علل 2 مرگ و میر در SMART آهنگ های مفصل

مردی که سقوط موتور سیکلت خود را به پشت هوشمند قطار در سانتا رزا در ماه نوامبر در نظر گرفته شده که به زندگی خود را در حالی که با مرگ یک مرد که زده شد یک قطار عازم شمال در نوواتو حدود یک هفته بعد از حادثه, مقامات روز سه شنبه گفت.

سانتا رزا ساکن یعقوب آلن فلین, 41, درگذشت Nov. 13 هنگامی که موتور سیکلت خود را از برخورد با پشت عازم جنوب سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل قطار آن را کشیده و در یک برنامه ریزی توقف در سانتا رزا شمالی ایستگاه Guerneville جاده ها است. مرگ او شده است, حکم خودکشی با توجه به Sonoma County, دفتر پزشکی قانونی.

شش روز بعد از 71 سال ارنست کالدول جونیور از Novato, درگذشت, پس از اصابت یک قطار عازم شمال در حالی که راه رفتن به آهنگ بعدی در گوشه ای از اعطای خیابان در نزدیکی راه آهن و Reichert راههای درست در شمال مرکز شهر جدید Novato ایستگاه. متوقف نمی شد و در آغاز این پلت فرم تا اواسط ماه دسامبر.

بر اساس Novato اداره پلیس تحقیقات از جمله فیلم از قطار و مناطق اطراف آن و همچنین مصاحبه با قطار به مسافران و خانواده و دوستان از حادثه رد شد ،

“هیچ نشانه ای وجود دارد که خودکشی یک عامل” در کلدول مرگ گفت: Novato پلیس Sgt. نیک فری. “از این ویدئو شما می توانید اقدامات و زمان و همه چیز و متاسفانه آن محل اشتباه در زمان مناسب برای این آقا و او نوع پاچه و کاملا می دانم که چه باید بکنید.”

کالدول خانواده نمی تواند به سه شنبه.

تام فلین به یاد او فارغ التحصیل از ال ملینو دبیرستان در فرستویلل و نجار و برق, تجارت به عنوان یک کارگر سخت بود که نوع و تا به حال تعداد بیشماری از دوستان است.

“من هنوز هم واقعا نمی تواند آمد تا با هر گونه بتن پاسخ به می گویند که چرا این اتفاق افتاده است گفت:” توماس فلین. “او در شکننده محل و نمی دانم که چگونه به آن را اداره کند. من نمی دانم که او در آن بحرانی یک محل چرا که او هرگز آن را نشان داد. این چیزی است که من هرگز خواب هرگز این اتفاق می افتد به من. فقط به هیچ وجه.”

هوشمند به این نتیجه رسیدند 2019 با هشت قطار مربوط به مرگ و میر از جمله جفت از حوادث در ماه نوامبر. پس از راه اندازی سرویس در ماه اوت سال 2017 راه آهن آژانس را تجربه کرده است و در مجموع ده نفر کشته در گذرگاه و یا در امتداد آن خط.

فلین مرگ پنجم سال گذشته که درگیر هوشمند قطار و رد شد خودکشی و هشتم به طور کلی. چهار دیگر مرگ و میر در طول قطار را 29 ماه در خدمت شده اند حکومت حوادث است.

“این چیزی است که آینه در سراسر کشور است. این چنین یک وضعیت پیچیده و گفت:” جولیا گونزالس سخنگوی هوشمند است. “خیلی از این آژانس را کنترل و بسیار بزرگتر از آژانس. آن را یک روند ملی است که در چشم انداز مثبت.”

خودکشی 10-علت مرگ و میر در ایالات متحده و افزایش تقریبا 2.5% از سال 2017 تا 2018 با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. کالیفرنیا این کشور بزرگترین کشور توسط جمعیت سالانه منجر با آن تعداد خودکشی اما از سال 2005 رتبه پنجم پایین برای نرخ خودکشی با حدود 10 نفر که مرگ با خودکشی در هر 100000 نفر جمعیت دارد.

آموزش های مربوط به مرگ و میر از جمله متجاوز مرگ و میر و خودکشی نیز شده است به طور پیوسته افزایش حداقل از سال 2009 با توجه به فدرال اجرایی راه آهن. کالیفرنیا دوباره چراغ راه در هر دو دسته با مجموع 118 نفر کشته شدند در حالی که راه رفتن در امتداد یک خط راه آهن در سال 2018 و دیگری 46 مرگ و میر در حکم خودکشی است که در همان سال.

“این بدترین چیزی که تا کنون اتفاق افتاده است به من زندگی و آن را به اتفاق می افتد گفت:” تام فلین پسر خود را از مرگ. “او فقط خود را در این تونل و آن را در زمان بیش از. شما نمی خواهد فکر می کنم که آن را می تواند بیش از, اما آن را انجام داد. هرگز آن را نشان داد تا در هر بخش دیگری از زندگی خود را, و من تا به حال هرگز دیده می شود او را افسرده. این فقط یک شرم است و من نمی توانم آن را تغییر دهید. آن را فقط بیش از حد دیر است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>