کانادا باغ وحش برای ارسال پاندا به چین به دلیل آن را نمی توانید بامبو به اندازه کافی به آنها غذا

CALGARY, Alberta — کلگری باغ وحش خواهد بود بازگشت دو پانداهای غول پیکر در وام از چین به دلیل کمبود پروازها با توجه به COVID-19 باعث شده است که مشکلات با گرفتن بامبو به اندازه کافی به آنها غذا.

Er اجتناب و دا مائو وارد کلگری در سال 2018 پس از گذراندن پنج سال در باغ وحش تورنتو و به باقی می ماند در Alberta شهرستان تا 2023.

این باغ وحش جمهور کلمنت Lanthier گفت: در این هفته این تسهیلات صرف سال تلاش برای غلبه بر موانع حمل و نقل در دستیابی به تازه بامبو و تصمیم گرفت آن را برای حیوانات در چین که خود منبع اصلی مواد غذایی فراوان است.

“این در مورد حیوانات. در پایان روز, ما نمی توانیم وانمود کنیم که ما برای مراقبت از حیوانات اگر ما را نمی, کسانی که تصمیمات دشوار” Lanthier گفت. “ما اعتقاد داریم بهترین و امن ترین محل برای Er اجتناب و دا مائو بود و در طول این چالش برانگیز و بی سابقه بار است که بامبو فراوان است و آسان برای دسترسی به.”

Lanthier گفت: باغ وحش تا به حال طرح های احتمالی برای یک منبع ثابت از تازه بامبو اما محدودیت در پروازهای چین مشکل اول بود. حمل و نقل بیشتر از کالیفرنیا اضافه شده حتی بیشتر از سرخوردگی.

“هر هفته 10 روز وجود دارد بیشتر و بیشتر مشکل در حال حرکت بامبو به کلگری. این خطر غیر قابل قبول است. ما احساس نمی راحت در همه است که ما می تواند تحمیل کند که خطر در سلامت و رفاه پانداهای.”

Lanthier گفته حیوانات نمی مانند برخی از انواع بامبو و دیگر لوازم که وارد شد گذشته خود انقضای نقطه.

پانداهای غول پیکر را منحصر به فرد نیازهای تغذیه ای و 99 درصد از رژیم غذایی خود را ساخته شده است تا از تازه بامبو. هر فرد بالغ مصرف حدود 40 کیلوگرم در روز است. Lanthier گفت: به عنوان یک بیت از یک شوک به دولت چین. در مکان های دیگر که در آن پانداها به نمایش گذاشته شده — مانند فرانسه و اسپانیا و بخش هایی از آسیا و بامبو را می توان به صورت محلی رشد کرده.

او گفت: این پانداهای شده بود یکی از بزرگترین قرعه کشی در باغ وحش کلگری اما این تصمیم نبود یکی در مورد کسب و کار.

“آن را بر اساس رفاه حیوانات. من نمی توانم تصور کنید اگر یک روز دو روز سه روز در یک ردیف من قادر به ارائه بامبو. که فاجعه بار خواهد بود.”

هیچ تاریخ برای زمانی که پاندا به خانه بازگشت. Lanthier نمی خواهند کانادایی و چینی دولت برای به تاخیر انداختن کارها.

“ما نیاز به دولت فدرال و دولت چین برای تسریع در روند مجوز به طوری که ما می تواند حرکت آنها را به جایی که این خطر از گرفتن وعده غذایی بعدی خود خواهد بود موفق متفاوت,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net