کاردینال نیومن استخدام جدید تیلور به عنوان مربی بسکتبال

تراویس تیلور بود که ویندزور دبیرستان پسران بسکتبال مربی برای شش سال قبل از در نظر گرفتن یک وقفه در سال 2018 شده استخدام به عنوان کاردینال نیومن جدید بسکتبال, مربی, نیومن, مقامات اعلام کرد.

تیلور فارغ التحصیل از مدرسه کاتولیک خصوصی در سال 2000 و بازده برای تبدیل شدن به تنها مدرسه پنجم تیم اول دانشگاه یا دانشکده پسران بسکتبال مربی. او مربی ویندزور تیم به یک 106-58 رکورد در شش سال در راس وجود دارد. پدر پنج فرزند جوان او اعلام کرد او در گرفتن یک استراحت از مربیگری در سال 2018 است.

تام Bonfigli, نیومن افسانه ای بسکتبال مربی برای 31 سال مدرسه را ترک کرد در ماه گذشته گفت که او تضعیف توسط همکاران و که این وضعیت ناسالم تبدیل شده بود.

Bonfigli یکی از کالیفرنیا top 10 تمام وقت winningest بسکتبال مربیان در زمان پسران سر کار مربیگری در سنت وینسنت مدرسه کاتولیک در پتالوما. او شده است یک مربی و معلم برای 43 سال است.

زمانی که Bonfigli آینده در شک در نیومن آن را تا به حال شایعه شده است, در میان شهرستان سونوما مربیان که تیلور وارث آشکار است. تیلور خوب است دوستان با نیومن مربی تیم فوتبال Paul Cronin که در سال 2017 به طور خلاصه به رهبری بود به ویندزور به مربی وجود دارد تا زمانی که تغییر ذهن خود و باقی مانده در نیومن.

زمانی که Bonfigli چپ نیومن دین زندگی دانشجویی گراهام رادرفورد گفت: هیچ تصمیم گیری در یک مربی جدید ساخته شده بود گفت: هر گونه استخدام می باید به تایید رئیس جمهور مدرسه لورا برگزار شد.

تیلور خواهد شد به دنبال در قدم به قدم از یک مربی که برنده 591 بازی در نیومن و 16 شمالی خلیج قهرمانی لیگ. Bonfigli برنده 816 بازی به طور کلی هشتم در تاریخ کالیفرنیا.

در اعلام تیلور استخدام رادرفورد گفت: تیلور “شهرت آموزش بسکتبال, کمک به توسعه بازیکنان و آوردن تیم با هم به خوبی به دست آورده بیش از 10 تیم اول دانشگاه یا دانشکده فصل به عنوان یک سر مربی است.

“بازیکنان ما خوش شانس به دست آوردن یک مربی که می فهمد مدرسه خود را و بازی آنها را دوست دارم که مجموعه ای از استانداردهای بالا برای آنها به عنوان دانش آموزان بازیکنان و مردم اعلام این خبر گفت:.

تیلور همچنان تدریس در هلدزبرگ دبیرستان آغاز تصدی مربیگری در نیومن در تاریخ 1 ژوئن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net