کاردینال نیومن دختران شکست دادن دشمنان در NCS حذفی بازکن

یکی ممکن است نگاهی به میراث دبیرستان دختران بسکتبال فهرست و با توجه به 6-پا-2 و 6-پا-3 پست بازیکنان فرض پرستان را به طور کامل تسلط در رنگ.

کاردینال نیومن دفاع ثابت کرد که نظریه اشتباه در اوایل کاردینالز’ 54-31 دور اول North Coast بخش باز بخش پیروزی شنبه شب در سانتا رزا.

شماره 3-کشت کاردینالز مجاز فقط شش ریباند تهاجمی به بلندتر شماره 6 میهن پرستان hustling به توپ های اول و بوکس از میهن پرستان’ bigs.

نیومن با برنده بی امان دفاع و پرخاشگری بر روی تخته تهاجمی و دفاعی.

“ما در پست دفاع فوق العاده بود” نیومن مربی مونیکا Mertle گفت. “ما صحبت در مورد بوکس و ما صحبت کردیم در مورد اینکه فیزیکی. ما یک کار فوق العاده بر روی تخته.”

آنیا انتخاب رهبری کاردینالها با 18 امتیاز با وجود نشستن برخی از اقدام پس از چیدن دوم ناپاک شخصی در سه ماهه اول.

کریستینا Bacci اضافه شده 11 امتیاز از جمله سه 3-اشاره گرها در حالی که لیز اتاق اضافه شده هفت امتیاز و اما نردبی شش.

Aysia Dural و اتاق ها هر برداشت هشت ریباند برای نیومن.

میهن پرستان 10-0 و پنج بار متوالی برندگان خلیج دره لیگ به پایان رسید 21-6 در سال است.

نیومن در حال حاضر 27-2 پیشرفت بازی شماره 2 Salesian در پینول دره دبیرستان در 6 p. m. روز شنبه در NCS نیمه نهایی بازی. Salesian از ریچموند است 25-3 و رتبه نهم در دولت MaxPreps.

میراث مربی راب Ocon گفت: تیم خود را در حال تبدیل شدن به کمتر از یک در خارج از تیراندازی تیم در این سال با تکیه بر بالا و پایین بازی عبور برای استفاده از قوی خواهر ابیگیل و آماندا, الهه شعر و موسیقی 6-پاورقی. ابیگیل یک ارشد پیشی 1000 نقطه و 1000-ارتجاعی علامت این سال برای میراث. او دانشجوی سال اول خواهر نیز یک استارت.

اما نیومن خنثی دختران, برگزاری آماندا فقط دو امتیاز و ابیگیل به یک تیم بالا 15 — شش آمد که در سه ماهه چهارم زمانی که کاردینالها اجازه دهید کمی طناب به میهن پرستان. پس از نزدیک سه ماهه اول —نیومن led 11-10 — کاردینالز در بر داشت خود را در شیار.

ماریا هریس آمار سه نقطه شات برای شروع یک 9-2 اجرا شده توسط نیومن.

کاردینالز برگزار پرستان فقط سه امتیاز در سه ماهه دوم ساختمان یک فرمانده 26-13 از سرب حاصل کار دو تیم.

این پرستان انداخت بیش از حد بسیاری از سیار عبور می کند و از دست رفته بیش از حد بسیاری از layups در حالی که کاردینال رمق آنها را از گرفتن هر گونه شتاب در این دوره است.

زمانی که میراث فرهنگی را مدیریت کنید به نمره نیومن جواب بزرگتر و بلندتر. کاردینالز اجازه نمی دهد متوالی سبد میراث فرهنگی تا قبل از آغاز سه ماهه چهارم زمانی که میهن پرستان به ثمر رساند با پنج امتیاز بدون جواب و برگزار نیومن بدون گل برای بیش از چهار دقیقه است.

انتخاب ارشد گارد اولین کاردینال نیومن بازیکن به بالای 2000-حرفه ای-نقاط علامت گذاری به عنوان. چهار سال اول دانشگاه یا دانشکده بازیکن متعهد به بازی برای UC Santa Barbara, Gauchos.

پنج شنبه او به ثمر رساند او در تیم اول شش امتیاز قبل از اینکه به, برای دومین شخصی ناپاک در اواخر دوره اول. Mertle subbed او را.

“آنیا بود کمی نا امید با دو اوایل خطا و احتمالا دیوانه در خودش” Mertle گفت. “ما نشسته او را برای یک بیت. او التماس برای رفتن به عقب در. به او گفتم: ‘شما باید هوشمند باشد.’ او گفت: “من خواهد شد.’

“کسانی که بار شما فقط باید به اعتماد ارشد خود را.”

Mertle اعتماد بود و به خوبی قرار داده شده. انتخاب نمی انتخاب کنید تا یکی دیگر از ناپاک به ثمر رساند و هشت امتیاز در نیمه دوم.

بازی مشخص شده یک نقطه عطف برای موفق نیومن بسکتبال دختران برنامه.

در میزبانی بازی کاردینالز بازی در اولین NCS باز کردن بخش بازی در هر ورزش در سونوما کانتی Mertle گفت.

“من بسیار افتخار را به یک بازی از این کالیبر به Sonoma County,” او گفت:.

این سال برای اولین بار سواحل شمال بخش تا به حال باز تقسیم بسکتبال دختران. نیومن در بخش 3 برای NCS مسابقات سال گذشته در حالی که میراث بزرگی در برنتوود در نمودار روزانه (D1).

میراث و نیومن هر دو بازی در D1 دولت مسابقات سال گذشته است.

“این واقعا مهم برای این شهر” Mertle گفت. “به همه این آینده بسکتبال کالج بازیکنان در این بازی خاص است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>