کاردینال نیومن بسکتبال مربی تام Bonfigli می گوید: کار خود را به نظر می رسد در سوال

تام Bonfigli های تحسین سرمربی تیم بسکتبال پسران در کاردینال نیومن دبیرستان در سانتا رزا و یکی از موفق ترین جوانان حلقه مربیان در دولت مطمئن نیستید اگر او بازگشت خود را برای رهبری تیم ملی پس از یک فصل که دیدم تیم خود را مبارزه در هفته های آخر از دست دادن پنج نفر از شش بازی گذشته خود را.

کاردینالز شده اند به رهبری Bonfigli بیش از همه اما 13 از 40 سال گذشته زمانی که آنها شده اند چندساله عنوان مدعی. در این فصل آنها رفت 20-3 برای شروع, اما به پایان رسید با یک 21-8 رکورد کلی و رفت 6-4 در شمال خلیج لیگ-بلوط بخش از جمله پایان فصل شکست Feb. 18 در دست رقبای دیرین مونتگمری در این دور از سواحل شمال, بخش, Div. 2 دوره از مسابقات است.

اما هنوز معلوم نیست که آیا سوال در مورد Bonfigli آینده در مادر آلما به کار هستند با برنده و زیان و نه Bonfigli یا مسئولان مدرسه مشتاق بودند به بحث در مورد وضعیت جمعه.

“من مطمئن هستم که اگر من قصد دارم به ارائه قرارداد به مربی بسکتبال در کاردینال نیومن” Bonfigli گفت. “من مطمئن هستم آینده من به مربی تیم بسکتبال اینجا. و این است که تا آنجا که من می خواهم می گویند.”

به تازگی به عنوان سه هفته پیش Bonfigli, 67, عمیقا مذهبی گفت: مطبوعات دموکرات که او دعا در این تصمیم از زمانی که بازنشسته شود. “من می دانم که زمانی که من انجام می شود. از طریق لطف خدا من همواره سالم است. من ادامه انجام آن تا زمانی که من نمی خواهید به انجام آن را ندارد.”

او هشتم-winningest پسران بسکتبال در کالیفرنیا سابقه بود و به نام فدراسیون ملی دولتی دبیرستان انجمنهای مربی سال در فصل گذشته.

اما سوالات رویه در مورد اینکه آیا این تصمیم در نهایت خواهد شد Bonfigli یا که از مدیران مدرسه.

گراهام رادرفورد دین از دانش آموزان اذعان حدس و گمان است که Bonfigli تحمل کرده بود و یا در حال جایگزین اما رادرفورد گفت: Bonfigli باقی مانده است سر مربی تیم بسکتبال. او کاهش یافته است به بحث در ظهر که آیا Bonfigli خواسته شده است به ترک و یا اینکه آیا او با توجه به یک جدول زمانی برای استعفا و یا اخراج می شود.

“تام هنوز هم سر مربی و هیچ وجود ندارد کسی دیگری به استخدام مربی. است که در واقع” او گفت:.

او کاهش یافته است به استادانه درست شده با استناد به جهت از مدیریت مدرسه. لورا برگزار می شود مدرسه جمهور را بلافاصله بازگشت یک تماس تلفنی و ایمیل برای نظر جمعه.

اما جری Bonfigli تام برادر و دستیار مربی از طریق تمام خود را بیش از 1000 بازی گفت: برادر او رسمی یا غیررسمی نشان داده شده است ،

“ما به نام به دفتر بعد از ظهر دوشنبه و اطلاع داد که مدرسه بود نه تجدید مربیگری خود قرارداد” جری Bonfigli گفت.

تام Bonfigli یک سال 1971 نیومن فارغ التحصیل تا به حال دو مربیگری نانامی به بازی در محوطه دانشگاه برای اولین بار از سال 1980 تا 1994 زمانی که او اجازه رفتن برای نوشیدن در خارج از فصل. او rehired در بهار سال 2007. Bonfigli شده است هوشیار از ماه مارس سال 1996.

با شمارش او برنده است 591 بازی در کاردینال نیومن و 16 NBL قهرمانی. او تمام وقت برنده علامت 816 بازی.

جری Bonfigli که همچنین با این نسخهها کار به عنوان دستیار مدیر ورزشی در مدرسه پایین پا از دستیار مربی در فوریه. 8 پس از اعتراف او با استفاده از ناسزا در رختکن بعد از کاردینال نیومن ضرب و شتم سانتا رزا بالا در Jan. 29. که تصمیم او گفت: “طوری ساخته شده بود که کسانی که ممکن است بخواهید تام Bonfigli خارج نمی توانست بیشتر مهمات به پرونده خود را.

جری Bonfigli گفت: او و برادرش شنیده بود rumblings نارضایتی از بازیکنان و پدر و مادر در این فصل بیشتر در مورد بازی اما نه به حال دریافت هر گونه ارتباط رسمی از مدرسه در مورد شکایت.

جری گفت: جلسه روز دوشنبه “blindsided” برادر خود را.

“او را دوست دارد اما به نظر من این یک خیانت بزرگ” او گفت:. “این است که زندگی خود او انجام می شود آن را برای همیشه لطفا برای. او فکر کرد که او حداقل خواهد بود قادر به تصمیم گیری زمانی که او می تواند بازنشسته شود. او با قرار دادن این همه کار و این چیزی است که آنها انجام دهید؟”

بررسی بازگشت. این داستان در حال به روز شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>