شارلاتان نادال به باب Baffert رفت و برگشت در آرکانزاس دربی

چشمه های آب گرم ارک. >> شارلاتان روسی به پیروزی با شش طول در اولین بخش از آرکانزاس دربی و نادال برنده بخش دوم با سه طول دادن سالن از شهرت مربی باب Baffert یک رفت و برگشت امروز وقتی کنتاکی دربی به تعویق افتاد.

از 146 دربی معمولا باید تحت سلطه شنبه اول ممکن است, اما آن را تحت فشار قرار دادند به سپتامبر. 5 coronavirus بیماری همه گیر. به جای 20 3-ساله زد در دو بخش آرکانزاس دربی در Oaklawn هر یک به ارزش $500,000. هر مسابقه به ارزش 170 مقدماتی امتیاز برای کنتاکی دربی از جمله 100 به برندگان. این اولین بار پس از سال 1960 که در این مسابقه تقسیم شد.

هیچ هواداران اجازه داده شد به دلیل همه گیر در یک روز که شده بزرگترین فصل در Oaklawn.

شارلاتان بهبود یافته برای 3-0 پس از مسابقه در سن 2. او برای اولین بار دو برنده با یک همراه 16 طول آمد در سانتا آنیتا که در آن کلت استوار است. او را شکست و از شماره 1 ارسال در 1 1/8 مایل مسابقه تحت مارتین گارسیا بود که جایگزین Drayden ون دایک برای مسابقه. شارلاتان بود و بهنگام در 1:48.49 و پرداخت $2.80 را به نفع خود.

“او در همه در درون خود” گارسیا گفت. “من احساس کسی که در سه هشتم (قطب) و من به او اجازه دهید برود. او فقط در زمان خاموش. که نشانه ای از یک واقعا اسب خوب است.”

حوضه دوم به پایان رسید و Gouverneur موریس دیگری بود گردن پشت در سوم. برنده برداشت چهارم به پایان رسید.

نادال به نام ستاره تنیس رافائل نادال برنده خود را بدست آورد در 1:48.34. او پرداخت می شود $3.80 را به نفع خود. او 4-0 در او جوان شغل و نقل مکان کرد به بالا از کنتاکی دربی رهبران با 150 امتیاز.

“او خوب نگاه; مسابقه بسیار خوب” برنده سوارکار اسب دوانی شدن Joel روساریو گفت. “او یک قهرمان.”

پادشاه Guillermo متعلق به سابق لیگ برتر جالب Victor Martinez دوم به پایان رسید. Finnick شدید یک 60-1 شات سوم قرار گرفت.

آن Baffert سومین پیروزی در آرکانزاس دربی.

“من فکر می کردم هر دو اسب بودند به اجرا واقعا خوب” Baffert گفت. “شارلاتان چه استعداد او است و چگونه سریع او است. نادال او را دشوار اسب. وجود دارد مقدار زیادی به او و او را خنک مشتری و من می توانم ببینم او را بهتر و بهتر.”

این مسابقه قرار بود در آوریل 11, اما Oaklawn دوباره آن مخاطرات برنامه آن را اجرا کنید در پایان روز امروز و تقسیم آن به بخش دلیل تعداد زیادی از اسب که وارد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de