مرکزی اقیانوس آرام بانکی تاپ برآورد ذخایر $10.6 متر

مرکزی اقیانوس آرام بانکی را کنار بگذارند $10.6 میلیون دلار در سه ماهه دوم به صورت بالقوه زیان وام مذکور را شکست داد اما تحلیلگران درآمدها حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به انتقام ویران کردن در هاوایی اقتصاد است.

دولت چهارم-بزرگترین بانک نیز گفت: شرکت نوسازی مرکزی اقیانوس آرام پلازا مرکز شهر آن ستاد در برنامه با تاریخ اتمام هنوز برای Jan. 4. ستاد نوسازی بخشی از RISE2020 این بانک 40 میلیون دلار در زیرساخت های نوسازی و ارتقاء فن آوری پروژه که آن را در ماه فوریه آغاز شد.

شرکت مرکزی اقیانوس آرام مالی شرکت با توجه به گزارش اولیه صبح امروز که این بانک تا به حال درآمد خالص از $9.9 میلیون دلار یا 35 سنت یک سهم در مقایسه با $13.5 میلیون یا 47 سنت سهم در سال-در اوایل سه ماهه. درآمد رز 8.1 درصد به 60 میلیون دلار از $رقم 55.5 میلیون نفر است. تحلیلگران تخمین می زند بودند درآمد هر سهم 22 سنت و درآمد حاصل از $49.3 میلیون بر اساس یک نظرسنجی که توسط تامسون رویترز،.

“ما نتایج عامل همچنان نهفته بالاتر ارائه اعتبار هزینه از دست دادن با توجه به وخامت شرایط اقتصادی در آورده با زمان COVID-19 همه گیر” این بانک گفت: در انتشار اخبار.

مرکزی اقیانوس آرام را وام-از دست دادن ارائه که می آید بر روی پاشنه از $9.3 میلیون آن محفوظ است در سه ماهه اول به ارمغان می آورد آن midyear ارائه به $19.9 میلیون. بانک های زیر روند ایجاد شده توسط دولت را دو تا از بزرگترین بانک ها برای اولین بار هاوایی بانک و بانک هاوایی اعلام کرد که در چند روز گذشته که خود را midyear مقررات به صورت بالقوه وام زیان افزایش یافته است به $96.6 میلیون و 74 میلیون دلار بود.

“مرکزی اقیانوس آرام قوی است و به خوبی موقعیت مدیریت از طریق به چالش کشیدن عامل محیط زیست” morphosys رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت پل Yonamine در بیانیه ای گفت. “اعتبار ما کیفیت سرمایه و نقدینگی جامد هستند که ما را قادر می سازد برای حمایت از مشتریان و جامعه در طول این زمان نیاز است.”

وام شروع به پریدن کرد به 17.8 درصد در سه ماهه دوم از سال زودتر از دوره به 5 میلیارد دلار رانده شده توسط منشاء بیش از 7,200 مدیریت کسب و کار کوچک چک برنامه حفاظت از وام جمعا به مبلغ 556.9 میلیون. سپرده ها افزایش یافت 16.4 ٪ به $5.79 میلیارد و بهره گیری از سپرده PPP بودجه به هر دو جدید و موجود حساب های سپرده.

“از طریق چک حفاظت از برنامه ما شده است قادر به کمک به نجات هزاران نفر از شغل های محلی در جامعه ما” مرکزی اقیانوس آرام رئیس جمهور کاترین غیر دولتی گفت. “ما افتخار می کنیم از کارکنان که افزایش فوق العاده ای در طول این تلاش و همچنان به کار مجدانه برای کمک به مشتریان ما حرکت به چالش های فعلی.”

مرکزی اقیانوس آرام خالص حاشیه سود است که تفاوت بین آنچه که تولید آن از وام و آنچه در آن می پردازد و برای سپرده کاهش یافته و 7 واحد در سه ماهه دوم به 3.26% از 3.33% در سال-پیش چهارم بود و پایین 17 واحد از 3.43% در سه ماهه اول این سال است.

بانک نگه داشته سود سه ماهه خود را از 23 سنت به اشتراک بگذارید. از آن خواهد شد قابل پرداخت سپتامبر. 15 به سهامداران رکورد در پایان کسب و کار Aug. 31.

سازمان های غیر دولتی گفت: ستاد نوسازی در حال آمدن است همراه “بسیار خوب.”

“ما یک تیم بزرگ است که گرد هم می آیند و که کشیدن سخت برای تکمیل (در زمان) ما زیبا و جدید ستاد برای ما,” او گفت: از طریق ایمیل. “ما هیجان زده در مورد دعوت از مشتریان ما و جامعه ما طبقه همکف که در آن ما خواهد شد که ما تازه ساخته شده شعبه و همچنین همکاری کار فضای اتاق کنفرانس و یک دهلیز که در آن دوستان و همکاران می تواند به ملاقات (با اجتماعی فاصله البته اگر همه گیر نیست پشت سر ما ژانویه).”

ساخت و ساز و ورودی بر روی این پروژه است که از شمال اروپا ساخت و ساز MGA معماری, ساخت و ساز, مشاور ویلهلم گروه و بانک های داخلی تیم.

ارتقاء به خود پرداز بانک و دیجیتال بانکی هر دو اقدام به عنوان برنامه ریزی شده.

این بانک به تاریخ نصب شده 28 جدید کامل عملکرد شعبه و خود پرداز atm خارج از شعبه 76 و nonbranch خود پرداز atm که برنامه ریزی شده تا پایان این سال است. جدید دستگاههای خودپرداز افزایش یافته است از قابلیت ها مانند envelopeless نقد و بررسی سپرده به عنوان زبان پول نقد و دریافت تنظیمات.

مرکزی اقیانوس آرام گفت: طرح جدید دیجیتال بانکی پلت فرم راه اندازی خواهد شد در ماه اوت است.

“COVID شتاب دیجیتال ما استراتژی بانکداری و ما همچنان به سرمایه گذاری های قابل توجهی در دیجیتال از طریق 2020 و فراتر از آن” مرکزی اقیانوس آرام افسر ارشد بازاریابی کوین Dahlstrom گفت.

مرکزی اقیانوس آرام در بورس بسته شد تا 7 سنت در $14.62 در روز سه شنبه.

سه ماهه دوم NET

$9.9 میلیون

در سال زودتر NET

$13.5 میلیون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de