کاردینال نیومن دختران باز postseason hoops بازی در سبک غالب

درست قبل از مدرسه بسکتبال پلی آف واقعا شروع به حرارت تا کاردینال نیومن دختران به دست آورده در برخی از اعتماد به نفس با لیگ مسابقات برنده بیش از یوکیاه دبیرستان در روز سه شنبه شب.

کاردینالز خود را برداشت 14 مستقیم برنده به راحتی شکست Wildcats, 90-26 در دور اول شمال خلیج لیگ-بلوط بخش مسابقات در سانتا رزا.

نیومن (25-2 به طور کلی 11-0 NBL-بلوط) است و تحت سلطه 2019-20 فصل بسکتبال. کاردینالز نشستن در بالای NBL-بلوط و نمی تجربه از دست دادن پس از بازگشت در اواخر ماه دسامبر برنده به طور متوسط بیش از 38 امتیاز در هر بازی و outscoring مخالفان 1,783 فتح کرد گرفته شد به 877 امتیاز.

یوکیاه (5-22 به طور کلی 1-8 NBL-بلوط) از سوی دیگر می یابد خود را نشسته در نزدیکی پایین جدول رده بندی لیگ است و تا به حال نزدیک به موفقیت کاردینالز لذت می برد این فصل است.

این Wildcats وارد بازی در پنج بازی از دست دادن رگه و در حال حاضر رنج می برد و دو شکست به دست نیومن در سال گذشته از دست دادن 75-29 در Jan. 15 و 79-19 دو هفته بعد.

در شنبه یوکیاه آمد تهاجمی برای شروع بازی هل دادن سرعت و در حال اجرا اما کاردینالز شد خیلی سریع و قادر به به طور مداوم بهبود می یابند.

نیومن در زمان اولیه سرب و تشکر در بخشی کاردینالز توانایی به توزیع توپ و برخی از سختی کار روی شیشه.

“آنها فوق العاده خود خواهی آنها عبور توپ واقعا خوب” نیومن مربی مونیکا Mertle گفت: از بازیکنان خود است. “آنها می خواهند هم تیمی های خود را برای موفقیت و آنها برای پیدا کردن شادی در خود و هم تیمی های موفقیت.

“من فکر می کنم که آشکار بود امروز چقدر خوشحال بود که هر کس لیز (اتاق) رو به او 1000 هفتم نقطه و چگونه شاد همه زمانی بود که ما یک جوان نامیده می کردم تا از JV و تیم خود را برای اولین بار سبد.”

یوکیاه را سیمون آدامز اقدام به ساقه جزر و مد با یک زن و شوهر سبد و برخی از کلاچ rebounding اما کاردینالز مقابله با سهولت و انباشت اشیاء بدست آمده در ساخت 27-5 سرب پس از یک چهارم.

در دوم نیومن دفاع ستارگان نگاه حتی بیشتر, محکم, poking در هر توپ سست آنها می توانند دست خود را و ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای عبور به پست.

اما آن را نه فقط دفاع که قابل توجه بود — با ستاره کاردینالز گارد آنیا انتخاب نقشه کشی بسیار توجه از Wildcat, مدافعان, بازیکنان مانند کریستینا Bacci و اتاق ها قادر به تبدیل برخی از خوب به نظر می رسد از محدوده و در پست.

نیومن led 57-9 در نیمه.

یورش ادامه داد: در سومین اما آن را فقط کاردینال نیومن بازیکنان مهارت است که به کمک آنها تسلط بر آن بود که خود را خالص و تلاش است. این که آیا آن غواصی به عبور از خطوط امن دزد یا outrunning مخالفان خود را در انتقال نیومن سخت کار می کرد برای ساخت یک 78-15 سرب به عنوان چهارم.

تلاش های Bacci و اما نردبی خاص بودند “فوق العاده” Mertle گفت.

“آن آغاز شده و در پایان دفاعی — آنها انرژی زیادی در دفاع و پس از آن که به ترجمه توهین آمیز پایان یابد و آنها هر دو بازی مانند سالمندان که نمی خواهید در حرفه خود برای پایان دادن به,” او گفت:.

با وجود غیر قابل عبور سرب وحشی را در خود حفظ خونسردی و ادامه داد: برای مبارزه — اما ترکیبی از کاردینالز’ مهارت و تلاش آن را به عنوان بسیاری از بار در برابر مخالفان در این فصل ثابت می شود بیش از حد برای غلبه بر.

در حال حاضر کاردینالز آماده خواهد شد به صورت سخت استعداد حرکت رو به جلو به postseason.

“من فکر می کنم بزرگترین چیزی است که ما متمرکز شده و آماده برای رفتن. رقابت برای بسیاری سخت تر است و ما به دنبال به جلو به اینکه بخشی از اولین NCS باز (بخش) و با بهره گیری از این تجربه و بازی در سطح بالا” Mertle گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>