کاردینال نیومن تاپ رانچو Cotate نادر دبستان ورزشی مسابقه

در یکی از معدود دبیرستان, رویدادهای ورزشی بود که نمی شد در سونوما کانتی — و یا در سراسر کشور به نظر می رسد میزبان کاردینال نیومن را شکست داد رانچو Cotate 12-1 در شمال خلیج لیگ بلوط بخش بیس بال matchup. این سومین پیروزی متوالی بیش از پاشنه برای کاردینالز (4-1, 3-0).

اما کاردینال’ فصل به طور نامحدود به حالت تعلیق در آمد و پس از بازی توسط اداره مدرسه از احتیاط با توجه به شیوع کروناویروس کاردینال نیومن مربی درک DeBenedetti گفت. شهرستان سانتا رزا مدارس در حال حاضر به حالت تعلیق خود را sports بهار فصل است.

“ما بازی و شیوه شده اند به تعویق افتاد و ما نمی دانیم برای چه مدت” DeBenedetti گفت. “این بچه ها را پیدا خواهد کرد یک راه برای نگه داشتن خود را در شکل. آنها می دانند که آنچه آنها نیاز به انجام. ما خوب خواهد شد.”

رانچو Cotate (0-6, 0-3) تا به حال نه آن فصل معلق — هنوز. در Cougars مربی جان فردا گفت: کوتاتی-رونرت پارک Unified School District خواهد شد بحث در مورد این موضوع از زمستان های ورزشی در روزهای آینده. کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون بدن حاکم برای مدرسه ورزش در کشور خواهد بود در جلسه روز شنبه برای تصمیم گیری سرنوشت بهار ورزش است.

“من امیدوارم که ما بازی را نگه دارید اما من احساس CIF را تعلیق بازی” فردا گفت. “ما در حال برنامه ریزی در تمرین روز دوشنبه و سه شنبه اما پس از آن که می داند؟”

در روز جمعه بازی کاردینال نیومن برنده در تار و مار. کاردینال نیومن گل 12 اجرا می شود (10 به دست آورده) در 10 بازدید در حالی که محدود کردن خانمها بالغ به یک اجرا در دو بازدید.

کاردینال نیومن متکی آس راست دست استارتر جیانی Cavallo (W 3-0) به فرمان را که او انجام داد. تنها عیب برای Cavallo (4 نوبت, اجرای, ضربه, 5 strikeouts) شد تا خود را برای اولین بار به دست آورده اجرا از فصل (16 نوبت تن به تن) در سوم زمین باز یافته.

“همه چیز برای کریس امروز. اگر او نمی کند راه رفتن کسی او را پرت دیگر shutout,” DeBenedetti گفت. “او فقط رفت و بعد از بچه ها. او نشان می دهد هیچ ترس و تپه. او فوق العاده رقابتی است.”

در برابر رانچو Cotate استارت یعقوب Greiner (از دست دادن 3⅔ نوبت, 7 اجرا می شود-5 به دست آورده, 5 بازدید) کاردینال نیومن روکش پنج دونده در پایین باز یافته دوم با ضربه ای که از شین مورن در دو اجرا دو به سمت چپ-مرکز میدان کوچه.

“کاردینال نیومن اولین پنج بچه ها همه رو در در ورود دوم و پنج به ثمر رساند. آنها مشغول به کار در زمینهای خوب,” او گفت:. “ما دفاع (چهار خطا در یکشنبه) شده است بسیار خوب تا کنون در این فصل است.”

با Cavallo برخورد کاردینال نیومن نمی نیاز به هر گونه بیمه اجرا می شود اما دو سوم و پنج در پنجم برای اندازه گیری خوبی.

“او (Cavallo) مخلوط خود را زمین واقعا خوب است. او نه گسسته اما او تا به برخی از خوب خاموش-سرعت مسائل” فردا گفت. “ما نوع از شات خود را در پا در ورود دوم.”

کاردینال نیومن را جرم زنده آمد پس از به ثمر نه اجرا می شود در دو بازی گذشته در برابر خانمها بالغ (5-0 و 4-3 برنده برای نیومن).

“ما تا به حال بسیار خوب روش در صفحه امروز. ما مشغول به کار بودند وسط میدان” DeBenedetti گفت. “تیم ما بهبود کیفیت ما در خفاش ها از ما آخرین بازی. این بازی ما بهبود یافته ما نظم و انضباط و تمرکز است.”

هجومی کاردینالز منجر شد توسط مورن (3-3, دونفره 2, 3 RBIs اجرا) آیدن لومباردی (1-1 دو 2 RBIs), Mitch راسل (2-2 RBI اجرا) و تایلر نردبی (1-2 دو RBI, اجرا).

پاشنه’ تنها بازدید شد توسط Brandon Proschold (1-3 RBI) و کریس Stanfield (1-3).

با وجود winless شروع فردا گفت: تیم خود را در اوایل فصل برنامه خواهد پرداخت.

“این باعث می شود ما یک تیم ملی بهتر زمانی که ما بازی تمام این تیم های خوب,” او گفت:.

DeBenedetti گفت کاردینالز بازی به خوبی خود را در پنج بازی.

“امروز یک تیم بزرگ پیروزی” DeBenedetti گفت. “من می خواهم راه تیم ما در حال رشد است. من دوست دارم جایی که تیم رهبری است.”

آیا کاردینالز و خانمها بالغ خواهد شد به رهبری بازگشت به ballfield برای بیشتر بازی های این فصل یکی از ناشناخته های بسیاری در این زمان نامشخص است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de