تغییرات به احتمال زیاد برای استادیوم برای بازگشایی با خیال راحت

“تاپیک های قدیمی گفت:” ضرورت مادر اختراع است.’ من می خواهم بگویم ما در اوج وضعیت ضرورت در حال حاضر” Appleman گفت. “وجود دارد بسیاری از مردم واقعا هوشمند در آینده با واقعا سرد طرح است که فقط می تواند یک راه جدید برای انجام کارها و جدید نیست همیشه بد است. گاهی اوقات تغییر خوب است. گاهی اوقات ما باید به وفق دهند.”

چنین برنامه ای را هر دو امید و ترس: امید است که برخی از طرفداران قادر خواهد بود برای دیدن تیم های مورد علاقه خود را زندگی می کنند و می ترسند که کالج ها و لیگ ها از جمله لیگ برتر فوتبال که به شدت متکی به فروش بلیط قادر خواهد بود به پایان می رسد دیدار.

برای کمک به پر کردن برخی از این شکاف — هر دو نوری و مالی — بسیاری از امکانات اپراتورهای شده اند بررسی گزینه ها با شرکت های مانند آریزونا بر اساس Bluemedia که طراحی و تولید صفحه نمایش است که می تواند پوشش بزرگ عصری صندلی. چنین صفحه نمایش در حال حاضر استفاده می شود که عرصه می خواهید به کلاه ظرفیت و یا ایجاد صمیمی تر تنظیمات اما Bluemedia معاون رئیس جمهور R. J. Orr گفت: همان کسانی که محصولات در حال حاضر می تواند حمایت و فرصت های بازاریابی.

“البته آنها می توانید فروش تبلیغات” Orr گفت: “اما وجود دارد بسیاری از راه های خلاق. اگر یک بلیط-فروش پسر بیرون رفت و به فصل-دارندگان بلیط و شما می توانید یک عکس را آپلود و ما می توانید تصویر خود را در غرفه? ما در حال تلاش به آمده تا با یک دسته از ایده های سرد است که ممکن است کار می کنند.”

شرکت های دیگر نیز در حال خیاطی محصولات برای کمک به اجتماعی فاصله و کنترل جمعیت است.

مرسدس بنز ورزشگاه جدید خانه آتلانتا فالکونز و آتلانتا, ایالات حاضر cashless سیستم در محل برای کالا و سازش است. حرفه ای چند تیم در حال مذاکره با حرکت تجزیه و تحلیل شرکت iinside که SafeDistance سیستم با استفاده از لیزر به نقشه فاصله و اندازه گیری تراکم جمعیت. در KeyBank مرکز در بوفالو, نیویورک, یک شرکت به نام WaitTime با بهره گیری از یک نرم افزار برای گفتن Sabres طرفداران چگونه صف های طولانی در دستشویی و سازش است.

“ما یک فرصت عالی برای بازنویسی طبیعی جدید برای بازگشت از ورزش” WaitTime بنیانگذار زاک Klima گفت.

این همه برای تلفن های موبایل کمی Orwellian مانند برادر بزرگ بسیار ، و از جمله سیستم های فراموش رقص یک خط خوب بین آموزنده و سرزده است. اما آنها همچنین می تواند کمک به کاهش گسترش یک ویروس است که می تواند تفاوت بین داشتن ورزشگاه میشیگان خالی در یک سقوط شنبه یا داشتن 100,000 طرفداران ریشه در Wolverines دوباره.

نه همه چیز خواهد بود به عنوان آشکار به عنوان نازا concourses و صندلی های خالی یا. بسیاری از تغییراتی که در کالج ها و تیم های در حال اجرای خود خسته شده اید بروید کسانی که در حل و فصل برای فرار از باغ یا زمین برای اولین بار.

لیگ برتر باشگاه تاتنهام اخیرا باز شده جدید خود را در لندن / ورزشگاه: پس از صرف میلیون ها نفر به ایجاد بیش از 1600 نقاط دسترسی WiFi و 700 چراغ بلوتوث حصول اطمینان از طرفداران قادر به استفاده از جمعیت-تراکم برنامه ها و فن آوری های دیگر. بسیاری از امکانات در حال به روز رسانی خنک کننده و سیستم های تهویه به مالش دادن هوا به عنوان آن را در گردش از طریق ساختمان های خود را در حالی که دیگران با استفاده از کدهای QR برای نظارت بر سلامت مشتریان خود.

“ما در حال extrapolating کردن این روند که در حال حاضر وجود داشته و من فکر می کنم ما در حال رفتن به ضربه شروع به 2025 حتی اگر آن را تنها 2020” گفت: Jason جنینگز مدیر استراتژی و دیجیتال یکپارچه سازی برای ورزش و سرگرمی گروه در مورتنسن که بسته بندی ساخت و ساز در اظهارات جدید 2.4 میلیارد دلار ورزشگاه در لاس وگاس. “این فن آوری در حال رفتن به مستقر می شود بسیار سریع تر به دلیل ارزش آن را برای تجربه فن و سلامت عمومی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>