می سونوما کانتی را coronavirus تست اجباری ؟

شاید خیلی بیش از بیست نفر در شهرستان سونوما کاهش یافته است به آزمایش می شود برای COVID-19 در میان جریان همه گیر دادن به مقامات شهرستان به این معنا که اجباری تست و ردیابی بعید است که مورد نیاز در هر آینده گام برای کنترل شیوع این بیماری کشنده.

“که نشانه خوبی است,” دکتر گفت: Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت. “من فکر می کنم اکثر مردم می خواهم به دانستن آنچه که وضعیت خود است, به خصوص اگر آنها در تماس و یا آنها در خطر است.”

اما Mase که در پیوست این شهرستان در ماه مارس گذشته پس از کار در سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اشاره دارد که سابقه در بهداشت عمومی قانون برای اعمال حکم بر افراد مرتبط با تست ردیابی تماس و قرنطینه. که قانون ریشه در گذشته آفات از جمله ایالات متحده در تلاش برای کررل سل و دیگر بیماری بسیار مسری است که مانند COVID-19, نابسامانی در سیستم تنفسی است.

در حالی که ایالات متحده آمریکا کمیسیون فرصت های برابر شغلی و گفت: کارفرمایان ممکن است نیاز به COVID-19 تست برای کارگران تحت شرایط خاصی با توسل به آن حکم در این نقطه دیده می شود به عنوان آخرین مرحله که چند ایالات متحده در حوزه های قضایی گرفته اند. استثنا شامل وزارت بهداشت در ویروس زده شهر نیویورک که در ماه مارس شروع به نیاز به آزمایش خاصی عمومی کارگران و سان فرانسیسکو که در هفته گذشته اعلام کرد یک طرح نیاز به تست در پرستاری ماهر امکانات.

“من واقعا امید ما نمی اجرا به آن” Mase گفت: اخیرا در یک تماس را فشار دهید. “من فکر نمی کنم ما وجود دارد.”

اگر هر چیزی, Sonoma County نشان داده است که آن را نمی کند در عین حال باید زیرساخت در محل آزمون از همه کسانی که می خواهند بدانند که اگر آنها مبتلا به کوروناویروس.

پس از موجی از ساکنان محلی را امضا کردند تا به صورت رایگان تست تشخیصی این هفته در دو دولت جدید-اجرای سایت در سانتا رزا دبیرستان و پتالوما دانشگاه سانتا رزا Junior, کالج, مقامات شهرستان در پی و امن دولت تعهد به دو تست ظرفیت این دو سایت.

و تماس محلی برای تست آنتی بادی برای تشخیص گذشته عفونت پاسخ داده شد در این هفته توسط مقامات بهداشتی که به گفته آنها می تواند شروع این تست توسط ماه آینده.

هنوز قانون کالیفرنیا می دهد گسترده گریز به بهداشت محلی افسران مانند Mase در زمان شیوع بیماری مانند بیماری همه گیر کوروناویروس نیاز به افسران به “هر چه مراحل لازم برای بررسی و کنترل” این بیماری در, سوال, در علاوه بر این به گام تلقی “لازم” فراتر از آن مشخص شده در کدهای امور خارجه.

که می تواند شامل تست اجباری و تماس با ردیابی برای جلوگیری از همه گیر — اما این شهرستان نشان داده است هیچ نشانه ای از آن حرکت خواهد کرد به انجام این کار است. جنیفر Larocque یک شهرستان سخنگوی اذعان اقتدار دولت را در آن تعداد اما تاکید کرد که چنین اقدامی می تواند نیاز می تواند نیاز به حکم دادگاه به جلو حرکت کند.

“ساکنان شهرستان سونوما شده اند به طور داوطلبانه در حفاظت از سلامت خود و سلامت جامعه” Larocque در بیانیه ای گفت. “ما دیده ایم این طریق افراد تمایل برای به اشتراک گذاشتن تماس های اخیر اگر آنها تست مثبت و هنگامی که آن مخاطبین موافق به آزمایش می شود. ما پیش بینی نمی هر گونه تغییر در جامعه ما مشارکت در ترکیب ما تلاش برای ردیابی و کنترل coronavirus محلی است.”

سانتا رزا اعتراض هفته گذشته در برابر پناهگاه در محل مورد نیاز نمایش داده می شود برخی از جمعی تمرد علیه دولت-محدودیت های تحمیل شده از جمله اساسی ایجاب میکند که مردم با پوشیدن ماسک صورت هنگامی که در موقعیت های زمانی که آنها قادر به حفظ 6 فوت از فضا با دیگران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de