خودرو سرقت مظنون دستگیر

40-year-old man دستگیر شد, اوایل روز شنبه پس از او به اتهام سرقت یک مینی کوپر از یک نمایندگی خودرو و چراغ پلیس در تعقیب قبل از توفنده خودرو به خودرو فروشگاه بدن, مقامات گفت.

جان Pote یک گذرا از سانتا رزا دستگیر شد پس از این حادثه آغاز شد که در 1:30 صبح هنگامی که یک Sonoma County Sheriff معاون دیدم ماشین ترک ناشناس نمایندگی در سانتا رزا خیابان با توجه به بیانیه ای از سازمان.

معاون ناموفق اقدام به متوقف کردن خودرو, مقامات گفت: پس از دیدن یک برای فروش sticker هنوز متصل به خودرو ،

راننده چراغ مقامات بالا-سرعت دستیابی بر روی عازم شمال بزرگراه 101 نسبت به Larkfield, مقامات گفت: با رسیدن به سرعت 100 مایل در ساعت.

پیگیری به پایان رسید در تقاطع پیر ردوود بزرگراه و شوخی مرکز درایو, مقامات گفت: زمانی که راننده در کنترل خودرو و سقوط کرد و به خودرو فروشگاه بدن در سرعت حدود 90 مایل در ساعت.

Pote به نظر می رسد uninjured, مقامات گفت و گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی قبل از رزرو به Sonoma County Jail. او تا به حال منتشر شده است که از صبح روز یکشنبه.

Pote دستگیر شده بود بعد از ظهر پنجشنبه در چندین شکایات کیفری پس از گفته باعث جداگانه اختلالات در سونوما کانتی فرودگاه. در آن صورت Pote منتشر شد از سونوما کانتی زندان به عنوان یک نتیجه از حالت اضطراری به قید وثیقه برنامه است که اجازه می دهد تا مظنون به باقی می ماند رایگان در بزه یا سطح پایین به اتهام جنایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de