ماشین رژه در Roseland, شمال, شهرستان سونوما با هدف افزایش آمار مشارکت در میان همه گیر

یک خط از تزئین ماشین را رژه طریق Roseland محله در صبح روز شنبه به ترویج مشارکت در سال جاری سرشماری بخشی از یک تلاش گسترده در حال نورد در سخت به تعداد جوامع در سراسر کشور در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کاروان های سازمان یافته توسط جامعه عمل مشارکت سونوما کانتی با کمک از گروه های دیگر مانند سونوما کانتی اسپانیایی اتاق بازرگانی و Elsie آلن دبیرستان دوم از دو منطقه سونوما کانتی آمار حوادث برای اولین بار است که شروع در هلدزبرگ و Geyserville بعد از ظهر جمعه و پیشگام شد Corazón هلدزبرگ.

هر دو وقایع پس از مدل ماشین کروبی که باید بریدن از coronavirus همه گیر آغاز شد که در آن دوستان و بستگان جشن تولد و فارغ التحصیلی در حالی که حداقل 6 فوت از راه دور.

برای جامعه عمل مشارکت سونوما کانتی دریافت کرده است که بودجه اختصاص داده شده توسط دولت برای سرشماری آموزش و پرورش از طریق شهرستان سونوما و راه متحده از شراب کشور این رویداد یک راه برای از سرگیری تلاش های امداد رسانی است که متوقف شده در اوایل ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: Vince هارپر در غیر انتفاعی مدیر ارتباطات است.

این Roseland کاروان که شرکت کنندگان را شامل Rep. Mike Thompson, D-سنت هلن اعضای یک ماشین محلی و سانتا رزا آتش نشانی اولین پاسخ دهندگان در هیئت مدیره یک شهر آتش کامیون را ترک و در ساعت 10 صبح از Roseland ایجاد مرکز خرید قبل از بافندگی به Roseland محله هارپر گفت.

اتومبیل های شرکت کننده در این تظاهرات خواهد بود تزئین شده در نشانه با اطلاعات در مورد سرشماری هارپر گفت. این گروه را reconvene در Roseland ایجاد مرکز خرید یک ساعت بعد برای قسمت دوم از تلاش های امداد رسانی که شامل یک درایو-از طریق با ایستگاه که اطلاعات در مورد آمار ثبت نام برای رای دادن و دیگر منابع موجود در جامعه.

محلی کامیون مواد غذایی عرضه خواهد شد رایگان برای-رفتن tacos برای شرکت کنندگان هارپر گفت.

“کل ایده این است که برای جلب توجه به سرشماری” هارپر گفت: از روز شنبه کاروان رویداد. “ما در حال محرکها, encouragers و یادآوری از ‘آیا شما آن را انجام دهید؟’ ”

نگرانی های بهداشتی بیش از این گسترش coronavirus آورده ریزی چهره به چهره تلاش های امداد رسانی به توقف screeching در اوایل ماه مارس گفت: آلبرت لرما یک همکاری متخصص با اداره آمار ایالات متحده که با این نسخهها کار خارج از شهرستان سونوما.

اما زمانی که سرشماری کارگران شاهد موفقیت سه کاروان به سبک سرشماری کمک رسانی رویدادهای برگزار شده در اوکلند سانتا کروز و ریچموند اجازه داده است که سازمان اجتماعی را حفظ فاصله این اداره تصمیم به اتخاذ مفهوم و رول آن را در سراسر کشور آغاز و در روز جمعه از طریق پایان تعطیلات آخر هفته لرما گفت.

“بود که به نوعی انگیزه ای برای این رویداد” لرما گفت: از سه منطقه خلیج سرشماری کاروان رویدادهای مه برگزار شد. “این به ما اجازه می دهد در جامعه می شود و در حال حاضر.”

Corazón هلدزبرگ غیر انتفاعی است که کمک به خانواده های کم درآمد در شمال Sonoma County, لگد کردن اولین بار از این دو ماشین محلی رژه آغاز شد که با حدود سه ده وسایل نقلیه در هلدزبرگ مرکز جامعه بعد از ظهر روز جمعه گفت: انجی سانچز از برنامه ها در سازمان های غیر انتفاعی.

سازمان دست بسته با اطلاعات در مورد سرشماری به عنوان کاروان لوپ در اطراف شهر قبل از رفتن به شمال به Geyserville دیگر منطقه با سخت برای رسیدن به جوامع سانچز گفت. این جزوه شامل اطلاعات در مورد چگونه سرشماری سوابق ذخیره شده و محرمانه نگه داشته بود که در نظر گرفته شده برای اطمینان مستند نشده ساکنان زندگی در سونوما کانتی که پاسخ خود را نمی تواند قابل دسترسی توسط مقامات محلی و یا عوامل مهاجرت.

دقیق سرشماری شمارش شد و از اهمیت ویژه ای برای مردم خدمت توسط سازمان های غیر انتفاعی زیرا آنها اغلب در تکیه دولت تامین می شود برنامه های مانند پزشکی اعطای پل و شروع به سر که نگاه به داده های سرشماری به تصمیم می گیرید که در آن و نحوه تخصیص منابع او اضافه شده است.

سانچز همچنین با اشاره به تخمین می زند که نشان می دهد هر کسی نیست شمارش در سرشماری ترجمه برای از دست دادن در حدود 1800 دلار در بودجه فدرال در سال, او گفت:.

“هنگامی که آنها شنیدن این که آنها مانند ‘OK’ و آنها بیشتر به یادگیری در مورد سرشماری” سانچز گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected] توییتر @nashellytweets

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>