Casa Grande محصول می تواند انتخاب در MLB پیش نویس

دیترویت — Detroit Tigers در حال بازسازی اطراف چشمگیر گروه از جزئی لیگ کوزه.

در حال حاضر این ممکن است زمان برای اضافه کردن یک ستاره هدف قرار دادن چشم انداز به مخلوط.

این که آیا آن را Arizona State مشت زن اسپنسر Torkelson از پتالوما یا کسی دیگری دیترویت یک فرصت برای اضافه کردن یکی دیگر از پتانسیل های standout که آن باعث می شود شماره 1 انتخاب در شب چهارشنبه پیش نویس. اگر چه ببر شده اند مبهم در مورد نیت خود را, این یک فرصت برای اضافه کردن یک جوان و موقعیت بازیکن را به یک سازمان است که انجام یک کار بهتر جوراب زنانه ساقه بلند در تبادل چشم انداز به تازگی.

“شما رو به بهترین که شماره 1” اسکات Pleis دیترویت مدیر تازه سراغ گفت: به تازگی. “و پس از آن امیدوارم آن می افتد به نیازهای خود را نیز و پس از آن همه خوشحال است.”

در این سال بهترین مرد ممکن است Torkelson سابق کاسا گراند standout که رتبه بندی توسط mlb.com به عنوان شماره 1 چشم انداز در پیش نویس است. دوم در این لیست است Vanderbilt را Austin مارتین یکی دیگر از موقعیت بازیکن. Texas A&M پارچ آسا بند دار شماره 3.

Torkelson یک تاریخ برای اولین بار baseman ضربه 54 صفحه اصلی اجرا می شود در 129 بازی های حرفه ای در ایالت آریزونا. در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران سهشنبه, مدیر کل Al آبیلا خواسته شد به طور مستقیم اگر ببرهای برنامه ریزی برای انتخاب Torkelson. جای تعجب نیست که جنرال موتورز بود فروتن در پاسخ او.

“این یک سوال ما پاسخ می دهد امروز” آبیلا گفت.

این دومین بار در سه سال دیترویت برداشت اول است. ببر در زمان right-hander کیسی يار با بالا انتخاب کنید در سال 2018 و او یکی از تعداد انگشت شماری از شدت تبلیغ جزئی لیگ کوزه در سیستم خود را. مت منینگ و Tarik Skubal را نیز به دست آورد یک بیت خوب از تحسین. اگر یک فصل بازی در این سال هر یک از آنها می تواند در نهایت در این رشته در برخی از نقطه.

رایلی, Greene, دیترویت, برترین موقعیت بازیکن با توجه به چشم انداز mlb.com است 19 و نه بازی بالا کلاس نشده است.

“بدیهی است که شده است وجود دارد بسیاری از بحث و نیاز به یک بت و چیزهای شبیه به آن. ما خیلی خوب زیادی اسلحه و دست کشیدن بر روی چوب همه آنها همچنان به ماندن در آن راه” Pleis گفت. “این یک چیز دشوار زمانی که شما در حال گرفتن این بچه چرا که اگر شما شروع به فکر کردن بیشتر نیاز از هر چیز دیگری, شما در حال رفتن به پاس یک مرد است که ممکن است کمی بهتر است.”

در 15 سال گذشته Tampa Bay واشنگتن و هیوستون هم شماره 1 به طور کلی انتخاب چندین بار در یک دوره سه ساله. خلیج تمپا و واشنگتن هر زمان یک پارچ و یک موقعیت بازیکن با دو شماره 1 میدارد. هوستون بود بالا انتخاب کنید از سه سال در یک ردیف تهیه پیش نویس یک موقعیت بازیکن و دو کوزه.

در این سال به بالا انتخاب کنید ممکن است در دیترویت بهترین شانس باقی مانده برای سرعت بخشیدن به بازسازی آن. این ببر در حال حاضر داد و ستد برخی از با ارزش ترین بازیکنان در طول چند فصل گذشته است. آنها هنوز هم میگل Cabrera از, اما, خود قرارداد و کاهش تولید را دشوار است به حرکت می کند.

Left-hander متی بوید نشان داد وعده سال گذشته و می تواند به عقب برخی از بازیکنان جوان در یک معامله در برخی از نقطه — اما به نظر می رسد به طور فزاینده ای مانند پیش نویس است که در دیترویت نیاز به پیشرفت اگر آن را می خواهد برای اضافه کردن بیشتر چشم انداز خوب به زودی.

Coronavirus مختل 2020 فصل برای هر دو کالج ها و مدارس بنابراین چشم انداز نیست, تا به حال به عنوان یک فرصت در سال جاری به کمک و یا صدمه دیده خود را پیش نویس چشم انداز. عدم بازی بیش از گذشته چند ماه ساخته شده است آماده شدن برای این پیش نویس های مختلف اما این مسئله هر تیم برای مقابله با.

ببر فقط باید بیشتر در خطر چیدن شماره 1 — و آنها نیز باید بیشتر به از دست دادن اگر بازیکن توسعه در جزئی سطح لیگ آهسته است از آنجا که از virus.

“متاسفانه به دلیل همه گیر coronavirus این نوع از افراد سودجو به قصد دارد. آن است که کمی از یک شکست و خواهیم دید که چگونه آن را تحت تاثیر قرار آن در سال های آینده” آبیلا گفت. “اما در حال حاضر این زمان هیجان انگیز به یک دیترویت ببر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>