با مسدود کردن التهابی سايتوکين باعث می شود بدن به نام اينترلوکين-6.

تصادفی دو سوکور را به 80 درصد از بیماران به دارو و 20 درصد غیر فعال دارونما برای تست واکنش.

برای ورود به محاکمه بیماران باید در بیمارستان بستری شود با آزمایشگاه تایید COVID-19 است که طبقه بندی به عنوان شدید و یا انتقادی یا کسانی که رنج می برند از چند ارگان اختلال. همه بیماران باید به پنومونی و تب است.

به این دلیل که مواد مخدر بلوک بخشی از پاسخ ایمنی بیماران آزمایش می شود برای محافظت در برابر آنها را در حال توسعه هر گونه عفونت های دیگر و یا عوارض جانبی دیگر.

“ما فکر می کنیم این بلوک یک مقدار عادلانه از التهاب” Wunderink گفت. “من فکر می کنم ما باید پاسخ قبل از پایان این بیماری همه گیر.”

مرحله مقدماتی نتایج 2 ها چک کردن برای یک اندازه گیری از التهاب به نام C-reactive protein باید به عقب برگشت تا پایان مارس یک Regeneron سخنگوی گفت. بعد نتایج را برای کاهش استفاده از ونتيلاتور و مرگ است.

“بهترین استراتژی در حال حاضر پیشگیری است” می افزاید: دکتر Wunderink. “ما می خواهم برای تشکر از کسانی که در حال ساخت مهم فداکاری های اجتماعی فاصله, بنابراین ما می تواند ارائه بهترین مراقبت برای کسانی که در جامعه ما که تبدیل به بیمار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>