CDC رسمی: 1st ما بیمار مبتلا به کروناویروس از منشا ناشناخته در شمال کالیفرنیا

مقامات بهداشتی فدرال در روز چهارشنبه تایید کرد در حال حاضر وجود دارد یک فرد در شمال کالیفرنیا — ظاهرا برای اولین بار در کشور — که آزمایش مثبت برای coronavirus کرد: به تازگی از سفر خارج از کشور و یا در تماس با شخص دیگری که دارای ویروس است.

مقامات بهداشتی دولت گفت: این فرد یک Solano County resident که دریافت مراقبت های پزشکی در Sacramento County است.

این فرد یکی از 14 نفر منتقل شده از پایگاه نیروی هوایی تراویس در سولانو شهرستان به منطقه خلیج بیمارستان پس از بازگشت به ایالات متحده در هفته گذشته از ویروس زده الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن مقامات بهداشت فدرال گفت.

“من می توانم تایید می کنند که 15 مورد گزارش شده از طریق یک نظام سلامت در شمال کالیفرنیا گفت:” اسکات Pauley یک CDC سخنگوی مستقر در Travis پایه. او کاهش یافته است به می گویند که مقامات بهداشت شهرستان گزارش داده اند که این مورد تایید شده از COVID-19 ویروس.

Sonoma County مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها آگاه بودند از این مورد جدید و تنها در مورد آن آموخته از طریق رسانه ها. در جمعه شهرستان مقامات بهداشت عمومی تایید یک نفر که آزمایش مثبت برای coronavirus و اخیر مسافر در الماس شاهزاده کشتی منتقل شد به یک بیمارستان محلی است. مقامات محلی خواهد نه شناسایی فرد و نه بیمارستان.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: روز شنبه در بیانیه ای جزئیات بیمار قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در این زمان ناشناخته است.

“این امکان وجود دارد این می تواند یک نمونه از جامعه گسترش COVID-19 خواهد بود که اولین بار این اتفاق در ایالات متحده” CDC مقامات در بیانیه ای گفت.

جامعه گسترش معنی است که هیچ منبع شناخته شده از عفونت CDC گفت. اما CDC گفت: بیمار ممکن است ندانسته اند و در معرض بازگشت مسافر که آلوده شد.

“مورد شناسایی شد از طریق بهداشت عمومی آمریکا سیستم — برداشت دقیق پزشکان” CDC مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im