کانادا تونی لو-Ta را به 17 سال زندان محکومیت بیش از, WA, کک نیم تنه لغو

مایکل رمزیAAP

Tony Le-Ta
آیکون دوربینتونی لو-Ta اعتباری: عرضه

کانادا یک مرد زندانی برای تقریبا 17 سال در غرب استرالیا بیش از چند میلیون دلار کوکائین معامله شده است تبرئه پس از استدلال در دادگاه تجدید نظر آن را ممکن است یک بلغاری همدست که تحویل مواد مخدر.

تونی لو-Ta و 30 محکوم شد در فوریه سال گذشته از تهیه 20.79 کیلوگرم به ارزش کوکائین در یک شهر معدن اتاق هتل معامله.

او محکوم به 16 سال و 10 ماه پشت میله های زندان.

WA دادگاه تجدید نظر در روز چهارشنبه حکم دادگاه منطقه داوران این حکم غیر منطقی بود چرا که دولت تا به حال موفق به اثبات آن Le-Ta که فیزیکی تحویل یک چمدان حاوی مواد مخدر به دریافت کننده آن است.

وجود دارد بی چون و چرای بسیاری از حقایق در این مورد از جمله نقش همکار کانادا ون-Du Nguyen به عنوان “جمع” در معامله در پورت هدلند را گردشگاه هتل در مارس 2017 که به دنبال نظارت طولانی مخفی شده توسط فعالان.

دادستان ادعا Le-Ta تحویل کوکائین به Nguyen پس از به طور بالقوه دریافت آن از یک بلغاری زن و مرد که دیده می شد در بغداد پس از رسیدن به هتل با یک چمدان.

این بلغارها بودند نه افراد علاقه در تحقیقات اما بعدها به جرم قاچاق متامفتامين ،

دادستان ثابت کرده فراتر از شک معقول است که لو-Ta یکی از چند نفر درگیر در برنامه ریزی تحویل چمدان حاوی کوکائین عدالت اندرو راش گفت: رعایت قانون تجدید نظر شود.

که نتیجه “…را در مواجهه با آن باید پایدار یک کشور است که تجدیدنظرخواه بود گناه از جرم” در جایگزین اساس است که او تا به حال عرضه مواد مخدر و یا کمک به دیگران برای انجام این کار عدالت راش گفت.

اما دادستان به حال محدود خود را در دادگاه به وی از سوی مامورین که لو-Ta خودش بود و فیزیکی تحویل چمدان به Nguyen.

عدالت راش گفت: شرایطی نکرد جایگزین فرضیه است که آن را یکی از بلغارها که تحویل چمدان.

Le-Ta بستری او رفت و به Nguyen اتاق شماره 341, و $US1 توجه داشته باشید که ثابت کرد یک بخش کلیدی از دولت را مورد یافت شد در Le-Ta اتاق شماره 353.

اما هیچ یک از لو-Ta DNA یا اثر انگشت داشت و در موارد کلیدی.

این شامل سیاه چمدان حاوی 20 بسته های کوکائین پیچیده شده در یک قهوه ای حوله سرقت از هتل که Nguyen شد caight با زمانی که پلیس pounced به عنوان او به یک هتل در جنوب هدلند.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>