CDC در زمان 4 روز برای تست منطقه خلیج coronavirus بیمار با توجه به بیمارستان

واکاویل کالیفرنیا. — کالیفرنیا مقامات برشمرد گسترده تلاش پنج شنبه برای ردیابی هر کسی که آمد در تماس با جدید کروناویروس بیمار و خواست مقامات فدرال به سرعت حرکت خود را برای بهبود معیوب تست بنابراین دولت می تواند به حفاظت از ساکنان.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و مقامات بهداشتی دولت کاهش یافته است که نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم ممکن است عبور از مسیرهای با Solano County کاری است که فرد برای اولین بار در ایالات متحده به توسعه جدید covid-19 بیماری بدون سفر به ویروس hotspot یا داشتن تماس نزدیک با کسی که انجام داد.

اما آنها اذعان کرد که زندگی و کار در جامعه و نشان دادن علائم این بیماری قبل از او بستری شده در یک بیمارستان محلی در اینجا Feb. 15. که نگران کننده است, چشم انداز, چرا که این ویروس بسیار مسری مبتلا, به ویژه هنگامی که کسی با این بیماری دارای علائم است. آنها به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات در مورد زن و خانواده و کار و ارتباطات اجتماعی با استناد به حریم خصوصی بیمار.

Newsom یک دموکرات گفت: مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری شد ارسال 10 کارکنان برای کمک به دولت های ایالتی و محلی پرسنل در ردیابی این زن در تماس با ما.

علامت Ghaly از دولت بهداشت و خدمات انسانی سازمان توصیف یک “قوی و کلاس اول رسیدن به . . . بسیاری از افراد در تمام جنبه های این فرد در زندگی است.” که شامل افرادی که برای مراقبت از او در NorthBay VacaValley بیمارستان برخی از آنها قرار داده شده است در پرداخت را ترک کنند و در حال حاضر جدا شده در نظارت بر خانه خود را برای علائم با توجه به رسمی بیمارستان.

طرح ریزی و هوایی آرام در یک لحظه از roiling اضطراب بیش از این در حال تغییر سریع وضعیت Newsom بارها و بارها به خبرنگاران گفت که ردیابی روش های به کار گرفته شده در شمال کالیفرنیا شده اند honed در پاسخ به دیگر بهداشت عمومی بحران از جمله شیوع بیماری سل و H1N1, همچنین شناخته شده به عنوان آنفولانزای خوکی.

“این است که ما اولین چالش بزرگ به عنوان آن مربوط به بهداشت عمومی” Newsom گفت. “کاملا برعکس. این پروتکل باید کامل شده است.”

در همان زمان به نام او بارها و بارها برای CDC به گسترش دستورالعمل های حاکم بر چه کسی باید آزمایش می شود و به طور چشمگیری ارتقا دولتی و ظرفیت های محلی برای آزمایش ویروس.

“این نمی تواند اتفاق می افتد به زودی به اندازه کافی” Newsom گفت. “تست پروتکل های یک سرخوردگی شده است برای بسیاری از ما است.”

زن مورد در نظر گرفته شده است اولین نشانه که coronavirus که به کشته شدن بیش از 2800 نفر در سراسر جهان ممکن است در یک جامعه آمریکا.

زن نبود تست شده برای این بیماری به مدت چهار روز با وجود فوری درخواست به CDC چرا که او نمی دیدار با معیارهای اکید برای آزمون با توجه UC Davis مرکز پزشکی جایی که او در حال درمان است. CDC است در پاسخ به این اتهام است. اما مقامات بهداشتی فدرال گفته اند که پزشکان همیشه باید اختیار به منظور تست برای افرادی که معیارهای.

ایالت کالیفرنیا است که تماس با مورد اول گزارش واشنگتن پست آن اولین نمونه از جامعه انتقال است.

بیمار به ارمغان آورد و خودش را به NorthBay VacaValley بیمارستان 50 تخت بیمارستان جامعه در واکاویل با flulike علائم در فوریه. 15 به گفته یک فرد مطلع در این وضعیت صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن.

کارکنان در بیمارستان خواسته زن در مورد سفر و اطلاعات تماس در زیر دستورالعمل CDC اما او نه با معیار برای کسی که باید آزمایش این ویروس پس از او تا به حال نه به تازگی از سفر به چین و یا تماس با کسی که در یک مورد تایید شده با توجه به Aimee آبجو جمهور NorthBay بهداشت و درمان که دارای بیمارستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im