موسسه خیریه گلف بازی با جنگل مایکلسون و NFL QBs به $10M برای coronavirus امداد

زمانی که “مسابقه: لیگ قهرمانان برای امور خیریه” در واقع می شود در جریان تام بردی و Peyton Manning به احتمال زیاد خواهد شد نگاه به مربوطه گلف شرکای فیل مایکلسون و تایگر وودز برای اشاره گرها. اما در یک تلفنی جلسه روز شنبه برای ترویج رویداد دو NFL ستاره خود را داد PGA همتایان سرگرم کننده درس در بحث زباله.

منینگ بار دیگر نشان داد که استعداد خود را برای کمدی در حالی که سیخ زنی در بردی برای یک حادثه ماه گذشته است که در آن جدید Buccaneers کارفرمایی سرگردان به اشتباه در تمپا. بردی خودش شوخی مدت کوتاهی پس از آن که او را به جرم “شکستن و ورود” و در روز پنج شنبه منینگ با اشاره به سایت “بازی” در این ادعا که “این مسابقات بود که در فلوریدا پس از تام ب-و-E بازداشت.”

“با این مچ پا مانیتور (بردی) نمی تواند ترک دولت” پکتیا میباشد منینگ که 18 سال NFL حرفه ای در سال 2016 به پایان رسید. “ببر و من به کلانتر در تمپا او خواهی بود اجازه رفتن به ساحل پالم به بازی.”

بعد در رویداد تبلیغاتی بردی اخراج با اشاره به NFL تغییر حکومت در downfield تماس پس از Indianapolis Colts, Manning تیم در آن زمان به تلخی شکایت که خود را گسترده گیرنده بودند و شتم توسط بردی New England Patriots در سال 2004 بازی مسابقات قهرمانی آسیا.

“امیدوارم بعد از فیل و من برنده” بردی گفت: “آنها نمی سعی کنید به تغییر در قوانین ما و یا ارسال نوار به NFL — من نمی دانم اگر Peyton هنوز هم می توانید انجام دهید که در حال حاضر که او را بازنشسته و سعی کنید به تغییر برخی از قوانین آن را کمی آسان تر از دفعه بعد.”

در عاقبت از انواع به سر به سر بازی در سال 2018 که در آن مایکلسون شکست خورد جنگل برای $9 میلیون winner-take-all جایزه دو خواهد بود عضو شده در مارس 24 توسط بردی و منینگ. ترنر ورزش پخش خواهد شد این رویداد در سیستم عامل های مختلف پنج شنبه اعلام کرد که شرکت مادر WarnerMedia به علاوه چهار ورزشکاران اهدا خواهد شد $10 میلیون به تلاش های امداد رسانی مربوط به رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که تا سال 2018 رقابت صورت گرفت در لاس وگاس در این سال قسط از “مطابقت” برگزار خواهد شد مدال باشگاه گلف در حوب ساند, فلوریدا. که محل درست در شمال غرب پالم بیچ و جنگل’ خانه در جزیره مشتری و همچنین حدود سه ساعت رانندگی شرق در سراسر این ایالت شبه جزیره از تمپا.

این ادعا با تظاهر استعفای که “پالم بیچ است که ما احتمالا می تواند انجام دهد” منینگ ابراز امیدواری کرد که “این خواهد بود که به عنوان یک بی طرف سایت” که او “هرگز تام بسیار خوبی در چمن خانه.”

“من دوست داشتم که این مسابقات در یک محل که در آن آنها نمی مانند تام بسیار” ادامه داد منینگ که ذکر شده ممکن است در مکانهای مانند دنور, جایی که او به پایان رسید کار خود را با Broncos و ایندیاناپولیس. منینگ همچنین ذکر شده در بوستون که در آن او ضمنی پرستان و طرفداران نیز هیچ عشق برای بردی دیگر “پس از او به آنها خیانت و شکست قلب خود را.”

در شروع روز پنج شنبه در این رویداد که توسط TNT را Ernie Johnson, او اشاره کرد که بردی در حال حاضر گرفته شده از یک شوت زیبا در جنگل و منینگ از چند هفته پیش با یک Instagram پست که در آن او افتخار “هرگز تا به حال بیشتر از یک زمان سخت به ضرب و شتم کلت یا ببر نمی بینم این زمان حال بسیار متفاوت …”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de