CDC دستورالعمل می تواند رویدادهای ورزشی تعطیل طولانی تر از فکر

در حال حاضر تاخیر در ورزش حرفه ای فصل به فصل در آمریکای شمالی را می توان در وقفه برای به طور قابل توجهی طولانی تر از اول برنامه ریزی بعد از مقامات فدرال روز یکشنبه گفت که آنها توصیه می کنند همه در شخص رویدادهای مربوط به 50 نفر یا بیشتر شود برای بعد از هشت هفته.

که دو بار به عنوان طولانی به عنوان 30 روز خاموش شدن ناگهانی که NBA, NHL و لیگ برتر فوتبال تصمیم به قرار دادن به جای هفته گذشته در پاسخ به جهانی coronavirus همه گیر است که در حال حاضر ساخته شده است تاثیر عمیقی در بازارهای مالی ایالات متحده و اتحاد متهم شده است که حداقل 64 مرگ و میر در این کشور است.

لیگ اصلی بیس بال نیز که قرار بود با آنچه در اصل 30 روز تعطیلی پس از لغو بقیه بهار آموزش و هل دادن به عقب شروع فصل به طور منظم بازی برای دو هفته; روز افتتاحیه بود شده اند مارس 26.

اما توصیه های جدید از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در یکشنبه شب به نظر می رسد نشان می دهد که ورزش در این کشور می تواند برای تمام مفاهیم و اهداف رفته بود تا زمانی که ممکن است اگر نه بعد از آن.

“CDC مطابق با آن راهنمایی برای رویدادهای بزرگ است و تجمع توده توصیه می کند که برای بعد از 8 هفته, سازمان … لغو یا به تعویق انداختن فرد در حوادث است که شامل 50 نفر یا بیشتر در سراسر ایالات متحده” از آن گفت. “وقایع هر اندازه باید تنها بود ادامه داد: اگر آنها می تواند انجام شود با پایبندی به دستورالعمل برای حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر, دست, بهداشت و اجتماعی فاصله.”

هشت هفته پنجره به راحتی بیش از آنچه که بوده است باقی مانده از NBA و NHL فصول منظم به همراه خواهد پوشش مورد اول 25 درصد از MLB نجومی یا تقریبا 40 بازی در هر تیم. آن را نیز به بازیگران شک و تردید جدی در توانایی نگه دارید دیگر عمده ایالات متحده رویدادهای ورزشی به عنوان برنامه ریزی شده مانند کنتاکی دربی در اوایل ممکن است.

NBA شد و در حال حاضر فرح به بازی بدون طرفداران در عرصه چیزی که آغاز شده در اواخر هفته گذشته تا به حال یک بازیکن — رودی Gobert از یوتا جاز — نه آزمایش مثبت برای ویروس COVID-19. یوتا هم تیمی داناون میچل و دیترویت مسیحی چوب باید آزمایش مثبت پس از اما Gobert را تشخيص داده شده بود به اندازه کافی برای لیگ می گویند که آن را تعلیق بازی.

“من احساس کمی بهتر است هر روز” Gobert گفت: در یک ویدیو ارسال شده در روز یکشنبه ، او افزود: “من آرزو می کنم من می خواهم که در این زمان چیزی که بیشتر جدی است.”

بعد یکشنبه یک فرد با آگاهی از این موضوع گفت: NBA فرستاده است تیم یک یادداشت گفت: بازیکنان می توانند خود را ترک صفحه اصلی بازار در خاموش کردن اگر آنها را انتخاب کنید — حال یکی دیگر از نشانه روشن است که این بازی وقفه است و نه پایان دادن به هر زمان به زودی. این یادداشت همچنین گفت: تیم های رسمی شیوه باقی خواهد ماند و به طور نامحدود به فرد در تمرینات تیم امکانات ممکن است همچنان دقیق و تدابیر دیگر تیم باید در این مرحله با توجه به کسی که صحبت می کرد به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به دلیل این یادداشت نشده بود منتشر شد publicly.

NBA شده است درخواست تیم برای به اشتراک گذاشتن و در دسترس بودن برای عرصه خود را از طریق پایان ماه ژوئیه نشانه آن است که در لیگ آماده است تا برای تمدید فصل حداقل که به مدت طولانی در صورت لزوم — و کسانی که حرکت در آمد چند روز قبل از CDC ساخته شده و آخرین آن توصیه. NBA فصل به طور منظم بود که به پایان رسید, مارس 15 و نهایی NBA شد به آغاز ژوئن 4, با فصل انجام می شود یا قبل از 21 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>