«Cheer» برمی‌گردد و بیرون می‌رود، حتی زمانی که کووید و دستگیری مجرمانه برای تشویق‌کننده‌ها پیش می‌آید

[ad_1]

بافی سامرز (سارا میشل گلار) در قسمت موزیکال معروف “Buffy the Vampire Slayer” می خواند: “چیزی به من بده تا درباره اش بخوانم.” او در تنظیم خودکار التماس می کند: “لطفا”. این متن بارها در طول فصل دوم Cheers، یک مجموعه مستند نتفلیکس در مورد دنیای تشویق‌کننده‌های رقابتی کالج، بارها در ذهن من گذشت. فکر کردم به آنها چیزی بدهید که با آن سرگرم شوند. لطفا.

Cheer برای اولین بار در ژانویه 2020 پخش شد. این سریال به کارگردانی گرگ وایتلی با تمرکز بر کالج ناوارو، یک کالج اجتماعی در شهر کوچکی در مرکز تگزاس که اتفاقاً 14 بار قهرمان ملی در تیم رقیب خود دارد، یک جایزه امی دریافت کرد و توجه بین المللی او به جهانیان یک ورزش بسیار چالش برانگیز و بسیار ماهر را معرفی کرد که شامل پریدن، رکود و واژگونی است. تشویق‌کننده‌های رقابتی با تعجب‌های افزایش روحیه در بازی‌های ورزشی تفاوت دارند. تیم ناوارو نیز همین کار را می کند، اما آنها بالاترین پرواز، خطرناک ترین شیرین کاری و طولانی ترین دویدن خود را برای مسابقات خود حفظ می کنند.

به ویژه دیتون. Super Bowl of Entertainment، Daytona Beach، میزبان ملی پوشان کالج انجمن ملی تشویق کننده (NCA) است، که بزرگترین – و واقعاً تنها – فرصت برای این ورزشکاران کالج است تا مهارت های خود را در مسابقه ای سخت آزمایش کنند که اعضای خانواده برای تماشای آن تلاش می کنند. اینترنت. در سال‌های اخیر، اکثر، هرچند نه همه، ناوارو بر رده کالج بزرگ پیشرفته پیشرفته، پیش از رقیب خود از تگزاس، یعنی کالج اجتماعی ترینیتی ولی، تسلط داشت.

مرتبط: کارگردان نتفلیکس “به سلامتی”: Cheerleaders “سرسخت ترین ورزشکارانی هستند که تا به حال از آنها عکس گرفته ام”

“Cheer” اصطلاحات “full out”، “on mat” (“انتخاب شدن برای رقابت”) و “mat talk” را به ما معرفی کرد. او همچنین هدایت مربی مونیکا آلداما را بر عهده داشت که به سبک کانی بریتون در نقش تامی تیلور در فیلم «چراغ‌های جمعه» و تیم ربکا (هانا وادینگهام) از «تد لسو» بود و تیمش را با رکوردی تقریباً عالی از پیروزی‌ها رهبری کرد.

فصل 2 سریال با ستاره های کاریزماتیک فصل اول که برخی از آنها پیش از پخش در شبکه های اجتماعی و دنیای سرگرم کننده شناخته شده بودند، از جمله: ستاره گابی باتلر، اسباب بازی شگفت انگیز با موهای نقره ای لکسی برامبک، لاداریوس مجذوب کننده آشنا شده بودند. مارشال با “سخت” خود “و یک قلب آزاردهنده از طلا” و مورگان سیمیانر که خط داستانی او از دختر کشاورز تا دختر برتر ارزش حمایت را داشت به عنوان هم تیمی پس از هم تیمی در فصل اول دچار آسیب دیدگی شد.

در این فصل تعدادی ورزشکار جدید مانند مدی بروم که مصمم به ماندن در یک دختر/هوانورد برتر است و خلبان جیلیان روپرت که “نمی‌داند چقدر خوب است.” ما همچنین مربیان جدیدی مانند کایلی پپرز، فارغ التحصیل ناوارو را می بینیم که به عنوان دستیار مربی مداخله می کند، اگرچه او فقط از اکثر دانش آموزان بزرگتر است، در حالی که آلداما برای تحقق رویای خود برای حضور در برنامه مورد علاقه خود، رقص، به هالیوود پرواز می کند. ستاره ها. ”

تأثیر شهرت فصل اول به سریال سرازیر می شود. مردم تیم را ترک کردند. مردم از تیم اخراج می شوند. مردم برمی گردند. ورزشکاران مطمئن نیستند که بخواهند بمانند.

در یک داستان هوشمندانه، Whiteley بیشتر این فصل را بر روی رقبای ناوارو، Trinity Valley Community College متمرکز کرده است. ایستگاه یازده HBO Max، در نگاهی به گذشته، می توان از نحوه درهم آمیختن ماهرانه دو خط داستانی وایتلی یاد گرفت. در دره ترینیتی، ما با اسباب‌بازی سر به فلک کشیده / خلبان جادا ووتن آشنا می‌شویم که به یک رهبر تیم تبدیل می‌شود. یک لیوان DeVonte “Dee” Joseph در حال چرخش، “چشم انسان نمی تواند تشخیص دهد” (جوزف بی دقت در مورد تیم خود می گوید: “باحال می داند جالب است). و آنجل رایس، بازیکنی قدرتمند در مقایسه با سیمون بیلز، ورزشکاری که یک تازه کار او را “مدونای تشویق کنندگان” می نامد.

ما همچنین با مربیان دره ترینیتی، ونتا جانسون و کریس فرانکلین وقت می گذرانیم، تضادهای جالب آلداما در رفتار و سبک مربی. جانسون خودش بدلکاری انجام می دهد و مداخله می کند تا به ورزشکارانش نشان دهد چگونه این کار را انجام دهند.

ما شاهد نحوه تمرین هر دو تیم هستیم. به سختی متوجه نمی‌شوید که ترینیتی ولی زنان رنگارنگ‌تری در تیم دارد، که آنها در زمین بسکتبال قدیمی‌تر (و گاهی اوقات در کلیسای باپتیست) تمرین می‌کنند تا در مرکز ورزشی که ناوارو به آن دسترسی دارد. آلداما در حال ساخت یک صحنه اجرای واقعی برای ناوارو است، یک “کاور باند” که هزاران دلار هزینه دارد (تا حدی به لطف کمک مالی 20 دلاری از نمایش الن). ترینیتی ولی پارکینگ را کامل می کند.

ناوارو برای مسابقه خود در دیتونا، فلوریدا پرواز کرد. Trinity Valley یک سفر بسیار طولانی با اتوبوس را طی می کند و پس از مسابقه، مراسم جایزه را به عنوان یک تیم (تقریباً به دلیل COVID) در یک اتاق کوچک و شلوغ هتل تماشا می کند. ناوارو در سالن رقص هتل او را تماشا می کند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


ورزشکاران ترینیتی در جمع خود می گویند: «بیایید ساعت سه خوش بگذرانیم! “مراقب بدنت باش!” آنها بر سر یکدیگر فریاد می زنند.

Trinity Valley در سال 2020 چیز متفاوتی را امتحان می کند. آنها که از باخت به ناوارو خسته شده بودند، یک اسلحه مخفی به بخش رقص آوردند که ناوارو با آن آشنا است. این یک مبارزه واقعی در دیتون خواهد بود.

این درگیری است که هرگز اتفاق نمی افتد، همانطور که معلوم است (اگرچه آنها انتقام خود را خواهند گرفت). از بسیاری جهات، دو نمایش در این فصل وجود دارد: زمان‌های قبل از کووید و کووید، همراه با مرزهای بین آنها. تشویق‌کننده‌ها در یک کافه غذا می‌خورند در حالی که اخبار تلویزیون در پس‌زمینه پخش می‌شود، چیزی که هنوز هم می‌توان نادیده گرفت. ورزشکاران باور ندارند که این ویروس بر فصل آنها تأثیر بگذارد. ما می دانیم، البته، این پایان خواهد یافت.

وقتی فصل شما طبق برنامه پیش نمی رود چه اتفاقی می افتد؟ فصل 2 Cheers یک نمایش جداگانه است: قبل و بعد از COVID. سپس طوفان زمستانی آمد که بخش هایی از تگزاس را ویران کرد. پس از تلاش برای بازگرداندن برنامه های ورزشی در بحبوحه یک بیماری همه گیر است، که در آن دانش آموزان می توانند در هر زمان قرنطینه شوند و هفته ها تمرین را از دست بدهند. همانطور که فرانکلین مربی Trinity Valley، که خرد آرامی را منتقل می‌کند و کمان ریش‌وار احساسی خود را دریافت می‌کند، می‌گوید: “همه چیز مانند پوسته تخم مرغ است.”

در ناواره بازگشتی به خانه وجود ندارد. هیچ تشویقی از مسابقات وجود ندارد. ورزشکاران جدید تیم از اینکه به سختی مربی خود آلداما را به دلیل تعهدات تبلیغاتی می شناسند، ناامید هستند. مارشال که با مربی جدید پپرز روبرو است، گفت: “او تقریباً فراموش کرده بود که از کجا آمده است.”

“همینطور نیست. فرانکلین می گوید، این یکسان نیست.

و همچنین نمایش. Cheers نیز با شکاف عمیق و سوزان دستگیری یکی از هم تیمی های همیشگی سریال پاره می شود. این اسپویلر نیست. این دستگیری خبرساز شد و «به سلامتی» در همان ابتدای قسمت اول او را مورد خطاب قرار داد. هیچ راهی برای خروج از این وجود ندارد.

آزار جنسی موضوعی است که چیر با دقت و احترام به آن می پردازد و زمان قابل توجهی را به بازماندگان اختصاص می دهد، نه فقط مجرم. این نمایش شباهتی را بین خشونت تشویقی و سوء استفاده از ژیمناستیک ترسیم می کند، هر دو ورزش که اغلب کودکان بسیار کوچک را در تماس کنترل نشده با بزرگسالان قرار می دهد. در cheerleaders بزرگسالان حتی می توانند در تیم های ستاره با کودکان رقابت کنند. اما پس از آن نمایش ادامه می یابد، اگرچه ورزشکاران نمی توانند کاری را که هم تیمی سابق خود انجام داده فراموش کنند و نمایش نیز نمی تواند. حتی اگر Cheers دوباره در مورد آن صحبت نکند، غیبت او مانند یک سایه طولانی باقی می ماند.

یک ورزشکار ناوارو در میان تماس‌های زوم و کارت‌های بازی، پذیرش حیوانات خانگی و روزهای تنهایی همه‌گیری پردیس دانشگاه می‌پرسد: «می‌توانیم یک روز عادی در کورس داشته باشیم؟» ارزش تماشای آن را دارد تا تأثیر کووید را در زمان واقعی بر ورزش‌های دو و میدانی دانشگاهی، به‌ویژه ورزشکاران کالج‌های جوانی که فصل‌هایشان کوتاه‌تر شده‌اند، و تقریباً به محض شروع کارشان به پایان می‌رسد، تماشا کنید. آلداما می گوید: «دوست دارم کمی تکمیل و کمی شفافیت داشته باشم.

اما زندگی واقعی اینطور نیست دارند معمولاً بسته شدن، نه آن طور که می خواهیم، ​​نه آن طور که امیدواریم. «شاد» در این فضای میانی وجودش را به خوبی انجام می‌دهد، فضایی که نمی‌دانیم چه اتفاقی می‌افتد و از اتفاقی که افتاده است، هنوز نه، شاید هرگز خلاص نشده‌ایم.

مارشال در صحنه ای از طبیعت می گوید: «یاد بگیرید چه زمانی تسلیم شوید. او ماهی می گیرد و در حالی که با قدرت از میان تشک پرواز می کند، در میان درختان و آب به خانه نگاه می کند. “انتخاب را یاد بگیر شما بالاتر از همه.”

Cheers مملو از چنین چیزهای پیش پا افتاده ای است، خطوط تک خطی که مربیان و ورزشکاران می گویند که عالی به نظر می رسند، روی بالش گلدوزی شده اند، روی تابلوی دکور اتاق خواب نقاشی شده اند – یا با دست نوشته روی یک تابلوی پوستر زرد در اتاق رختکن. ووتن در یک زمان برای تعیین رهبر، سر هم تیمی هایش فریاد می زند: «چرا» خود را پیدا کنید، هر چه که هست، و کاری را که باید در این طبقه انجام دهید، انجام دهید.

با این حال، ورزشکاران “به سلامتی” فقط آن را نمی گویند. آنها آن را باور می کنند. آنها این کار را انجام می دهند. جانسون به تیمش یادآوری کرد: “ما بر شانس های بدتر غلبه کردیم.” و کووید و هر چیز دیگری، هر دو تیم فصل خود را دارند – و پایانی در بحث، شایسته هر فیلم ورزشی پرفروش.

مربی فرانکلین می گوید: “این وضعیتی است که شما انتظار دارید.” او در مورد بازی گلف خود، سرگرمی در دانشگاه، و شاید زندگی ما صحبت می کند. ضربه و امید.

Cheers فصل 2 اکنون برای پخش در Netflix در دسترس است. تریلر آن را در زیر از طریق یوتیوب تماشا کنید:

https://www.youtube.com/watch?v=7SafV8n_saA

داستان های بیشتری مانند این:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر