CDC با کاهش دوره خود انزوای کووید، تجارت را به تعویق انداخت

[ad_1]

تصمیم CDC برای نصف کردن دوره خود انزوا برای کارکنان بهداشتی مبتلا به کووید مثبت و بقیه نیروی کار اصلی توسط اتحادیه‌هایی که نماینده آن نیروی کار و کارشناسان بهداشت حرفه‌ای مورد اعتماد آنها هستند به شدت محکوم می‌شود.

این سیاست که حتی برای بازگشت به کار نیازی به آزمایش منفی ندارد، توسط کارشناسان بهداشت عمومی با مصاحبه با Boston Globe “بی پروا” خوانده شده است.

جالب اینجاست که مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، پس از چند بار کمبود محسوس کارگران، قرنطینه را از ده روز به پنج روز کاهش داد. اول، لغو هزاران پرواز به دلیل کمبود کارگران از قبل از کریسمس بود که منجر به عناوین اصلی شد. اما در پس‌زمینه، کمبود گسترده کارکنان بهداشتی در سراسر کشور پنهان شده است، که با اخراج ده‌ها هزار کارمند کلیدی به دلیل عفونت با نسخه بسیار مسری Omicron، پدیدار شده است.

سه ضربه

برای اتحادیه های خط مقدم، تعهد CDC به منافع تجاری تنها یکی از نمونه های طولانی از بی توجهی مناسب CDC به کارگران است. در ابتدا، آژانس ملی بهداشت عمومی پیشرو به پرستاران دستور داد که آموزش های خود را در زمینه کنترل بیماری های عفونی و استفاده مجدد از ماسک های N-95 خود برای روزها نادیده بگیرند.

در آن زمان، اتحادیه پرستاران پیش‌بینی می‌کردند که سه اتفاق بیفتد: اعضای آنها بیمار می‌شوند، بسیاری از آنها می‌میرند و خود بیمارستان‌ها ناقل ویروس می‌شوند. هر سه اتفاق افتاد.

به جلو بروید تا ماه مه امسال، زمانی که CDC تصمیم بگیرد دستور ماسک جهانی را برای کسانی که در مکان‌های عمومی بسته واکسینه شده‌اند لغو کند. همان «اتحادیه‌های پرستاری» که اتحادیه‌های کارگران خرده‌فروشی به آن‌ها پیوستند، از CDC خواستند در مورد آن تجدیدنظر کند. آنها به درستی اشاره کردند که بخش زیادی از کشور واکسینه نشده است. افراد واکسینه شده هنوز هم می توانند ویروس را منتقل کنند. و اینکه تغییر در مأموریت CDC، که تحت عنوان “باز[ing] اقتصاد «در واقع به ایجاد گزینه‌های بیشتر کمک می‌کند.

این کارشناسان خط اول، که تجربه کاری آنها دائماً توسط بوروکرات‌های بهداشت عمومی نادیده گرفته می‌شود، هشدار دادند که لغو دستور جهانی ماسک، حس کاذب شکست‌ناپذیری را برای عموم مردم تشویق می‌کند و واقعیت کلیدی پزشکی را که افراد را واکسینه می‌کند، مبهم می‌سازد.

بعد چه اتفاقی افتاد؟

در کمترین زمان، نوع دلتا مورد توجه قرار گرفت و چند هفته بعد CDC در این موضوع تجدید نظر کرد و پیشنهاد کرد که حتی افراد واکسینه شده نیز پس از مشورت با نرخ انتقال شهرستان محلی، مبدل شوند.

اکنون همان آژانسی که دائماً اتحادیه‌های مراقبت‌های بهداشتی را نادیده می‌گیرد، می‌خواهد اطمینان حاصل کند که بیمارستان کشور به اندازه کافی خوراک کووید و اجساد در آسمان دارد تا آمریکا را به هر قیمتی پرواز کند. بنابراین، به نظر می‌رسد که آنها محاسبه کرده‌اند که خطر کلی انتشار کووید از طریق کاهش شدید زمان قرنطینه برای این کارگران کلیدی ارزش آن را دارد که بیمارستان‌ها و فرودگاه‌ها را سر و صدا نگه دارد.


آیا می خواهید داستان های سلامتی و علمی بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ در خبرنامه هفتگی دانشمند مبتذل مشترک شوید.


برای اتحادیه‌های عمومی در نیویورک و نیویورک، با اعضای کهنه‌کار NYPD، FDNY و بسیاری از آژانس‌های دیگر، این احترام به تجارت به طرز شومی شبیه چیزی است که EPA دولت بوش و شهردار سابق رودی جولیانی زمانی که تصویر نادرست را رایج کردند، اختراع کردند. هوا در منهتن پایین برای تنفس مطمئن است تا اطمینان حاصل شود که وال استریت به سرعت پس از حمله 11 سپتامبر WTC باز می شود.

خواهرها نادیده گرفتند

“انجمن پرستاران در ایالت نیویورک [NYSNA] پت کین، پرستار ثبت‌شده و مدیر اجرایی انجمن، دستورالعمل‌های اخیر مراکز اورژانس کنترل بیماری (CDC) را به‌عنوان بالقوه خطرناک برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی و جوامعی که به آنها خدمت می‌کنیم محکوم می‌کند.» این راهنما با علم اثبات‌شده مغایرت دارد. در زمانی که تصمیم گیری سیستم های سلامت بسیار مهم است، تعاریفی ارائه نمی دهد یا استانداردها را توضیح نمی دهد.

کین ادامه داد: «استراتژی‌های اضطراری CDC برای «زمانی که کمبود کارکنان انتظار می‌رود» به کارکنان بهداشتی واکسینه شده که در معرض خطر بالاتری هستند اجازه می‌دهد به کار ادامه دهند و کارکنان بهداشتی آلوده پس از 5 روز کار کنند، «تا زمانی که به اندازه کافی خوب باشند».

به گفته NYSNA، میزان عفونت متخصصان بهداشت حتی نظارت نمی شود. همانطور که آنها می نویسند، “هیچ مدرک قابل توجهی در پشت CDC برای تغییر این رهبری وجود ندارد. اما یک بحران با کارکنان مراقبت های بهداشتی وجود دارد که CDC به عنوان بهانه آن را ذکر می کند.”

مرگ و کووید یک مفهوم انتزاعی برای NYSNA نیست.

این اتحادیه حدود 40 عضو خود را بر اثر این ویروس از دست داد. آنها بخشی از فهرست افتخاری هستند که توسط گاردین و قیصر هلث نیوز در آوریل گذشته گردآوری شده است، که شامل نام تقریباً 3600 کارمند بهداشتی است که تنها در سال اول همه گیری جان خود را از دست داده اند.

این مقاله می‌گوید: «یک یافته کلیدی: دو سوم کارکنان بهداشتی متوفی که داده‌هایی برای آنها به‌عنوان افراد رنگین‌پوست شناسایی شده‌اند، نابرابری‌های عمیق مربوط به نژاد، قومیت و وضعیت اقتصادی را در نیروی کار سلامت آمریکا نشان می‌دهند.» کارگران کم دستمزد که به طور روزانه از بیماران مراقبت می کنند، از جمله پرستاران، کارکنان پشتیبانی و کارکنان خانه سالمندان، بسیار بیشتر از پزشکان در معرض مرگ در طول همه گیری بودند.

دولت فدرال ما نمی‌داند چند کارگر کلیدی به دلیل قرار گرفتن در معرض حرفه‌ای خود جان باخته‌اند و مطمئناً نمی‌داند که چند هزار نفر در جهنم کووید طولانی‌مدت غرق می‌شوند و اغلب مجبورند با کارفرمایان خود که ادعاهای آنها را در مورد Workers’ Comp رد کرده‌اند مبارزه کنند.

مدیریت HPAE، متخصصان بهداشت و متحدان، بزرگترین اتحادیه بهداشت نیوجرسی، رقیق کردن استاندارد قرنطینه COVID توسط CDC را رد کرده و برای تأیید به اداره ایمنی و بهداشت وزارت کار ایالات متحده مراجعه کرده اند. اتحادیه به درستی خاطرنشان می‌کند که آخرین حرکت‌ها از جانب رهبری، خروج از این حرفه را تسریع می‌کند و توانایی کل نظام سلامت را برای مقاومت در برابر موج بعدی – یا همه‌گیری بعدی، مختل می‌کند.

در واقع، سیستم بهداشت ملی ما آنقدر عمیق در ایدئولوژی سرمایه داری بازار ریشه دارد که با کمبودی که ترویج می کند، رشد می کند، که کاملاً از طرف حامیان آن امکان پذیر است. این سیستم بیمار و وحشیانه با کمبود N-95، آزمایش‌های کووید تغذیه می‌شود و اکنون، زمان لازم برای بهبودی کارکنان بهداشتی و کلیدی را از ویروسی که با ارائه خدمات به ما آلوده کرده‌اند، کاهش می‌دهد.

نیروها را بفرست

این سیستم در حال از هم پاشیدن است و فقط کسانی که در آن کار می کنند به مقاومت در برابر این که همه چیز خراب است ادامه می دهند.

HPAE در بیانیه‌ای اعلام کرد: «نوعی COVID omicron ثابت کرده است که یک ویروس بسیار مسری و عفونی است زیرا موارد به سرعت افزایش می‌یابد و بیمارستان‌های ایالت ما را تهدید می‌کند.» «در واقع، قبلاً از گارد ملی و FEMA درخواست کمک شده است، زیرا برخی از بیمارستان‌های ما در حال حاضر با مشکلاتی در برآوردن الزامات افزایش سرشماری مواجه هستند.

این بیانیه در ادامه از CDC و OSHA به دلیل عدم محافظت کافی از آنها انتقاد کرد.

در این بیانیه آمده است: «نزدیک به دو سال پس از شروع این بیماری همه‌گیر، متخصصان مراقبت‌های بهداشتی بیش از رقیق شدن محافظت‌ها توسط CDC و OSHA را مشاهده می‌کنند.

HPAE گفت: «بازگشت سریع‌تر کارگران برای کاهش کمبود کارکنان، خلاف شهود است. “این فقط منجر به بیماری بیشتر، خستگی، استرس و ترک حرفه می شود. کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیماران در معرض خطر هستند. در طول پرش، زمان محافظت بیشتر است، نه کمتر.”

کمبود = بیماری + مرگ

ستوان وینی واریال رئیس 3621 محلی DC 37 است که نمایندگی خدمات پزشکی فوریت های پزشکی (EMS) اداره آتش نشانی نیویورک (EMS) را بر عهده دارد. چندین عضو FDNY EMS به همراه نزدیک به 400 کارگر شهرداری در نیویورک بر اثر کووید جان خود را از دست داده اند.

اداره آتش نشانی تایید کرد که نزدیک به 20 درصد از اعضای EMS آنها بیمار بودند. Variale تخمین می زند که نیمی از این لیست از COVID رنج می برند. در همین حال، در حالی که Omicron در حال بیداد است، حجم گفتگوها همچنان رو به افزایش است.

Variale درباره آخرین دستورالعمل CDC گفت: «روشن است که هر زمان که کمبود داشته باشند، تصمیم می گیرند که ایمنی ما را نادیده بگیرند. اکنون آنها شاهد کمبود نیروی کار در صنعت مراقبت های بهداشتی، پرستاران، پزشکان، EMTS و امدادگران هستند، بنابراین آنها قرنطینه را از ده روز به پنج روز کاهش می دهند.

Variale ادامه می دهد: “وقتی شروع به پایین آوردن استانداردهای ایمنی خود به این روش شفاف می کنید، یک آژانس علمی مانند CDC اعتبار خود را از دست می دهد. همه چیز به شکست رهبری ما در سرمایه گذاری در یک سیستم بهداشت عمومی بازمی گردد که نه تنها به مردم ما اهمیت می دهد، بلکه برای یک بیماری همه گیر آماده می شود که ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم. اکنون شکست های آنها بر دوش افرادی مانند اعضای من گذاشته می شود که باید همچنان با این خطرات برای خود و حتی خانواده خود روبرو شوند.

شارلین اوبرناوئر مدیر اجرایی کمیته ایمنی و سلامت در محل کار نیویورک است، یک گروه حمایتی غیرانتفاعی که توسط اتحادیه ها و کارشناسان بهداشت حرفه ای حمایت می شود.

ما به علم پشت این سیاست نگاه کردیم [shift] اوبرنوئر در یک مصاحبه تلفنی اخیر گفت و وجود این دوره های کوتاه انزوا با علم همخوانی به نظر نمی رسد.

اوبرنوئر ادامه داد. «از دیدگاه ما، وقتی کارکنان خط اول بهداشت ما مبتلا به کووید می شوند، خسته می شوند. این همه استرس روی دامان آنها می افتد و پاسخ ما این است که مدت زمانی که یک فرد پس از دریافت کووید از بین می رود را کاهش دهیم، این راهی برای حمایت از کارکنان بهداشتی نیست که همه چیز خود را داده اند تا جامعه ما را در اختیار ما نگه دارد. آن را ایمن نگه دارید.”

سارا نلسون، رئیس انجمن مهمانداران، CWA، در بیانیه‌ای گفت: «ما گفتیم می‌خواهیم از متخصصان پزشکی در مورد بهترین دستورالعمل‌ها برای قرنطینه بشنویم، نه از طرف شرکت‌های آمریکایی، که از کاهش دوره به دلیل کمبود کارکنان حمایت می‌کنند.» . CDC توضیح پزشکی در مورد اینکه چرا این آژانس تصمیم گرفته است قرنطینه را از 10 روز به 5 روز کاهش دهد، ارائه کرده است، اما این واقعیت که مطابق با تعداد روزهای تحمیل شده توسط شرکت های آمریکایی است، اطمینان بخش نیست.

نلسون به‌ویژه از این که چگونه «خستگی ناشی از بیماری همه‌گیر» منجر به «راه‌حل‌هایی که عمر همه‌گیری را طولانی‌تر می‌کنند» با در معرض خطر قرار دادن کارگران، خشمگین شد.

نلسون گفت: “فقدان مرخصی استعلاجی با حقوق کارگران را تحت فشار قرار می دهد تا به دلیل بیماری به سر کار بیایند.” «شرکت‌هایی که این موضوع را با مرخصی استعلاجی با حقوق به رسمیت نمی‌شناسند یا بر کارگران فشار می‌آورند تا بیمار به سر کار بیایند یا با نظم و انضباط مواجه شوند، کارگران و مشتریان خود را شکست می‌دهند. هر عضوی از کنگره که از مرخصی استعلاجی با حقوق حمایت نمی کند، می گوید که زندگی آنها برای رای دهندگانش اهمیتی ندارد.

نلسون ادامه داد. پس از بیش از 800000 تدفین، میلیون‌ها نفر که از اثرات درازمدت کووید رنج می‌برند، بیمارستان‌های ما به گونه‌ای که افراد چاق نمی‌توانند درمان‌های پزشکی لازم را دریافت کنند، و کارگران خط مقدم که صرفاً برای محافظت از همه تلاش می‌کنند با حملات خشونت‌آمیز مواجه می‌شوند، بالاخره می‌توانیم این بیماری همه گیر را جدی بگیرید و برای پایان دادن به آن چه باید کرد؟ محل کار ما دنیاست. اگر امنیت را رهبری نکنیم، خود را از دنیا منزوی خواهیم کرد.»

درباره کارگران خط مقدم در طول همه گیری بیشتر بخوانید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme