‘مردود’ شیر دریایی نجات در نزدیکی I-5 در San Joaquin County صبح یکشنبه

حیوانات خدمات بخش San Joaquin County Sheriff دفتر رو غیر معمول تماس اوایل یکشنبه: یک شیر دریایی رویت کردن یک کشش که در آن Interstates 5 و 205 پیوستن به غرب از دل’Osso مزرعه خانواده در لاتروپ.

برای به دست آوردن حیوانات به ایمنی سائوسالیتو مبتنی بر مرکز پستانداران دریایی به صحنه نامیده می شد. “پس با خیال راحت گرفتن نر نوجوان, شیر دریایی او قرار داده شده در جعبه استفاده می شود برای حمل و نقل” کلانتر دفتر گفت: در Facebook post. “پس از نجات او با خیال راحت حمل و نقل توسط مرکز پستاندار دریایی برای ارزیابی است.”

مرکز نامیده می شد توسط کلانتر, حدود 7:30 صبح بود و آموزش تیم واکنش در صحنه 10 سخنگوی Giancarlo Rulli گفت: تلفن بعد از ظهر یکشنبه. او گفت: حیوانی که در بدن بیماری با وجود داشتن سفر حدود 2 تا 3 مایل از نزدیکترین آبراه.

شیر دریایی در خشک پچ از زمین با درختان پراکنده در نزدیکی Robert L. Monagan آزادراه و جنوب Manthey جاده Rulli گفت.

آن را دوبله Gilligan کلانتر دفتر گزارش احتمالا پس از طنزهای تلویزیون ملوان که سه ساعت سفر رهبری به رشته برای 15 سال با او همکار castaways در “جزیره گیلیگان.” هر چند معلوم نیست چه زمانی این Gilligan از دست داده بود خود را نجات وضوح بسیار سریعتر است.

کلانتر دفتر پست مراجعه کننده به شیر دریایی به عنوان مرد اما Rulli گفت: این حیوانات را هنوز به تعیین خواهد شد. که به احتمال زیاد اتفاق خواهد افتاد دوشنبه هنگامی که آن را به یک معاینه کامل توسط دامپزشکان. امتحان شامل bloodwork برای تعیین اگر Gilligan هر گونه بیماری است.

در ضمن شیر دریایی است که تغذیه پایدار گرفتار ماهی Rulli گفت. اگر آن را با توجه به لایحه پاک سلامت Gilligan منتشر خواهد شد بازگشت به وحشی. اگر نه نگه خواهد داشت برای توانبخشی.

گیلیگان زیر است بالغ 4 تا 5 سال Rulli گفت. “در حال حاضر و در سال بیش از سال در ماه ژوئن دوره ما می بینیم بسیاری از گذرا زیر مرد-فیلم برای بزرگسالان شیر دریایی در ساکرامنتو-San Joaquin دلتا سیستم به دنبال راحتی در دسترس مواد غذایی مانند ماهی کپور … ,” او گفت:.

این پستانداران در حال ساخت تا ذخایر چربی که در ماه ژوئن یا حتی اواخر ممکن است بسیاری از آنها را ترک خواهد کرد از دهان خلیج سان فرانسیسکو به سفر 400 مایل به جزایر کانال کالیفرنیا برای اواسط ماه ژوئن جفت گیری.

چه چیزی غیر معمول در مورد Gilligan وضعیت است که حیوان در دلتا, پس, اما تا چه حد بالادست آن شنا کرد و در شاخه های فرعی به جایی که در آن بود Rulli گفت. “این کمی زود به می دانم که اگر آن را پس از یک پتانسیل منبع غذایی او گفت:” اما دریا شیر کافی ذخیره چربی را نشان می دهد آن را تا به حال نشده است بیش از حد طولانی پس از آخرین وعده غذایی است.

“ما خدمات حیوانات افسر (برایان) Wadler اظهار داشت که آن را کاملا باور نکردنی به بخشی از این نجات” کلانتر دفتر گفت: در Facebook post. آن گفت: گشت بزرگراه کالیفرنیا نیز بخشی از تلاش تیم.

Rulli گفت: مرکز پستاندار دریایی است و خدا را شکر معاونان و CHP افسران مانع Gilligan از گرفتن بر روی یک جاده. او افزود که اگر مردم در سراسر یک شیر دریایی است که از محل آنها باید نگه داشتن یک فاصله امن و تماس خود را با مرکز در 415-289-7325.

©2020 مودستو (Modesto) زنبور عسل (Modesto.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de