CBS اعلام پایان ‘Hawaii Five-0’ اجرای

CBS شبکه تلویزیون تصمیم گرفته است از آن زمان به می گویند سلام به “Hawaii Five-0.”

CBS امروز اعلام کرد که محبوب پلیس, درام, فیلم برداری در هاوایی به پایان خواهد پس از موفقیت 10-فصل اجرا شود. دو ساعت سری خواهد شد در آوریل 3.

“این هرگز آسان برای خداحافظی به یک ضربه حق رای دادن است که در انجام میراث اصلی با چنین تمایز در حالی که ایجاد امضا خود را به سبک” گفت: Kelly Kahl, رئيس جمهور از CBS Entertainment در انتشار اخبار. “از قسمت اول Hawaii Five-0 شده است یک موفقیت بزرگ برای ما است. با تشکر از استعدادهای شگفت انگیز از تولید کنندگان و نویسندگان و بازیگران و خدمه آن دارای نقش کلیدی برای یک دهه بر برنامه های ما و کمک ما ایجاد نیروگاه شب جمعه. ما نمی توانیم خودمان افتخار از کیفیت و طول عمر و خدا را شکر برای فن پرشور خود گذشتگی آن الهام گرفته است.”

نشان می دهد راه اندازی مجدد Leonard Freeman کلاسیک سری برای اولین بار در سپتامبر. 20, 2010, بازیگران Alex o’loughlin به عنوان هونولولو کارآگاه Steve McGarrett, Scott Caan به عنوان “Danno,” Daniel Dae Kim به عنوان Chin Ho Kelly and Grace Park به عنوان افسر Kono Kalakaua. کیم و پارک رفتگان از نشان می دهد در سال 2017.

امروز نشان می دهد بازیگران شامل Ian Anthony Dale, Meaghan Rath, Beulah Koale Katrina Law, Chi McBride و بازیگران محلی از جمله Taylor Wily دنیس چون و Kimee Balmilero.

تولید کننده اجرایی از جمعه شب نشان می دهد برای CBS Television Studios شد Peter M. Lenkov دیوید Wolkove مت ویلر, Alex Kurtzman و Roberto Orci.

“Hawaii Five-0 بوده است مانند یک برکت و رحمت به من و همه افرادی که مشغول به کار در این باور نکردنی نشان می دهد” گفت: Lenkov در بیانیه ای. “من واقعا آموخته معنای “ohana’ به عنوان بینندگان در آغوش ما و مردم هاوایی استقبال ما با افتخار به فیلم خود را در سواحل. من برای همیشه مدیون نبوغ خلاق بود که Leonard Freeman, که به ما یک داستان زیبا برای شروع با. و من قدردانی ابدی برای ما بازیگران به رهبری قهرمان ما Alex o’loughlin, نویسندگان, تولید, تیم, ما, CBS ohana و از همه مهمتر, شما, طرفداران, که به ما اجازه برای کار با غرور و مجموعه ما یک موفقیت است. Mahalo.”

O’loughlin که به طور منظم به نظر می رسد در محبوب “غروب آفتاب در ساحل” رویدادهای فرش قرمز در Waikiki به استقبال طرفداران نیز با صدور بیانیه ای.

“این نشان می دهد شده است تقریبا در هر لحظه بیداری برای 10 سال گذشته از زندگی من” گفت: o’loughlin. “در همه جا در این سیاره در هر زبان من McGarrett به همه این افراد است. آنچه ما انجام داده ایم آنچه ما انجام داده ایم این فوق العاده است. من واقعا نمی تواند قرار دادن کلمات برای بیان سطح قدردانی است. من فقط خوشحالم که شده بخشی از این بخشی از تاریخ است و من قصد دارم به آن را از دست. و به طرفداران من نمی دانم چگونه از شما تشکر کنم بچه ها. با تشکر از شما برای زیر با ما راه را به شما داشته باشد. من قصد دارم به شما را از دست ندهید. سلام.”

در دو دقیقه آخر تکرار اعضای بازیگران James Marsters (ویکتور هسه), William Sadler (جان McGarrett) و Mark Dacascos (Wo چربی) باز خواهد گشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im