اتاق بازرگانی هاوایی راه اندازی منبع آنلاین برای کار جویان

اتاق بازرگانی هاوایی راه اندازی کرده است “هاوایی استخدام” آنلاین به عنوان یک منبع برای اتصال ساکنان هاوایی به فرصت های شغلی و برنامه های آموزشی و حرفه ای جهت.

وب سایت HawaiiIsHiring.com طراحی شده است برای اتصال بیکار هاوایی ساکنان فارغ التحصیلان اخیر و کسانی که به دنبال تغییر شغل با ابزار ها و برنامه هایی که آنها را منجر به مراحل بعدی خود را اتاق بازرگانی و مقامات گفت.

زمانی که سایت راه اندازی شد در هفته گذشته بیش از 16000 شغل در دسترس بودند در سراسر کشور از جمله خرده فروشی, فروشنده, شبکه و سیستم های مدیر و نگهبان.

“با توجه به COVID-19 نزدیک به 100,000 ساکنان هاوایی در حال حاضر به دنبال کار می کنند. و به عنوان گسترش بیکاری می رسد باید تنها رشد خواهد کرد” گفت: شری Menor-McNamara, اتاق بازرگانی, هاوایی, رئيس جمهور & مدیر عامل در انتشار اخبار. “اتاق متعهد به کمک به این افراد پیدا کردن شغلی جدید و آماده شدن برای مسیرهای شغلی که چین با هاوایی اقتصاد از آینده است. جستجو برای یک کار جدید به خصوص در میان عدم اطمینان اقتصادی می تواند طاقت فرسا است. ما مفتخریم که هاوایی استخدام منجر خواهد شد ما دوستان و خانواده ها و همسایگان به فرصت های جدید است.”

داستان های مرتبط: CVS استخدام برای صدها نفر از معاملات در خریدهای مواد مخدر در هاوایی

هاوایی استخدام ویژگی های شغلی فرصت های که مطابقت منافع حرفه ای و مهارت و تجربه قبلی و همچنین به عنوان لیست از آینده, مجازی, نمایشگاه حرفه ای با توجه به اتاق بازرگانی است. جویندگان کار می توانند برای ثبت نام آینده Aug. 12 مجازی نمایشگاه فرصت های شغلی در سایت بدون هیچ هزینه.

جویندگان کار همچنین می توانید پیدا کردن کوتاه مدت برنامه های گواهی در هاوایی برای کمک به آنها در به دست آوردن مهارت های جدید و آماده شدن برای حرفه های مختلف در عنوان کمی تا سه ماه و یا کشف “کسب-و-یادگیری و فرصت ها” از جمله کارآموزی و دوره های کارآموزی, مقامات گفت.

این سایت نیز ارائه می دهد یک مرور کلی از “بالا 10 شرکت استخدام شرکت” و 10 “در تقاضا صنایع” است که شامل تکنولوژی مراقبت های بهداشتی و منابع طبیعی. آن راه اندازی شد و با حمایت از هاوایی نیروی کار شورای توسعه آمریکایی پس انداز بانک گلچین بازاریابی گروه هاوایی اجرایی مشترک, کتابخانه, خلاق, آه کالج ها و Upspring دیجیتال با توجه به اتاق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de