Carreno Busta جنگ به روتردام نداد

Pablo Carreno Busta is into the Rotterdam Open semifinals after beating wildcard Jannik Sinner.
آیکون دوربینپابلو Carreno Busta است به روتردام باز نیمه نهایی پس از ضرب و شتم کلمات Jannik گناهکار.

اسپانیا پابلو Carreno Busta غلبه ریگ چالش از Jannik گناهکار برای برنده شدن در یک مسابقه دو ماراتون برخورد و رسیدن به روتردام باز نیمه نهایی در روز جمعه.

Carreno Busta دست دادن سه امتیاز بازی را در حالی که پیشرو 5-4 در مجموعه نهایی قبل از ذخیره دو خود را در 6-4 در tiebreak و پیشبرد 7-5 3-6 7-6 (8-6) در دو ساعت و 45 دقیقه به راه اندازی یک, برخورد با نوجوان کانادا فلیکس دیلم-Aliassime.

“این بسیار دشوار ذهنی برای ادامه مبارزه در هر نقطه” گفت: Carreno Busta که برنده سومین دوره متوالی سه گذارنده در این مسابقات است. من می دانم که من از دست رفته فرصت های زیادی برای نزدیک کردن بازی.

“من نمی بازی خوب امتیاز من در بازی بیش از حد به آرامی و نه به شدت. اما پس از آن من ادامه مبارزه بسیار خوب و نجات دو بازی امتیاز بازی به شدت در tiebreak. این یک بازی بسیار مهم است را به نفع خود.”

دیلم-Aliassime ضرب و شتم اسلوونی Aljaz Bedene با وجود اینکه ناخوشی و به دنبال از نوع برنده 6-4 7-6 (8-6).

این جوان 19 ساله را شکست Bedene در 5-4 به اولین مجموعه و نگاه بصورتی پایدار و محکم در کنترل دوم قبل از اسلوونی برداشت تا بازی خود را به زور tiebreak با به اجرا در نقاط طراحی شده برای تایر از تلاش دیلم-Aliassime.

اما مشخصه خسته کانادا موفق به نجات یک مجموعه نقطه قبل از برنده شدن در tiebreak و پیشرفت تنها به سوم خود را حرفه ای ATP 500 نیمه نهایی.

فرانسوی دانه سوم و دفاع از قهرمان Gael Monfils در اقدام علیه انگلیسها دن ایوانز بعد از آن در روز جمعه است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>