کاردینال نیومن فوتبال تیم ملی تنظیم به عجیب و غریب offseason

خواهد کاردینال نیومن تیم فوتبال فرصتی برای دفاع از خود 2019 CIF بخش 3-AA دولت عنوان قهرمانی این سقوط ؟

پاسخ این است که هیچ کس نمی داند اما کهنه کاردینالز مربی پل Cronin گفت که او امیدوار است تیم خود را خواهد این فرصت را برای اجرا در back-to-back عناوین باید بالا مدرسه فوتبال اقدام بازگشت در سال 2020 است.

اینها زمان های عجیب و غریب به حداقل می گویند برای دبیرستان برنامه های ورزشی که در حال دست و پنجه نرم کردن با مسائل است که نمی تواند تصور قبل از مارس. این برنامه همچنان به حرکت رو به جلو با وجود اقامت در خانه سفارشات از دولت و مقامات بهداشت و عدم اطمینان از اینکه آیا وجود خواهد داشت یک فصل است.

کاردینال نیومن است که در خط مقدم این تلاش ها و در حد معمول نور افکن پس از رسیدن به اوج موفقیت در فصل گذشته. کاردینالز به پایان رسید رتبه 32 به طور کلی در کالیفرنیا و 334th در سراسر کشور توسط MaxPreps.

حتی توسط کاردینال نیومن رفیع استانداردهای 2019 (14-1 کلی و 5-0 در شمال خلیج لیگ بلوط بخش) بود که یک بنر سال است. رهبری ارشد کارفرمایی جکسون Pavitt کاردینالز برنده NBL-بلوط در زمان سواحل شمال بخش تقسیم 4 عنوان با هیجان 13-10 گذشته-دوم برنده بیش بازدید مارین کاتولیک به پایان رسید و فصل به عنوان CIF بخش 3-AA خارجه قهرمانان پس از 31-14 صفحه اصلی برنده شدن بیش از El Camino Oceanside.

“من واقعا خوشحال برای بازیکنان ما است. آن را واقعا سرگرم کننده بود برای دیدن آنها را انجام رساندن آن (برنده دولت) و دیدن آنها خیلی هیجان زده برای هر یک از دیگر. سالمندان ما بودند واقعا متعهد و ما تا به حال تیم بزرگ رهبران” Cronin گفت: 2019. “شما باید به برخی از بخت خوب با صدمات و ما انجام دادیم. ما واقعا سالم و در پایان فصل است.”

Cronin — که او آغاز می شود فصل 17 در راس کاردینال نیومن برنامه (سال 2003 از طریق در حال حاضر) پس از آغاز خود را سر مربیگری حرفه ای در آلما مادر Piner (1998-2002) — اجرا کرده است تنظیمات به بهار معمول به عنوان دیکته شرایط.

کرونین و مربیان خود را همراه با دیگر کاردینال نیومن مربیان شده اند برگزاری مشترک زوم مجازی تمرینات برای بازیکنان در روزهای مدرسه از 7-8 صبح

“آن بوده است اما وجود داشته اند برخی از چیزهای خوب پس ما بیشتر متصل” Cronin گفت. “هر ورزشی است که کار کردن با هم.”

در یک سال نرمال توسط قانون تا پایان مارس تنها تمرینات مجاز و ابتدا در ماه ژوئن شیوه می تواند آغاز خواهد شد. با این حال اگر هنوز هم وجود دارد دستور منع تیم ورزشی Cronin گفت: او را ادامه مجازی تمرینات.

تغییر دیگری شده است داشتن سابق کاردینال نیومن بازیکنان آدرس فعلی تیم عملا و نه در فرد. این اتفاق هفته گذشته به عنوان سابق کاردینالز ستاره و دانشگاه آریزونا و NFL بازیکن عضو رایت خطاب به تیم. رایت فارغ التحصیل از کاردینال نیومن در سال 2013 و در XFL این سال است.

“Scooby صحبت در مورد درس بزرگ از کالج و NFL. او به داستان های که به یاد او و آنها چگونه تغییر او” Cronin گفت. “زمانی که بچه ها که در این برنامه دوباره آن بسیار قدرتمند است چرا که آنها باید درس بزرگ. تجربیات و روابط مهم ترین چیزهایی است که به شما کمک کند بهتر است به عنوان انسان است.”

Cronin گفت: هیچ کس در این کاردینال نیومن جامعه است که او می داند از قرارداد COVID-19. او اضافه کرد که بازیکنان خود را در برخورد با این واقعیت جدید به خوبی و سالمندان ممکن است یک مزیت است زیرا آنها رفت و از طریق 2017 فصل زمانی که مدرسه و دانشگاه بود و تا حدی بسته در طول فصل به دلیل آسیب های ناشی از Tubbs آتش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net