اتهامات علیه تایلندی Red Bull وارث در سقوط مرگبار

بانکوک >> دادستان در تایلند کاهش یافته است همه اتهامات علیه یک تایلندی وارث ردبول نوشیدنی انرژی ثروت بود که متهم به قتل یک بانکوک افسر پلیس در سال 2012, ماشین, تصادف, مقامات روز جمعه گفت.

پلیس سرهنگ سرهنگ Thanawuth Sanguansuk تایید کرد که تمام اتهامات علیه Vorayuth Yoovidhya شده اند کاهش یافته است. اساسنامه محدودیت ها در حال اجرا برای چند اما این اتهام باعث مرگ بی پروا رانندگی را تمام شده برای 15 سال پس از تاریخ سقوط.

مورد جلب توجه گسترده به دلیل برداشت که آن را نشان داد غنی و خوبی متصل شده اند مصونیت از مجازات در تایلند در سیستم قضایی که در سال های اخیر نیز با انتقاد به اتهام تعصب سیاسی به عنوان دیگر نهاد های دولتی.

Thanawuth گفت: دادستان که به کار گرفته شده در این مورد به اطلاع پلیس در ماه گذشته از تصمیم خود برای خروج باقی مانده شارژ.

“بله آنها آگاه بود ما را از نظر خود را به رها کردن همه اتهامات عنوان شده علیه. آنها با استناد به این واقعیت که اعضای خانواده (از افسر پلیس) جبران شده است” توسط Vorayuth خانواده Thanawuth گفت.

Vorayuth خانواده صاحب حدود نیمی از Red Bull امپراتوری بود که شرکت تاسیس شده توسط پدر بزرگ خود را. مجله فوربس لیست ثروتمندترین خانواده ها در تایلند اماکن آنها دوم با برآورد ثروت $20.2 میلیارد دلار است.

Vorayuth بهتر شناخته شده با نام مستعار خود را “رئیس” بود می خواستم در ارتباط با هفت. 3, 2012 تصادف رخ داده است که زمانی که او گفته خروشان را یکی از بانکوک خیابان های اصلی در سرعت های تا 110 کیلومتر در ساعت زمانی که او فراری زده و کشته موتور سیکلت پلیس Sgt. مسلح ، Wichean Klunprasert.

Wichean و لت و پار موتور سیکلت کشیده شد توسط فراری برای چند ده متری قبل از بدن او کاهش یافت و به جاده. پلیس به دنبال یک دنباله از مایع ترمز به Yoovidhya خانواده در نزدیکی ملک. ماشین که در حال خرد شیشه جلو و سپر آویزان بود. در ابتدا یک راننده شد, مقصر حادثه, اما Vorayuth بعد از بستری بودن راننده است. او خود را روشن و از زندان آزاد شد معادل آن در حدود $16,000 وثیقه همان روز.

وکلای او بارها و بارها موفق به قرار دادن هر گونه حضور در دادگاه تا مارس 2017, زمانی که حکم صادر شده برای دستگیری او چند روز پس از او کشور را ترک کرده بود. تایلندی خود گذرنامه بعدها لغو.

با وجود قانونی تهدید حلق آویز بر او Vorayuth مدیریت پس از حادثه منجر به یک مشغول globetrotting زندگی پرواز در خصوصی Red Bull جت برای حضور در فرمول یک مسابقات اسنوبورد در ژاپن و کروز در ونیز در میان فعالیت های دیگر. او ادامه جت-مجموعه شیوه زندگی باعث خشم گسترده عمومی بود که آن را نشان داد توسط آسوشیتد پرس بررسی است.

Porn-anant Klunprasert برادر مرده افسر پلیس گفت: در یک تماس تلفنی با آسوشیتد پرس که او امضا قرارداد با Yoovidhya خانواده در سال 2012 است که در آن افسر بازماندگان توافق به پرونده های کیفری و مدنی به اتهام بیش از مرگ در ازای 3 میلیون بات ($94,400) در جبران خسارت.

وی با ابراز نارضایتی از تصمیم دادستان به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه.

“بسیاری از دوستان من به نام به من بگویید که دولت دادستان کاهش یافته مورد,” او گفت:. “آن لطمه می زند من یک مقدار زیادی. این نشان می دهد که هیچ عدالت برای فقرا است. تایلند بسیار گسترده ای شکاف بین غنی و فقیر در هر جنبه و در این مورد یک مثال روشن.”

در یک کنفرانس خبری جمعه, سخنگوی پلیس سرهنگ Krissana Pattanacharoen اعلام کرد که انداختن اتهامات انجام شد با توجه به روش استاندارد و نه شامل طرفداری یا دو استاندارد.

او گفت که پلیس تا به حال ساخته شده است شناخته شده به دادستان مدارک آنها تا به حال جمع آوری شده و نتایج حاصل از تحقیقات خود و دادستان تصمیم به رها کردن این اتهام که پلیس با توافق.

Krissana گفت تایلندی و اینترپل حکم بازداشت شد, لغو شد و خبری از تصمیم منتقل شد و در حال حاضر به Yoovidhya خانواده است.

Sira Jenjaka یک نماینده مجلس از حکم پلنگ Pracharath که سران مجلس نمایندگان’ کمیته امور حقوقی و عدالت و حقوق بشر به خبرنگاران گفت که نمایندگان پلیس و دادستانی خواهد بود احضار به توضیح است که تصمیم به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>