کارناوال به اخراج صدها نفر در فلوریدا کشورهای دیگر

  • ASSOCIATED PRESS / MARCH 26 Carnival Cruise ships were docked at the Port of Tampa in Tampa, Fla.

    اسوشیتد پرس / مارس 26

    کارناوال کروز کشتی شد لنگر انداخت در بندر تمپا در تمپا, فلوریدا.

میامی >> کارناوال Corp., بزرگترین کروز شرکت امروز اعلام کرد که از آن خواهد شد تخمگذار کردن صدها نفر از کارکنان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مدیر عامل شرکت آرنولد دونالد گفت ترکیبی از اخراج furloughs و کاهش پرداخت شد “لازم” به عنوان مکث در سفر کروز وارد ماه سوم خود را.

اکثریت تحت تاثیر کارکنان در ایالات متحده خواهد شد در فلوریدا و کالیفرنیا و واشنگتن کارناوال Corp. گفت: در یک ایمیل. شرکت بین بردن 820 مواضع و furloughing کارکنان 537 تا شش ماه در فلوریدا از نیروی کار حدود 3000 کارکنان.

کارناوال Corp. آشکار نیست تعداد شغل حذف در کشورهای دیگر و یا کشور در سراسر جهان است.

“این بسیار دشوار است کارمند اقدامات مربوط به ما بسیار اختصاص داده شده نیروی کار بسیار کار سختی است. متاسفانه از آن لازم است با توجه به سطح پایین مهمان عملیات و بیشتر تحمل این مکث” دونالد در بیانیه ای گفت.

خطوط کروز اعلام کرد که توقف قایقرانی در مارس 13 با توجه به گسترش coronavirus. چندین کشتی های کروز را دیدم شیوع COVID-19 موارد و خود را سرگردان در دریا پس از رد شدن توسط مقامات بندر که نگران بودند آنها خواهد واردات بیشتر موارد.

شرکت ها تلاش کرده اند برای بازگرداندن دهها هزار نفر از اعضای خدمه که هنوز در کشتی و یا در نزدیکی ایالات متحده آب با توجه به افزایش محدودیت های اعمال شده توسط مقامات بهداشتی در آمریکا و خارج از کشور.

کارناوال کروز خط یکی از شرکت مارک اعلام کرد در اوایل این ماه آن را شروع کروز دوباره آغاز در ماه اوت به کارائیب مقصد از فلوریدا و تگزاس.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de