CDC کامپایل دستورالعمل های جدید برای کمک به سازمان بازگشایی

واشنگتن >> کسب و کار باید اتاق استراحت. رستوران ها باید در نظر یکبار مصرف منوها و صفحات. مدارس باید دانش آموزان خوردن ناهار در کلاس های درس خود را.

اینها برخی از توصیه های ارائه شده در جدید فدرال برنامه های طراحی شده برای کمک به رستوران ها و مدارس و کلیساها و کسب و کار با خیال راحت بازگشایی متحده به عنوان نگاه به تدریج بلند خود را coronavirus محدودیت.

پیش نویس راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری فرستاده شده به واشنگتن اما هنوز هم می تواند تجدید نظر قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رونمایی آن به مردم است. توصیه های به دست آمده از فدرال رسمی بود که مجاز به انتشار آنها publicly.

CDC قرار داده و با هم به اصطلاح “درخت های تصمیم گیری” برای حداقل هفت نوع سازمان: مدارس و اردوگاه های مراکز مراقبت از کودکان, مذهبی, امکانات, جرم, حمل و نقل, سیستم های محل کار و کافه/رستوران.

مقامات کاخ سفید که قبلا منتشر شد سه فاز بازگشایی طرح برای ملت که ذکر شده در مدارس و سازمان های دیگر که دوباره آنلاین در نقاط مختلف است. اما این طور نبود که قبلا ارائه شده بیشتر خاص چگونه به دستورالعمل برای هر نوع نهاد.

جدید ارشاد هنوز هم به مقدار کمی بیشتر از مشاوره. دولت و مقامات محلی خواهد بود که آنهایی که به اتخاذ و اجرای آنها. برخی از دولت های ایالتی و محلی در حال حاضر قرار دادن قوانین در محل برای کسب و کار است که در حال فعالیت است. برای مثال میشیگان نیاز به کسب و کار به محدودیتی که چگونه بسیاری از مشتریان را می توان در یک فروشگاه در یک زمان.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز یکشنبه گفت که هر کسب و کار است که می خواهد برای بازگشایی خواهد شد که به ارائه یک طرح به دولت در مورد چگونه به انجام این کار است.

جدید ارشاد می تواند به مقامات دولتی پوشش اگر نیازهای خود را برای کسب و کار خود را در دادگاه به چالش کشیده گفت: لیندسی Wiley, یک دانشگاه آمریکایی بهداشت عمومی کارشناس حقوقی.

“این اجازه می دهد تا دولت به می گویند به خوبی CDC گفت: برای انجام آن این راه’ و قاضی پس از آن بسیار خوشحال است که می گویند: “خوب بله شما مشورت CDC و مناسب بدن و سپس با رعایت محدودیت و می گویند آنها مناسب مبتنی بر شواهد.”

برخی از نمونه هایی از هدایت:

—در اولیه بازگشایی فاز مدارس باید فضای میز شش فوت از هم جدا هیچ کس هر زمینه سفر و مدرسه مجامع و دانش آموزان خوردن ناهار در کلاس های درس خود را به جای کافه تریا.

کلیساها باید خدمات از طریق جریان ویدئو و یا در درایو و یا در فضای سالن به عنوان آنجا که ممکن است. آنها همچنین باید همه را تشویق به پوشیدن پارچه ماسک صورت با استفاده از یک ثابت مجموعه جعبه و برنامه خدمات اضافی در صورت لزوم برای اطمینان از کلیسا pews بسته بندی نیست و عبادت اقامت حداقل شش فوت از یکدیگر است.

—رستوران باید در نظر با استفاده از throwaway, منوها, تک-خدمات چاشنی و یکبار مصرف, چنگال, چاقو, قاشق و ظروف. آنها باید نصب عطسه سپاه پاسداران در صندوق پول محدود کردن تعدادی از کارکنان در یک تغییر و جلوگیری از داشتن بوفه سالاد و نوشیدنی ایستگاه.

راهنمایی برای گروه های مذهبی شامل ارائه عبادت معنوی و عاطفی مراقبت “در انعطاف پذیر و یا مجازی و اساس و یا مراجعه آنها به دیگر منابع موجود است.”

آلن Fagin معاون اجرایی رئیس جمهور از ارتدوکس اتحادیه اروپا گفت که به همان اندازه به عنوان عبادت در کنیسه است “یکی از اساسی ترین جنبه های یهودی زندگی” ایمان خود نیز معتقد است که “حرمت زندگی مهم تر از هر جنبه دیگر از رعایت.”

استفاده از هر گونه دستورالعمل هستند به احتمال زیاد به مهم منطقه ای و جمعیتی تنوع Fagin اضافه شده است. “وجود دارد رفتن به یک معامله بزرگ از هر دو آموزش و روح جستجو به ویژه در جوامع به برخی از دستورالعمل ها درک خواهد شد و در واقع به رعایت, به, نامه,” او گفت:.

مختلف گروه تجارت نیز شروع به بیرون آمدن با خود توصیه. برای مثال انجمن ملی رستوران در هفته گذشته قرار ارشاد به رستوران ها با توجه به بازگشایی. انجمن گفت: رستوران ها باید تمیز و بهداشتی قابل استفاده مجدد منوها در حالی که CDC نشان می دهد با استفاده از یکبار مصرف منوها. و CDC توصیه می کند که کارکنان با استفاده از پارچه ماسک در هنگام تعامل با مشتریان, اما ارتباط ندارد. اما برخی از راهنمایی های مشابه است. انجمن و CDC هر دو توصیه صندلی ناهار خوری احزاب حداقل 6 فوت از هم جدا.

لری لینچ یک معاون ارشد در گروه تجارت گفت: صنعت رستوران در حال حاضر به شدت تنظیم شده به منظور جلوگیری از بیماری های منتقله. بنابراین او فکر نمی کند که دستورالعمل های اضافی از CDC در حال طاقت فرسا.

“واقعیت این است که ما احتمالا در حال حاضر 80 درصد از راه وجود دارد با حکم بیرون آمدن از مواد غذایی کد,” او گفت:.

لینچ گفت: بزرگترین نگرانی برای صاحبان رستوران نیست, دستورالعمل های فدرال اما متقاعد کردن مردم است که آن را امن برای بازگشت به رستوران.

بسیاری از شرکت ها به خصوص کسانی که با قوی کار از راه دور قابلیت در حال حاضر در حال طراحی برنامه ای است که فراتر از دستورالعمل CDC گفت: Bhushan Sethi, جهانی, مردم و سازمان رهبر در PwC یک شرکت مشاوره. او گفت: بسیاری از شرکت ها با توجه به نگه داشتن کارکنان خود را از کار کردن در خانه و پس از مقامات بلند stay-at-home سفارشات.

“آن را حداقل در مقایسه با این راهکار است که بسیاری از شرکت ها در حال قرار دادن در محل” Sethi گفت: از CDC دستورالعمل در محل کار. “شرکت در حال تصدیق کرد که مردم در حال رفتن به ترس.”

حدود 65 درصد از شرکت ها به تازگی مورد بررسی توسط PwC در حال برنامه ریزی برای پیکربندی مجدد سایت اجازه می دهد تا فاصله فیزیکی. برخی از 52 درصد در حال برنامه ریزی مبهوت شیفت یا متناوب خدمه با توجه به مارس 18-22 نظرسنجی از افسران ارشد مالی در 305 شرکت های ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de