کانال 7 Flashpoint بازده با COVID-19 ویژه برای برش از طریق هیستری و مرتب کردن حقایق از داستان

پیتر د Kruijffغرب استرالیا

Melissa Bowen, executive producer of Flashpoint and host Tim McMillan.
آیکون دوربینملیسا بون تهیه کننده اجرایی از Flashpoint و میزبان تیم McMillan. اعتبار: راس Swanborough/غرب استرالیا

به عنوان خریداران و جدال بر کاغذ توالت و بالقوه COVID-19 بیماران در حال ترک در خارج در بیمارستان carparks شده است وجود دارد هرگز یک بیشتر و زمان مهم است و تنها اختصاص داده شده امور جاری برنامه ای برای مرتب کردن بر اساس “واقعیت داستانی”.

Flashpoint بازده برای سال دوم خود را امشب با باید coronavirus ویژه ای است که ارائه خواهد شد بینندگان با اطلاعات مورد نیاز آنها قادر به تصمیم گیری آگاهانه در مورد چگونگی واکنش به شیوع.

چشمگیر پنل شامل Premier علامت McGowan, WA معاون رئیس بهداشت افسر رابین لارنس, استرالیا انجمن پزشکی و رئیس جمهور اندرو میلر و فرودگاه پرت رئیس سابق FMG اجرایی Nev قدرت.

تهیه کننده اجرایی ملیسا بون گفت: پس از عدم قطعیت و اطلاعات متناقض از آن ساخته شده حس به شروع فصل جدید در coronavirus.

ما خواهید بود با در نظر گرفتن مجزا غرب استرالیا مشاهده روی اثرات ویروس ها و چالش های منحصر به فرد رو در کشور ما — تیم McMillan

“این ویروس شروع به فیلتر کردن به بسیاری از بخش های مختلف زندگی ما,” او گفت:. “ایده این نمایش به واقعیت را از داستان جدا و مستقیما به مردم در بالا و گرفتن ایده از اینکه چگونه دولت ما قرار است برای رسیدگی به کوروناویروس.

“ما باید یک نگاه دقیقا چه چیزی شما نیاز به انجام برای محافظت از سلامت خود و خانواده خود کار و امور مالی خود را.”

Flashpoint میزبان تیم McMillan گفت: این نشان می دهد خواهد کاوش گسترده تر مسائل اقتصادی مواجه و به عنوان شیوع بیماری شدت یافته است.

“ما می شود با توجه مجزا غرب استرالیا مشاهده روی اثرات ویروس ها و چالش های منحصر به فرد رو در کشور ما با توجه به ما اعتماد در بخش منابع و تقاضا از چین,” او گفت:.

غرب استرالیا روزنامه editor-in-chief Anthony De Ceglie گفت پانل نشان می دهد که یک سرمایه گذاری مشترک بین روزنامه ها و کانال 7 — نقش مهمی در اطلاع رسانی عمومی.

“در دوره ای از اخبار جعلی و وحشت خرید شده است وجود دارد هرگز یک مهم تر زمان برای بزرگسالان امور جاری نشان می دهد که از طریق کاهش چرخش و صحبت می کند به طور مستقیم به کارشناسان” او گفت:. “تجربه و تخصص از پنل های ما نشان می دهد امشب را ارائه بی نظیر وسعت نظر است.”

Flashpoint خواهد شد در کانال 7 امشب در 9 بعد از ظهر.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im