کانادا می گوید ایالات متحده برای قرار دادن نیروهای خود در مرز در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

تورنتو >> کانادا گفته است که ایالات متحده آن است که به شدت مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد برای قرار دادن نیروهای خود در آمریکا و کانادا مرز میان همه گیر و گفت: اگر آن پیش می رود این امر آسیب های روابط بین دو متحدان دیرین.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت دولت او شده است در گفتگو با کاخ سفید در مورد متقاعد کردن ایالات متحده به انجام آن نیست.

“کانادا و ایالات متحده از طولانی ترین ملل متحد-نظامی در مرز این جهان و آن است که بسیار در هر دو از منافع ما آن را به باقی می ماند که راه” ترودو گفت.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. ژنرال جیمز McConville رئیس ستاد ارتش آمریکا گفت: پنتاگون به خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی که ارتش را بدست نمی هر گونه بخشنامه به رفتن به مرز.

چند نفر عبور به مرز به آمریکا از کانادا به طور غیر قانونی. و COVID-19 موارد صعودی بیشتر در آمریکا نسبت به کانادا.

کانادا معاون نخست وزیر Chrystia Freeland گفت: آنها گفته اند تهمت و دولت هیچ توجیهی برای نیروهای نظامی در مرز.

“آنچه ما گفت:” ما واقعا بر این باور نیست در همه وجود دارد که می تواند بهداشت عمومی توجیه شما را به این اقدام'” Freeland گفت. “و ما گفت:” ما واقعا نمی فکر می کنم راه درست برای درمان یک دوست مورد اعتماد و متحد نظامی.'”

Freeland گفت: جزئیات آنچه در ایالات متحده است پیشنهاد یک سوال برای مقامات آمریکایی برای پاسخ به و کاهش یافته است به چه می گویند برگ برنده دولت است در نظر.

او گفت: “آنها بسیار به طور مستقیم و بسیار با زور و اجبار” در بیان این دیدگاه که “این کاملا غیر ضروری گام” که در کانادا خواهد بود “نظر به آسیب رساندن به رابطه است.”

Freeland تاکید کرد که آنها در حال صحبت کردن در مورد یک پتانسیل تصمیم ایالات متحده و گفت: آنها برای اولین بار یاد گرفتم از این پیشنهاد چند روز پیش. ترودو شده است در تماس مستقیم با کاخ سفید و کانادا دفاع و امنیت عمومی وزیران سخن گفته اند به همتایان خود است.

“درک ما این است که یک تصمیم هنوز نشده پس از عمل و یا به طور کامل گرفته شده است. اما با این که تصمیمات گرفته شده به سرعت توسط همه دولتها در سراسر دنیا از جمله ما” Freeland گفت. “کانادا به شدت مخالف این آمریکا پیشنهاد.”

کانادا دارای بیش از 3,400 موارد 35 و میر و آزمایش قرار گرفته است و بیش از 158,000 مردم است.

کانادا متکی به ایالات متحده برای 75 درصد از صادرات آن. حدود 18 درصد از کانادا-صادرات به ایالات متحده در دو کشور در حال حاضر از مرز بسته هر دو راه به همه غیر ضروری سفر.

“این است که به شدت نمایشگری در بخشی از این رئیس جمهور آمریکا است. آن خواهد شد که تاثیر عملی ندارد. آن است که تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن مردم آمریکا که رئیس جمهور در حال انجام چیزی گفت:” نلسون وایزمن, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه تورنتو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>