کاردینال نیومن لبه رانچو Cotate در NBL-بلوط بیس بال مسابقه

اغلب نادیده گرفته استراتژی در روز از راه اندازی زاویه و سرعت خروج فروتن bunt نقش کلیدی برای هر دو رانچو Cotate و کاردینال نیومن دبیرستان بیس بال تیم در اوایل شمال خلیج لیگ-بلوط بخش بازی در رونرت پارک چهار شنبه.

دو bunts آورده در چهار اجرا می شود و در مجموع یک بازی را به رهبری و دیگر برای مساوی کردن بازی که در پایان رفت و به Newman 4-3 در هر دو تیم دوم بخشی بازی سال.

نیومن بالا رفت 2-0 پس از به ثمر رساندن تک اجرا می شود و در اول و دوم نوبت در یک ضربه پیاده روی و دو رانچو پرتاب خطا است.

کاردینالز شروع پارچ متی مک ماهون برگزار خانمها بالغ hitless برای سه نوبت تا رانچو شروع به پریدن کرد بر او در چهارم برای سه اجرا می شود.

رانچو را کامرون Duran شروع رالی با یک واحد به سمت راست که برندن Proschold به دنبال با یک زمین زیر کشت تک فقط گذشته غواصی جانی مک گی در سوم. یک زمین پیشرفته دونده و مایکل O’Daniel راه می رفت به بار پایگاه های برودی اسمیت.

با یکی کردن و دونده ها در حرکت اسمیت bunted به اولین پایه سمت و مک ماهون را بازی شیر یا خط پرواز گذشته برای اولین بار اجازه می دهد هر سه دونده به نمره و رانچو به بالا رفتن 3-2.

“من تا به حال به درخواست برای ورود دوباره به مطمئن شوید که” اسمیت گفت. “من بسیار با اعتماد به نفس هرجا من فقط به امید خوب بشه.”

او نمی دانست که Duran, Proschold و O’Daniel بودند گردان پایگاه جلوتر از او.

“من به تماشای دونده. من دیدم توپ رو از گذشت و من شنیده ام صدای” او گفت:. “من می دانستم که چیزی خوب بود اتفاق می افتد.”

رانچو شروع پارچ یعقوب غرب و مسکن Aiden وستون برگزار شد کاردینالز به یک آمار بیش از دو نوبت و آن نگاه مانند باریک منجر خواهد نگه دارید.

اما در روز گذشته در خفاش خرج کردن hitter وظیفه مقابله فلپس — تنها دانشجوی سال دوم در نیومن را roster — دقت ضرب و شتم یک از زمین زیر کشت هلی کوپتر به کاردینالز زندگی است.

شین مورن سپس یک واحد به راست فلپس پیشرفته به سوم و موران به سرقت برده دوم.

وارد bunt دوباره.

Sean Latham گذاشته کوتاه pop-up از یک bunt که پارچ وستون نمی تواند با شتاب امکان فلپس به امتیاز برای مساوی کردن بازی در 3. پس از عمدی راه رفتن لود پایگاه برای راه اندازی یک نیروی بازی وستون ناشی از یک پرواز که نمی تواند نمره مورن از سوم.

با پایگاه لود نیومن اندرو لومباردی در زمان یک گام به عقب وادار به خانه رفتن پیش اجرا در Moran.

رانچو تهدید در پایین هفتم با دوندگان در اول و سوم اما Latham, نیومن چپ fielder تعقیب کردن Aiden Streeter بلند پرواز برای پایان دادن به آن.

“شما عاشق این نوع از بازی ها” کاردینال نیومن مربی درک DeBenedetti گفت. “در این بازی bunts کوچک توپ در حال رفتن به ایجاد یک تفاوت.

“من دوست دارم برای دیدن آتش در ما بچه ها. آنها نمی خواهید به از دست دادن و نه رانچو.”

در Cougars مربی جان مارو خوشحال شد کلی با تیم خود را با وجود اشتباهات پرهزینه.

“ما شده ایم تیراندازی خودمان را در پا با خطاهای او گفت:” او winless Cougars. “ما به عنوان بسیاری از هشت در یک بازی. اما ما در حال گرفتن بهتر و بهتر تنها با دو امروز.

“ما توپ را محدود ما strikeouts به پنج و رقابت بسیار خوبی است. آن را بیش از حد بد ما نمی تواند نگه داشتن سرب در هفتم است.”

نیومن را بهبود می بخشد به 2-1 کلی و 2-0 در NBL-بلوط — با هر دو برنده بیش از رانچو — در حالی که رانچو می افتد به 0-2 و 0-5.

در Cougars را یکی از فرصت های بیشتر به پایین کاردینالها در روز جمعه در نیومن زمانی که دیگر NBL-بلوط تیم آغاز بخشی از بازی به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im