کاردینال نیومن فوتبال جوخه تقسیم NCS finales

کاردینال نیومن دبیرستان دختران تیم فوتبال پاره پاره تا به حال از طریق سواحل شمال بخش پلی آف outscoring مخالفان 16-1 در سه دور اول ورود شنبه شب.

بالا-کشت نیومن به پایان رسید چشمگیر آن NCS حذفی اجرا در سانتا رزا با شکست دوم-کشت مارین آکادمی سن رافائل 2-1 در وقت اضافه به ادعای بخش 4 عنوان بیش از آنها را برای سال دوم در یک ردیف.

“در بسیاری از تاریخ بین مارین آکادمی و آمریکا برای دو سال گذشته ما بازی در فینال در برابر آنها و این پنجمین بازی ما بازی آنها را در دو سال گذشته و این تقریبا همان دختران” نیومن سر مربی جان Gilson گفت.

از شروع بازی Wildcats ثابت آنها سخت ترین رقابت کاردینالز (17-3-1 به طور کلی 10-1-1 شمال خلیج لیگ-بلوط بخش) تا به حال رو در پلی آف. نیومن که آغاز شده است و بسیاری از آن بازی به ثمر رساند زیادی و اغلب رد و بدل شات تلاش با مارین آکادمی برای شروع مسابقه.

پس از فیزیکی نیمه اول که در آن refs به چندین هشدارهای اما هیچ کارت زرد این بازی همچنان بدون گل.

“آنها بیرون آمد با بسیاری از احساسات درگیر است. وجود دارد بسیاری از chippiness قبل از بازی حتی شروع می شود و بازی فقط از نوع سوار از طریق” Gilson گفت.

سیزده دقیقه به نیمه اول کاردینال’ Izzy رایت منفجر گذشته او مدافع بالا سمت چپ از جعبه و ارسال یک شات زیبا درست زیر دریایی آکادمی غواصی دروازه بان به بالا رفتن 1-0. Calia لیو تا به حال کمک به.

“Izzy رایت فقط یک بچه یک بازیکن بزرگ است. او با قلب. بسیاری از مارین آکادمی کودکان کار بیش از حد. این مایه تاسف است کسی تا به حال به راه رفتن به دور در سمت کوتاه از آن است. ما هر دو از رفتن به NorCal و ما ممکن است از دیدن دوباره آنها را اگر شما می توانید تصور کنید که” Gilson گفت.

کاردینال نیومن به نظر می رسد در کنترل اما در ثانیه های پایانی از مقررات Wildcats قادر به کراوات نمره به عنوان مردیت Stais تبدیل یک هدر با کمک او دروازه بان آدری بایرن در یک ضربه آزاد.

پس بدون گل اول وقت اضافه و در دقیقه دوم وقت اضافه کاردینال’ ناتالیا بلمنت قادر به نمره به هدف برنده یک ضربه کرنر از رایت که اطراف جعبه قبل از حل و فصل در مقابل بلمنت که ارسال آن را به عقب net.

“من تا به حال بسیاری از ترس آمدن به اضافه کاری اما کلر (هرناندز) به من گفت که به باور خودم و من فقط می خواستم از آن همه است. بنابراین من فقط در زمان ضربه و آن را در رفت” بلمنت گفت.

در فوتبال پسران:

St. mary’s 5 کاردینال نیومن 2

پس از girls’ برنده بالا-کشت نیومن پسران (16-7-3 به طور کلی 5-5-2 شمال خلیج لیگ-ردوود بخش) در زمان سوم-کشت سنت مری از آلبانی و سقوط کوتاه از دست دادن NCS را بدست آورد 4 عنوان 5-2 شنبه در سانتا رزا.

پلنگ زده به سرعت کمتر از یک دقیقه به بازی به عنوان بنیامین بانک-Altekruse در بر داشت توپ خطی تا وسط و با ارسال یک ضربه سخت به کاردینال’ هدف است.

کمتر از دو دقیقه بعد St. mary’s به ثمر رساند دوباره به عنوان توپ ricocheted در اطراف قبل از فرود در مقابل شاون Verdote که شنود گذاشته و آن را در یک 2-0 منجر شود.

بیست دقیقه به نیمه نیومن در پاسخ به اسحاق Alberigi یافت شیا trish witkowski در سمت دور از هدف یک ضربه کرنر و trish witkowski زدم آن را در.

پلنگ خود را به دست آورد حرکت یک دقیقه به نیمه دوم به عنوان بانک-Altekruse آمار وایات مایر در جعبه و مایر سوار توپ به راحتی به پشت net.

در کنترل کامل St. mary’s به ثمر رساند دوباره — این زمان کمک را در یک ضربه آزاد از Meyers که یعقوب برادلی در جعبه برای پاک کردن هدر.

مایر سپس به دنبال آن است که با یکی دیگر از هدف پنجم برای سنت مری به سادگی و تنها با outrunning همه.

نیومن رو دیر هدف از اوان لپ کمک جان Fagundes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im