CDC متحده’ گزارش از coronavirus داده ها از آزمون باعث سردرگمی

پراویدنس, R. I. >> مقامات منتخب کسب و کار و دیگران بسته coronavirus تست و عفونت نرخ داده ها به عنوان متحده بازگشایی به طوری که آنها را می دانم که اگر موج دوم سرایت در حال آمدن است — و این که آیا دور دیگری از اقامت در خانه سفارشات و یا بسته شدن ممکن است مورد نیاز.

اما متحده در حال گزارش این اعداد و ارقام به روش های مختلف است که می تواند منجر به سرخوردگی و سردرگمی در مورد اعداد چیست. در بعضی از نقاط وجود داشته است شکاف داده که ترک رهبران محلی بدانم که آیا آنها باید شل یا سفت محدودیت. در برخی دیگر از مقامات از متهم در حال چرخش اعداد را به کشورهای خود را نگاه بهتر و توجیه بازگشایی.

در ادامه تم برای شیوع این بیماری در ایالات متحده فقدان رهبری فدرال همچنان ادامه دارد. حتی مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری شده است و اینکه با هم آزمون است که اندازه گیری چیزهای مختلف.

این اشتباهات ارائه CDC اعداد در مورد چگونه بسیاری از آمریکایی ها آلوده “uninterpretable” ایجاد یک تصویر گمراه کننده برای مردم در تلاش برای تصمیم گیری بر اساس اطلاعات گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی بهداشت موسسه

“این است که وقت را در بخش بهداشت و درمان CDC به مطمئن شوید که آنها در حال ارائه است که اطلاعات دقیق است. و اگر آنها نمی توانند آن را نشان نمی داده و در همه” جها گفت. “معیوب داده است خیلی بدتر از هیچ داده ای.”

مقامات در CDC و در کشورهای مختلف باید اذعان کرد که آنها در ترکیب نتایج حاصل از ویروسی آزمون که تشخیص فعال و مواردی از این ویروس در اصل از شروع عفونت با آنتی بادی آزمایش که برای بررسی پروتئین است که توسعه یک هفته یا بیشتر پس از عفونت و نشان می دهد که آیا یک فرد در معرض شده است در برخی از نقطه در گذشته است.

ویروسی نتایج آزمون باید گزارش به طور جداگانه و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند. که اجازه می دهد تا برای پیگیری که چگونه بسیاری از مردم تایید عفونت فعال, درصد از مردم تست مثبت و چه تعداد کسانی که در طول زمان تغییر — همه بسیار مهم برای هدایت سیاست های عمومی.

مخلوط کردن این نتایج باعث می شود آن را دشوار است به درک چگونه این ویروس در حال گسترش است. آن می تواند این تصور نادرست که رای مثبت نتایج آزمون در حال کاهش است.

CDC گفت: آسوشیتد پرس روز جمعه که مشکل آغاز شده و از چند هفته پیش زمانی که آژانس شروع به جمع آوری اطلاعات از متحده با استفاده از الکترونیکی سیستم گزارش دهی است که تا به حال شده است برای بیماری های دیگر. در آن زمان تقریبا تمام نتایج آزمایشگاهی گزارش شد از زنده ویروسی تست. اما در متعاقب آن هفته آنتی بادی آزمون گسترش یافته و CDC مقامات متوجه آنها تا به حال تعداد فزاینده ای از کسانی که مخلوط با ویروسی نتایج CDC دکتر دانیل پولاک گفت.

پولاک گفت: مقامات در حال کار برای جدا کردن داده اما از آن است که یک کار فشرده فرایند است که می تواند یک هفته دیگر یا دو. او اذعان کرد که آژانس می تواند نقل مکان کرد و برای رفع این مشکل هر چه زودتر.

“حقیقت این است که 20/20” او گفت:.

AP حداقل نه متحده هستند و به همین ترتیب مخلوط کردن نتایج جستجو و یا انجام داده اند به طوری که در برخی از نقطه. آنها عبارتند از: آریزونا که در آن رژیم صهیونیستی است. mlb با استفاده از یک نمودار نشان دادن کاهش نرخ مثبت آزمون در اوایل این ماه زمانی که او اعلام کرد که آرایشگران, سالن و رستوران ها می تواند بازگشایی شده است.

Ducey را فاش نمی کند در طول تلویزیونی در کنفرانس خبری که این ارقام در ترکیب تشخیصی و تست آنتی بادی. نتایج مثبت از تست های تشخیصی کاهش شد با توجه به منتشر شده دولت داده اما با اضافه کردن آنتی بادی آزمایش ساخته شده کاهش نگاه تندتر.

برخی از ایالت ها ترکیب نتایج تنها به طور خلاصه و می گویند آن را غیر عمدی بود. دلاور گفت: “تغییر فوکوس” از گزارش آنتی بادی آزمایش و به سوی ویروسی آزمون به عنوان تبدیل شدن آنها به بیشتر های زیر در دسترس در سراسر کشور کمبود. مین تگزاس, ورمونت و ویرجینیا می گویند که آنها را متوقف کرده اند و اینکه نتایج و گرجستان در حال کار بر روی یک ثابت.

اما در می سی سی پی و پنسیلوانیا عمل همچنان ادامه دارد.

در گرجستان آنتی بادی آزمایش شد و حدود 14 درصد از کل در حالی که در می سی سی پی, مقامات گفت: آنها در حدود 3 درصد است.

این روشن نیست که تا چه حد عمل تیرگی ملی عکس. CDC گفت: AP آن را می دانستند نه متحده که ویروسی شده و آنتی بادی داده ها از آزمون با هم, اما این لیست شامل برخی از ایالت ها که می گویند آنها گزارش تعداد کسانی که به طور جداگانه از جمله آلاباما و کانزاس است.

CDC همچنین به AP یک لیست 18 متحده در آن گفت: تا به حال گزارش ویروسی آزمون تنها اما این لیست شامل پنسیلوانیا و ویرجینیا و ورمونت که همه باید گفت که آنها مخلوط دو نوع آزمون با هم.

جنیفر Nuzzo در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت در ایران گفت: بسیاری از مشکلات در سطح دولت می تواند با توجه به چالش های استقرار یک بیماری سیستم نظارت در میان هرج و مرج از یک بیماری همه گیر. ادارات بهداشت اغلب فاقد تکنولوژی فعلی و تکیه بر فرم های کاغذی و دیگر سیستم های منسوخ شده.

مین مقامات می گویند آن را نمی ممکن است به انتشار آزمون در مجموع تعداد بیش از یک بار در هفته به این دلیل که اطلاعات باید جمع آوری شده از چندین خارج از آزمایشگاه انجام آزمون.

رود آیلند متوقف و به روز رسانی داده های خاص در حالی که آن را ساخته شده از انتقال به یک کامپیوتر پیچیده تر سیستم. اما این تغییر اتفاق افتاده است که دولت به کاهش اقامت-صفحه اصلی محدودیت و تا به حال یکی از بالاترین 14 روز نرخ جدید عفونت سرانه در کشور است.

برخی از ایالت ها را ساخته اند آن را دشوار است به درک چه موارد و مرگ و میر می روند.

آیووا قبلا ارسال شده جدید موارد مثبت و مرگ و میر روزانه اما یک بار متوقف شد فرماندار خود را تغییر تمرکز به بازگشایی اقتصاد است. در حال حاضر دولت را در سایت لیست نورد بالغ. کسانی که می خواهند برای شناسایی روند باید انجام محاسبات ریاضی خود را.

کانزاس فرماندار مورد استفاده قرار گیرد برای باز کردن رسانه ها جلسات با گزارش های روزانه در آزمايش مثبت و مرگ و میر اما متوقف انجام است که در اوایل ماه مه هنگامی که او شروع به فشار برای بازگشایی شده است.

در همین حال مقامات بهداشتی در گرجستان یکی از اولین متحده به سهولت و محدودیت های منتشر شده در یک نمودار نشان دادن تاریخ از زمانی سفارش ساخت یک کاهش به نظر می رسد نرم و صاف تر از آن واقع شد. دولت کمیسیون بهداشت و درمان متعهد به انجام بهتر.

کشورهای دیگر نیست و از دادن اطلاعات در مورد چگونه بخش های خاص از جامعه هستند که تحت تاثیر قرار. در نبراسکا مقامات حاضر به تایید می کنند که چگونه بسیاری از موارد به خاص بسته بندی گوشت می آمد گیاهان, سایت, شده اند که coronavirus نقاط داغ در چند متحده است.

Nuzzo گفت COVID-19 تبدیل شده سیاسی ایجاد فشار برای مقامات خود را به آمریکا داده نگاه خوب است.

“احساس ممکن است وسوسه انگیز به می خواهید به دستکاری اعداد به نگاه rosier از این وضعیت واقعا” او گفت:. “اما در کوتاه مدت استراتژی است. شما نمی توانید پنهان کردن اجساد مردگان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de