CDC دفاع رئیس شکست به نقطه اولیه ویروس گسترش در آمریکا

او گفت: جزئیات این مقدمه و گسترش ویروس بسیار مهم است به درک دقیقا چه اتفاقی افتاده است و چه می تواند انجام شود برای جلوگیری از شیوع آینده.

“و هنگامی که یک هواپیما سقوط آن را بسیار موثر راه این چیزی که در حال بررسی حق را به هر قطعه باقی مانده به طوری که ما کشف کردن آنچه اشتباه رفت و بدون تلاش به قلم مو هر چیزی زیر فرش” او گفت:.

داده های ژنتیکی است که بخشی از این شواهد در این گزارش تأکید سهولت که با آن ویروس وارد کشور شد و شروع كردن قبل از اجرای گسترده تست و یا تماس با ردیابی و همچنین قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوع ترین سفر از چین شروع Feb. 2 و اروپا در مارس 13.

مقاله منتشر شده در مجله علوم یافت که در شهر نیویورک بود کشت با این ویروس حداقل هشت بار در رویداد جداگانه برای اولین بار شاید به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه ژانویه است. اولین معرفی در آمد از مردم شناخته شده تاریخ سفر و نمی شد مربوط به بعد جامعه خوشه این گزارش گفت:.

اما شیوع هنوز هم اتفاق افتاده است و این ویروس نمونه می توان به اروپا “به احتمال زیاد منعکس محلی انتقال از غیر قابل تشخیص و معرفی” کاغذ متحده است. تنها یکی از این ویروس توالی های معرفی شده در اواسط ماه فوریه شد بسیار موفق در گسترش در شهر نیویورک گفت: این مقاله منجر نویسنده آنا سیلویا Gonzalez-Reiche یک virologist در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای. هیچ شواهد آزمایشگاهی این رشته بیشتر بود مسری و یا خطرناک تر از دیگران, او گفت:. “به نظر می رسد مانند آن را شانس بود,” او گفت:.

تست نمی گسترش تا اواسط ماه مارس. اگر تست بیشتر در دسترس بوده است در ماه های ژانویه و فوریه محققان را به حال شانس بهتری برای تشخیص مقیاس و سرعت وقوع ،

“چه این امتیاز به این است که چگونه فوق العاده آن تاسف بود که ما نداشتیم گسترده مبتنی بر نظارت اولیه گفت:” جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

“ما از دست داده و چندین ماه زمان, که در آن ما شده اند قادر به منزوی کردن مردم و جلوگیری از این موارد از شتاب به عنوان ما,” او گفت:.

در شرایطی بهتر تست محققان سعی در بازسازی آنچه اتفاق افتاده است. آنها به بررسی چهار قطعه از داده های اپیدمیولوژیک به درک که آیا این ویروس در گردش در جامعه قبل از شناسایی یک بیمار Feb. 26 در کالیفرنیا که پیش از این تصور می شود اولین مورد تایید شده از جامعه گسترش یافته است.

محققان به این نتیجه وجود دارد به احتمال زیاد جامعه انتقال covid-19 در ایالات متحده به عنوان اواسط ژانویه با اولین مورد شناسایی در یک زن که بیمار شد در اواخر ماه ژانویه و درگذشت Feb. 6 در کالیفرنیا.

این تحقیقات نشان داد که در سطح پایین جامعه انتقال اتفاق می افتد به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه ژانویه در کالیفرنیا و واشنگتن پس از واردات از موارد از چین است. اما در سطح خیلی پایین برای هر کسی که به اطلاع و بخش اورژانس دیدم هیچ سنبله در بیماران با نشانه های سازگار با covid-19.

که بیش از حد است که مطابق با آنچه که می دانم در مورد جامعه انتقال: زمان آن طول می کشد بسیاری از هفته برای رسیدن به جرم بحرانی که باعث آلارم. گذشته نگر و تحلیل بیش از 11,000 ذخیره تنفسی نمونه های جمع آوری شده شروع Jan. 1 نشان داد بدون آزمون مثبت برای covid-19 تا فوریه. 21 در واشنگتن است. این ویروس در حال حاضر گردش اما در سطح پایین تر از اپیدمیولوژیک رادار.

در این گزارش آمده است که “پایدار جامعه, انتقال آغاز شده بود” قبل از این ویروس شناسایی شد در دو مورد در کالیفرنیا و واشنگتن در پایان ماه فوریه. کسانی بودند که برای اولین بار در ایالات متحده مبتلا به هیچ سفر تاریخچه به چین است.

محققان گفت: گسترش احتمالا از “واردات از یک اصل و نسب ویروس از چین در اواخر ماه ژانویه یا اوایل فوریه و پس از چند کند واردات از اروپا است.”

این گزارش نشان می دهد روش در محل برای تماس با ردیابی شد هیچ بازی برای یک ویروس است که می تواند گسترش از بیماران بدون علامت.

CDC گزارش افزایش جذاب حدس و گمان در مورد اینکه اولین مورد شناخته شده در ایالات متحده ممکن است آغاز گسترش در یک مد به طوری یواشکی که آن را غیر ممکن است برای تشخیص در آن زمان است. نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید که محققان را دقیق تماس ردیابی برای اولین بیمار است. اما آنها نه بررسی همه تماس های بیمار قبل از علائم به نظر می رسد. که در آن نقطه پروتکل استاندارد در تماس با ردیابی نیست گسترش به پتانسیل presymptomatic گسترش CDC گفت.

و در یکی دیگر از چین و چروک تماس ردیابی نیست نگاهی ثانویه مخاطبین – افرادی که در تماس با اولین دایره مخاطبین. بنابراین ممکن است بیمار منتقل می شود این ویروس به کسی که هرگز توسعه علائم که پس از انتقال آن به کسی که یکی از جامعه پخش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>