CDC دستورالعمل های متفاوت از کاخ سفید برنامه ریزی برای بازگشایی ما

گینسویل, فلوریدا. — مشاوره از ملت کنترل بیماری کارشناسان با خیال راحت به بازگشایی شرکت ها و موسسات در میان coronavirus همه گیر شامل مفصل آموزنده ارشاد و برخی اقدامات محدود کننده از این طرح منتشر شده توسط کاخ سفید در ماه گذشته. هدایت که کنار گذاشته شد با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت همچنین ارائه توصیه ها برای کمک به جوامع تصمیم می گیرید که بسته به امکانات پایین دوباره در آینده flareups از COVID-19.

آسوشیتد پرس به دست آمده 63-صفحه سند است که دقیق تر از دیگر قبلا گزارش بخش از کنار گذاشتهشدن ارشاد از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. این نشان می دهد که چگونه تفکر CDC کنترل عفونت کارشناسان متفاوت از کسانی که در کاخ سفید مدیریت بیماری همه گیر پاسخ.

کاخ سفید را “باز کردن امریکا دوباره” طرح بود که منتشر شد مارس 17 شامل برخی از CDC رویکرد اما روشن است که تعهد برای بازگشایی تصمیم گیری شد تنها در دولت فرمانداران و مقامات محلی است.

در مقابل سازمانی ابزار ایجاد شده توسط CDC طرفداران برای هماهنگ پاسخ ملی به رهبران جامعه گام به گام توسط به گام دستورالعمل برای “کمک به آمریکایی ها دوباره وارد زندگی مدنی” با این ایده که وجود دارد خواهد بود resurgences از این ویروس و بسیاری از سفارشی سازی مورد نیاز است. کاخ سفید هفته گذشته گفت که این سند پیش نویس و آماده برای انتشار.

این شامل انواع ویژگی که مقامات نیاز به تصمیم گیری آگاهانه برخی از کارشناسان گفت.

“کاخ سفید است فشار برای بازگشایی اما حقیقت این است که کاخ سفید نه تنها تا به حال یک طرح جامع که در آن تمام قطعات مناسب است. آنها در حال انجام آن تکه تکه,” دکتر گفت: ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association.

چنین مشاوره دقیق باید در دسترس بوده و بسیار زودتر گفت: استفن مورس یک دانشگاه کلمبیا متخصص در گسترش بیماری است.

“بسیاری از مکان های مختلف با توجه به نحوه توسعه با خیال راحت بازگشت به کار گیرد. داشتن راهنمایی بیشتر در مورد که در اوایل ممکن است بیشتر اطمینان بخش به مردم است. و آن را ممکن است مانع برخی موارد” مورس گفت.

از شروع CDC کارکنان مشغول به کار در ارشاد بودند ناراحت کننده گره زدن آن به طور خاص به بازگشایی و ابراز اعتراض خود را به مقامات کاخ سفید وظیفه با تصویب ارشاد برای انتشار, با توجه به CDC رسمی اعطا گمنامی به خاطر آنها پاک نیست به صحبت با مطبوعات است.

CDC را راهنمایی دقیق بود و در نهایت کنار گذاشته توسط دولت آوریل 30 با توجه به داخلی دولت ایمیل و CDC منابع که اعطا شد گمنامی به خاطر آنها پاک نیست به صحبت با مطبوعات است. پس از AP گزارش در مورد دفن هدایت هفته گذشته کاخ سفید خواسته CDC برای احیای بخش هایی از آن که فرستاده برای تصویب با توجه به ایمیل ها و مصاحبه.

در روز سه شنبه CDC مدیر رابرت Redfield شهادت قبل از ایالات متحده آمریکا است که توصیه می شود “به زودی.” او از ارائه جزئیات بیشتر. داخلی دولت ایمیل نشان می دهد که Redfield تا به حال بارها و بارها به دنبال کاخ سفید تایید برای CDC هدایت و شروع در اوایل مارس 10.

هر دو CDC سند و کاخ سفید را منتشر طرح, توصیه جوامع بازگشایی در مراحل به عنوان محلی موارد coronavirus فروکش.

یکی از تفاوت های بسیاری با این حال توصیه برای زمانی که جوامع باید اجازه می دهد برای از سر گیری غیر ضروری سفر.

از کنار گذاشتهشدن CDC راهنمای توصیه جوامع برای جلوگیری از سفر غیرضروری در مراحل بازگشایی تا یکی از آخرین زمانی که موارد در پایین ترین سطح است. حتی پس از آن CDC محتاط است و توصیه می کند تنها یک “نظر” از سر گیری غیر ضروری سفر پس از 42 مستمر روز کاهش موارد COVID-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de