شارژر کارفرمایی فیلیپ رودخانه ها را رایگان آژانس پس از 16 فصل

کوستا مسا کالیفرنیا. >> فیلیپ رودخانه’ 16 سال کار حرفه ای با این شارژر به پایان رسیده است.

حق رای دادن روز دوشنبه اعلام کرد که رودخانه ها را رایگان آژانس و نه بازگشت به لس آنجلس برای فصل آینده. مدیر کل تام Telesco در بیانیه ای گفت که آنها به عنوان صحبت از طریق سناریوهای مختلف با رودخانه های آن آشکار شد این امر می تواند بهترین برای هر دو “به نوبه خود صفحه در مورد آنچه واقعا قابل توجه اجرا شود.”

رودخانه’ آینده در پودر آبی اصلی داستان در اواخر فصل پس از شارژر حذف شد از postseason در نظر گرفتن. او گفت: در طول هفته های آخر که او در نظر گرفته شده به بازی در سال 2020 حتی اگر این بدان معنی است که رفتن به یک تیم دیگر.

38 سال پیش در رودخانه عاطفی بود و در یک منعکس کننده خلق و خوی بعد از شارژر 31-21 دست دادن به کانزاس سیتی در فصل آخر. او اذعان کرد این امر می تواند عجیب و غریب را در یکی دیگر از یکنواخت اما فکر نمی کنم این امر می تواند بسیار از تنظیم است.

لس آنجلس ساخته شده از پلی آف در سال 2018 بود اما 5-11 این فصل با نه ضرر و زیان توسط یک نمره. هفت برنده کاهش بدترین dropoff در لیگ در سال 2019 و دومین در تاریخ حق رای دادن. رودخانه ها 4,615 عبور متری بودند چهارم در لیگ اما او 20 interceptions سوم شدند و فقط یکی کردن بستن حرفه ای بالا است.

رودخانه ها نقل مکان خانواده اش به فلوریدا ماه گذشته از خود دیرین خانه در سن دیگو. او تبدیل بین تیم اورنج کانتی ستاد و سن دیگو پس از حق رای دادن نقل مکان کرد در سال 2017.

“من بسیار سپاسگزار به Spanos خانواده و شارژر سازمان برای آخرین 16 سال” رودخانه در بیانیه ای گفت. “در هر چیزی که شما انجام آن را به مردم شما آن را انجام دهد که آن را خاص است. وجود دارد بسیاری از روابط و خاطرات با مربیان و کارکنان پشتیبانی و تیمی که برای همیشه آخرین و برای که من خیلی خدا را شکر. ما تا به حال بسیاری از لحظات بزرگ ابتدا در سن دیگو و سپس در پایان در LA. من آرزو می کنم من هم تیمی ها و مربیان چیزی جز بهترین حرکت رو به جلو است.”

رودخانه انتخاب شد چهارم به طور کلی توسط غول نیویورک در سال 2004 پیش نویس اما معامله شد به شارژر در پیش نویس یک روز معامله برای Eli Manning که اعلام بازنشستگی خود را در ماه گذشته. رودخانه رفت و به مجموعه ای از 30 حق رای پرونده با شارژر و هشت-انتخاب زمان برای حرفه ای کاسه. او همچنین led شارژر برگشتی شش بار اما تنها دو بار پس از سال 2010.

او 224 متوالی و منظم-شروع فصل دوم-ترین در میان quarterbacks در NFL تاریخچه و 123 برنده می نهم. او یکی از شش quarterbacks به گرفتگی 50,000 حرفه متری و 397 touchdowns ششم هستند.

“من قبلا گفته ام که فیلیپ هنوز هم می تواند رقابت در بالا-استارت سطح و در یک دنیای کامل, شماره 17 خود را کارفرمایی برای همیشه لطفا برای. بدیهی است که ما در زندگی در یک جهان ناقص که در آن تنها ثابت است و تغییر” Telesco گفت. “من فکر می کنم فیلیپ فوق العاده ای از چشم انداز هر دو وقتی که می آید به فوتبال و هنگامی که آن را به زندگی می آید, کمک به من قرض بدهید وضوح به وضعیت بسیار پیچیده.”

این شارژر دارای مقدار زیادی از سوالات که نیاز به پاسخ داده شود در offseason آنها به عنوان آماده سازی برای حرکت به SoFi ورزشگاه در کالیفرنیا. آنها ششم انتخاب در پیش نویس در آنچه به نظر می رسد عمیق کارفرمایی کلاس که شامل LSU جو نقب زدن آلاباما توا Tagovailoa و اورگان جاستین هربرت. رودخانه ها اعلام می آید دو هفته قبل از NFL سراغ ترکیب آغاز می شود در ایندیاناپولیس.

لس آنجلس نیز quarterbacks Tyrod تیلور و Easton چوب تحت قرارداد. تیلور وارد می شود او فصل 10 و 46 شروع می شود با بوفالو و کلیولند. چوب انتخاب شد در دور پنجم فصل گذشته.

علاوه بر رودخانه های این شارژر دیگر بالا رایگان عوامل عبارتند از در حال اجرا به عقب Melvin Gordon, تنگ پایان شکارچی هنری, ایمنی, Adrian فیلیپس و fullback درک وات. در حال اجرا پشت آستین Ekeler است محدود رایگان agent. Telesco گفت: در ماه گذشته که او انتظار دارد که به برخی از حقوق و دستمزد کلاه انعطاف پذیری که رایگان آژانس آغاز می شود مارس 18.

“فقط یکی وجود دارد فیلیپ رودخانه و ما خوش شانس بوده است به او تماس بگیرید ما QB1 برای بخشی بهتر از دو دهه” صاحب دین Spanos گفت. “ما نمی توانیم با تشکر از فیلیپ به اندازه کافی به آن را به همه در هر واحد و برای خاطرات او ایجاد شده است که یک عمر گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>