کانادا نیروی هوایی آکروباتیک جت سقوط به خانه در طول نمایش برای تقویت روحیه در میان coronavirus

KAMLOOPS, British Columbia >> کانادا آکروباتیک جت سقوط یک, British Columbia محله امروز در یک روگذر در نظر گرفته شده برای تقویت روحیه در طول COVID-19pandemic پراکندگی باقی مانده و تنظیم یک خانه در آتش است. تصویری به نظر می رسد برای نشان دادن حداقل یک نفر بیرون آوردن.

کانادا وزارت دفاع گفت: خدمه اورژانس شد در پاسخ به سقوط در فرودگاه در شهرستان کملوپس در بریتیش کلمبیا. این Snowbirds کانادا هستند معادل U. s. Air Force Thunderbirds یا ایالات متحده آمریکا, نیروی دریایی آبی ،

بریتیش کلمبیا, وزیر بهداشت آدریان دیکس گفت: یک نفر در بیمارستان پس از امدادگران و هوا آمبولانس در پاسخ به سقوط.

Kenny Hinds که زندگی در یک خانه هفت درب را از محل تصادف گفت: این نگاه مانند اتاق نشیمن خانه که در آن تصادف رخ داده بود در آتش است.

“من فقط شروع به در حال اجرا پایین خیابان. و من وجود دارد شاید یک دقیقه پس از آن سقوط کرد و وجود دارد یک زن و شوهر از ساکنان که تا به حال خود را در شیلنگ و آنها در تلاش برای قرار دادن شعله های آتش را به خاطر آن ضربه یک خانه,” او گفت:. “آن نگاه مانند بسیاری از آن فرود آمد در حیاط جلو اما شاید یک جناح و یا چیزی از طریق پشت بام رفت شاید.”

“بنابراین وجود دارد یک دسته از مردم در حال اجرا در اطراف در تلاش برای دیدن اگر ما می تواند رسیدن به خانه برای دیدن اگر همه خوب است.”

ویدئو های ارسال شده به توییتر 6:10 صبح در کملوپس به نظر می رسد برای نشان دادن دو Snowbirds از آنچه بوده است و فرودگاه کملوپس. یکی از این هواپیما پس از صعود به آسمان قبل از نورد و ياوه به زمین. این ویدئو به نظر می رسد برای نشان دادن حداقل یک نفر بیرون آوردن از هواپیما قبل از آن از بین می رود پشت یک پایه از درختان و انفجار را شنیده است.

“اولویت شماره یک ما در این زمان است که تعیین کننده وضعیت پرسنل ما, جامعه و حمایت از پرسنل اورژانس. در زمان مناسب اطلاعات بیشتر در دسترس خواهد بود,” وزارت دفاع ملی در بیانیه ای گفت.

عملیات الهام بخش آغاز شده در نوا اسکوشیا در اوایل این ماه و امکانات این تیم امضا نه جت سازند. آن را با هدف تقویت روحیه در میان همه گیر.

Marni Capostinsky گفت که او زندگی می کند در سراسر خیابان از محل سقوط و بر روی عرشه هنگامی که او شنیده هواپیما نزدیک.

“ما زد تحت پوشش به نگاه و دیدم چیزی سیاه و آمدن به سمت ما و همه آمار عرشه آن شد تا با صدای بلند” او گفت:.

Capostinsky گفت: بزرگ وجود داشت شعله های آتش شعله ور و خاموش و قوی بوی سمی پر از هوا است.

Hinds شده بود تماشای این هواپیما پس از شنیدن آنها را خاموش و گفت که او قادر به دیدن سقوط.

“من شنیده ام “بنگ بنگ’ و فقط به من نگاه قبل از آن در سمت چپ به نظر من از خانه در کنار من دیدم Snowbird رفتن راست پایین” او گفت:. “من تو را دیدم چیزی شبیه به یک چتر نجات مورد, می گویند بیش از 20 فوت و آن را از نظر ناپدید شد و با چتر نجات تا به حال به طور کامل مستقر نشده است — آن را هنوز هم به نوعی راست بالا و پایین.”

روز یکشنبه سقوط به دنبال سقوط یکی دیگر از Snowbird در ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه گرجستان در ماه اکتبر گذشته که در آن تیم برنامه ریزی شده بود به انجام در هوا نشان می دهد. سروان. کوین Domon-Grenier جراحات جزئی پایدار زمانی که او در خارج از هواپیما که سقوط کرد به یک کشاورز ، هیچ کس دیگری صدمه دیده بود.

این Snowbirds انجام شده در airshows در سراسر کانادا و ایالات متحده برای چندین دهه به عنوان یک ابزار کلیدی برای بالا بردن آگاهی در مورد — و استخدام برای نیروی هوایی. یازده هواپیما استفاده می شود در طول نشان می دهد با نه پرواز و دو نگه داشته و به عنوان قطعات یدکی.

نیروی هوایی به دست آمده آن معلم جت در سال 1963 و با استفاده از آنها در درجه تظاهرات از سال 1971. قبل از روز یکشنبه سقوط هفت خلبان و یک مسافر کشته شده اند و چندین هواپیما از دست داده شده است بیش از این دوره از Snowbirds سابقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de